Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα,
Συνάντηση με την κοπέλα την δευτερη-τριτη μέρα που ήρθε.
Την είχα σταμπαρει από την πρώτη μέρα που την είδα στο site και ήμουν αρκετά τυχερός να είναι ελεύθερη άμεσα την στιγμή που ήθελα το ραντεβού.
Το κορίτσι είναι ότι βλέπετε στις φωτογραφίες, φυσικό βυζί, υπέροχος κωλος χωρίς ατέλειες και εξαιρετικό πρόσωπο.
Μετά τα διαδικαστικά μπάνια ξεκινάμε ένα πολύ όμορφο χαμουρεμα, με την κοπέλα να έχει διάθεση και ερωτισμό.
Χωρίς να χάσω χρόνο βουτάω για το μοθνακι της το οποίο και γλύφω με ευλάβεια. Δεκτική στο δάχτυλο, υγρανθηκε γρήγορα και με φωνουλες και μαλλιοτραβηγματα άρχισε να με καβλωνει. Ενω την έτρωγα το μουνακι της, περνάω το ένα πόδι της πάνω από το κεφάλι μου και συνεχίζω να την γλύφω με εκείνη ξαπλωμένη πλαγιαστα. Καθώς έπαιζα με τον υπέροχο κωλο της, ανοίγω να κωλομαγουλα και αρχίζω διακριτικά να γλύφω την κωλοτρυπιδα της, κάτι που είναι φετίχ για μένα. Το κορίτσι κατάλαβε πόσο με αρρωσταίνει αυτό και με ώθησε να το κάνω πιο έντονα, οπότε με το ένα χέρι μέσα στο μουνακι και το άλλο να ανοίγει τα κωλομαγουλα έφαγα το κωλοτρυπιδι της με μανία, ενώ το κορίτσι άρχισε να κουνάει αισθησιακά τον κωλο της με την μούρη μου χωμένη μέσα.
Συνέχισα για ώρα αυτή την υπέροχη ασχολία, στα 4 πλέον, όπου εκεί το κορίτσι έδινε ρέστα, σα να μου λέει "αφού γουστάρεις καβκιαρη γλύψε όσο θες".
Με τα πολλά έγινα τούρμπο, παίρνω προφυλακτικο και αρχίζω πιστοναρισμα στα 4 όπου πολύ σύντομα έχυσα μέσα της με μεγάλη καβλα.
Στον δεύτερο γύρο την άφησα να με περιποιηθεί με εξαιρετική πίπα, 69, reverse cowgirl και πάλι πισωκολητο. Επειδή το έβλεπα ότι δεν θα χύσω εύκολα της λέω να με τελειώσει με πίπα, όπου είχε προσυμφωνιθει το cim. Πρώτα με τσιμπούκωσε όρθιο και εκείνη στα 4 στο κρεβάτι και μετά ξάπλωσα, χώθηκε ανάμεσα στα πόδια μου σα γατούλα και με τελείωσε κοιτώντας με στα μάτια την ώρα που χύνω στο στόμα της.

Τα πράγματα είναι απλά. Είναι κοριτσαρος, ξέρει να γαμιεται και έφυγα απόλυτα ευχαριστημένος.

Μόνο αρνητικό τα μηδενικά αγγλικά και η χρήση translator στο ημίχρονο.

Μπράβο στο γραφείο, ψωνίζω από εκεί αρκετά συχνά και δεν έχω απογοητευτεί μέχρι τώρα.

Επειδή οι πορνοκαταδρομες μου έχουν άμεση σχέση με την διαθεσιμότητα των κοριτσιών την κατάλληλη στιγμή θα την ξανασυναντουσα αν δεν έβλεπα κάτι καινούργιο, ισάξιο και διαθέσιμο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
fistikimaimouda
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
272
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, makhswrx, THV και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού