Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πιπίνι με ωραίο σύνολο με πιασίματα αλλά όχι χοντρή. Αν δεν προσέξει στο μέλλον θα έχει θέμα.

Δείχνει μεγάλη καύλα στην αρχή αλλά μέχρι εκεί.

Πίπα αρκετά καλή αλλά γρήγορα θέλει να την τελειώσει και να περάσει το λάστιχο. Στήνεται ωραία στα 4 Κατσικογάμης και βγάζει κραυγούλες που φαίνονται καθαρά ότι είναι ψεύτικες. Επειδή από την αρχή της είχα πει ότι θέλω την κωλάρα της, μόνη της μετά από κανένα 5 λεπτό γαμήσι στην μουνάρα της, αφού έβαλε τζελ μου είπε να την πάρω από τον κώλο όπως ήταν στα 4. Είναι πράγματι στενή η κωλάρα της και εκεί τα (ψεύτικα) βογκητά της έγιναν πιο έντονα. Δεν δέχτηκε αλλαγή στάσης γιατί θα πονούσε...... Το τέλος ήρθε στις Βυζάρες της Γερο-μύστης . Αφού φρεσκαριστήκαμε και οι 2 κουβεντούλα που φαίνεται το νεαρό της ηλικίας. Προσπάθεια για 2ο γύρο όπου μου είπε ότι δεν ξανακάνει άναλ Κεφάλι σε τοίχο! . Πίπα που γρήγορα πάλι την σταμάτησε για να βάλει το λάστιχο, και ξάπλωσε ανάσκελα άνοιξε τα πόδια και ήταν εντελώς αμέτοχη Κεφάλι σε τοίχο! .
Η όλη φάση, η κούραση, η ηλικία, δεν τελείωσα 2η φορά. Σε όλη την διάρκεια έδωσε κάποια φιλία στην αρχή και μετά σε όλη την διάρκεια τα απέφευγε με κάθε τρόπο.

Ενώ δείχνει μια καύλα, δεν την βγάζει στο γαμήσι. Εκεί δείχνει ότι κάνει αγγαρεία για να βγάλει το μεροκάματο. Γι αυτό λέω ότι θέλει χιλιόμετρα για να αποκτήσει την πείρα της επαγγελματίας που δεν σε ξενερώνει με τα λάθη της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
1.618
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 L0v3, chris1955, satyrus και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού