Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού τελείωσα την δουλειά πήγα να στραγγιξω στην Όλγα από κολ 30 β Ναι!.
Όταν ανεβηκα μου είπε η ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΤΣΑΤΣΑ ΠΟΥ ΒΑΡΆΕΙ ΣΤΑ 7 ΛΕΠΤΆ Θυμός ότι λείπει Κεφάλι σε τοίχο!.
Πήγα σε διάφορα με ομορφότερη παρουσία με διαφορά την Ντορίνα από κολ 11 ισόγειο. Όμως εγώ ήθελα κάποια που να συμμετέχει στο γαμηση και όχι κομοδίνο, οπότε πήγα στην Σοφία η οποία στο σαλόνι κάνει ένα τυπικό πέρασμα, όμως όταν γύρισε είδα την κωλαρα της και αρρωστησα Ναι!. Πρόκειται για μία ιεροδουλη κάπου στα 50, καρέ ξανθό μαλλί, γλυκό πρόσωπο με ωραία μάτια , δυαρι βυζι σε καλή κατάσταση, μέτριο σώμα με κοιλίτσα και μια Κ-Ω-Λ-Α-Ρ-Α!!! Το τελευταίο είναι κατά την γνώμη μου, για μερικούς μπορεί να μην ισχύει Καπέλο
Έδωσα τα λεφτά στην τσατσα η οποία αφού μου είπε το πρόγραμμα, ανέφερε ότι η Σοφία είναι μία πολύ καλή κοπέλα και καλή στην δουλειά της.
Το δωμάτιο ήταν σε καλή κατάσταση από άποψη καθαριότητας, όμως το πάτωμα έχει θέματα (στα αρχιδια μου) και όταν ανοίγεις την βρύση ακούγεται σε όλο το τετράγωνο (στα αρχιδια μου και πάλι) ΚαπέλοMoney Mouth
Το χειρότερο από όλα είναι ότι είχε χαλάσει το air condition Κεφάλι σε τοίχο!Θυμός
Αφού τελείωσε η Σοφία με πελάτη, μπήκε μέσα χαμογελαστή και με σιγανη γλυκιά φωνή μου είπε γειά. Την χαιρετησα και αμέσως αρχίσαμε στα όρθια τα προκατακτικά με εμένα να επικεντρωνομαι στην κωλαρα της (έφαγε πολλά χαστουκια Ναι! χωρίς να πει κάτι Καπέλο) και αυτή να με φιλαει παντού πλην στόματος και να τριβεται στο μποξερακι μου.
Όταν το κατέβασε με είδε φουλ καυλωμενο Ναι! και αφού είπε "wow" με ρώτησε αν θέλω προφυλαξη. Της είπα όχι και αυτή γονατισε και άρχισε να γλυφει τα παπαρια. Πολύ καλό γλυψιμο και μετά εγλυφε σαν παγωτό από τις μπάλες μέχρι το πουτσοκεφαλο όπου μόνο αυτό έβαζε μέσα και έπαιζε με τη γλώσσα Ναι!.
Της είπα να το πάρει πιο βαθιά πράγμα που έκανε αλλά όχι βαθύ λαρυγγι. Τώρα αν δεν ήθελε ή δεν μπορούσε δεν ξέρω.
Μετα της λέω να πάρει τα χέρια της από τον πουτσο μου και το έκανε συνεχίζοντας την καλή πιπα και ριχνωντας μου ματιές.
Για τέλος έκανα moutyfucking με την μιλφογκιλφαρα να κοκκινιζει αλλά να μην τραβιετε και να περιμένει μέχρι να βγω εγώ Καπέλο.
Βγαίνω και μου λέει "sex?".
Αφού απάντησα θετικά ξεκινήσαμε ιεραποστολικό με την Σοφία να βγάζει ένα "ωχ" όταν μπήκα μέσα της γιατί μου το είχε κάνει πέτρα Ναι! και να ανοίγει τέρμα τα μάτια της. Πηγαίνω ήρεμα με αυτήν να βογγαει και να φιλαει στο σώμα κάποια στιγμή η φάση γίνεται πιο ρομαντικη και πέφτουν φιλιά στο στόμα, αλλά λίγα γλωσσόφιλα. Σε αυτή την στάση πότε πήγαινα δυνατά και πότε χαλαρά και η Σοφία να συμμετέχει σε όλη την διάρκεια.
Επόμενη στάση στα 4 με εμένα να πηγαίνω δυνατά και να βρίσκω μήτρα!!! και αυτή να Τίνα ζελε, να βογγαει και να ξαναρχίζει τα. "ωχ" και "αχ". Παράξενο που δεν είναι πηγάδι. Η κωλαρα της είναι δουλεμενη και πως να μην είναι τέτοιο εργαλείο Προσκύνημα
Εκλεβε λιγάκι γιατί πήγαινε μπροστά, αλλά καλύτερα για μένα που κραταγα περισσότερο. Win win κατάσταση Καπέλο
Αφού πηγαίναμε έτσι βαράει η τσα2 στα 8 λεπτά Θυμός
Η Σοφία δεν είπε κάτι και εγώ την ξαπλωσα τελείως και την γαμαγα δυνατά για τελειώσω.
Αυτή έπιανε σεντόνια, μαξιλάρια και βογγαγε και εγώ να δυσκολεύομαι να τελειώσω λόγω κούρασης Κεφάλι σε τοίχο!
Κάποια στιγμή μου λέει 10 λεπτά και της λέω σε λίγο.
Δίνω πόνο και χυνω στην μουναρα της τεράστια ποσότητα με αυτήν να έχει ιδρωσει και να μου λέει μπράβο Money Mouth
Περίμενε να στραγγιξω Καπέλο και μετά σηκώθηκε και πήγε να πληθει.
Στα σοσιαλ δεν είναι καλή γιατί δεν ξέρει ελληνικά και στα πιο πολλά που έλεγα μου απαντούσε "νιε πανιεμαϊο", δηλαδή δεν καταλαβαίνω.
Αυτο εμένα δεν με πειράζει.
Όταν τελειωσα και βγήκα η τσα2 μου είπε πρέπει να κάθομαι 10 λεπτά στο δωμάτιο Μαλακία Της είπα ένα οκ και την χαιρετησα.
Η Σοφία είναι μία τίμια πουτανα η οποία από το πρώτο μέχρι το... δέκατο λεπτό που θα είναι μαζί σου θα προσπαθήσει να σε κάνει να περάσεις καλά. Ούτε θα κλέψει χρόνο με τα "τι κάνεις", ούτε θα σου πει τα προβλήματα της, ούτε τίποτα. Θα μπει για να γαμηθει Καπέλο
Μπορεί κάποια πράγματα που της έκανα να μην της άρεσαν (δυνατό moutyfucking), αλλά δεν παραπονεθηκε και περίμενε μέχρι να τελειώσω.

Η τσα2 μια κλασική τσα2 Μεταξουργείου, ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ Θυμός

Το δωμάτιο έχει θεματακια. Το καλό δωμάτιο είναι αυτό στα δεξιά, αλλά αυτά θα τα πω στην δεύτερη κριτική για την Σοφία Καπέλο

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Kerveras, n.smirni76 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2018
Ωραίος αδερφέ.εμενα δεν μου έκανε κλικ για να περάσω.οπως λες κάνει γρήγορο σαλοναρισμα.ισως την δοκιμάσω κάποια μέρα
ΥΣ.αυτο το κλιματιστικό έχει χαλάσει από μέσα Ιούλη ακόμα δεν το φτιάξανε.ολοΜαλακία και να χτυπάνε πόρτα ξέρουν
f21
f21
27 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο δεξιά δωμάτιο δουλεύει κανονικά Καπέλο
Και που χτυπάνε πόρτες αυτή τους γράφει και συνεχίζει την δουλειά της ΠροσκύνημαΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2