Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μη έχοντας διαβάσει τις κρητικές, βλέποντας τις φωτογραφίες(ένιωσα σιγουριά γιατί είδα πραγματική selfi) και διαβάζοντας το αναγραφόμενο ύψος 1,83 χωρίς να το σκεφτώ πολύ είπα για εδώ είμαι.... Δεν είχα ξανά πάει με τόσο ψήλη γυναίκα και με τέτοιο κορμί οπότε όπως καταλαβαίνετε .... έπρεπε να πάω.. Να διαπιστώσω και για τον μύθο των ψηλών γυναικών.
Αρχίζω λέγοντας ότι ο μύθος καταρρίφθηκε...
Συνάντηση σε διαμέρισμα κεντρικά στην πόλη, εύκολη συνεννόηση με 2-3 μηνύματα και τσουπ να μα και εγώ on-time.. Δεν θα περιγράψω το διαμέρισμα γιατί μου ανέφερε πως θα μετακόμιζε την άλλη μέρα, άλλα να προσθέσω ότι υπήρχε κατοικίδιος γάτος Αιγύπτου! Ο εν λόγο γάτος αραζε κοιμόταν και δεν έδειξε και πολύ ενδιαφέρον για το τι διαμαρτύρονταν στον διαμέρισμα!
Η Stacey με υποδέχθηκε θερμά με γελοία χαμογελά και με πολύ καλή διάθεση! φορούσε μαύρα εσώρουχα και τακουνιά (για να ψηλώσει λίγο ακόμα..) Πριν μου δώσει πετσέτα ζήτησε το δώρο της και το πήρε αν και προτιμώ να το δένω στο τέλος..
Τώρα όταν ήρθε στην αγκαλιά μου ζαλίστηκα... πρώτη φορά είδα ακούμπησα και γεύτηκα τέτοιο κορμί... Σφιχτό αψεγάδιαστο ατελείωτο... πεντακάθαρη παντού.. δεν χόρταινα να την ακουμπάω... Αφου την περιποιήθηκα ανέλαβε αυτή. Παθιαρα πρόθυμη στον αγώνα γλύφει περιποιείται την περιοχή και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει. Με κατάφερε πάρα πολύ καλά και ο πρώτος γύρος έληξε γρήγορα μετά από 2 σύντομες κλασσικές στάσεις Λύπη άλλα σε αυτό το σύντομο χρονικό διάστημα ήταν πολύ παθιασμένη και αναζητούσε ξεσκημα. Συμμετείχε πολύ ενεργά και σε όλη την διάρκεια κοιτούσε με λάγνο ύφος και φαινόταν να το απολαμβανε με το παραπάνω.
Στο διάλυμα λίγο social μιας και από αγγλικά δεν κατέχει πολλά πράματα άλλα τα χέρια της και τα ποδιά της συνεχώς ήταν πάνω μου για να ξεκινήσει σύντομα ο 2ος γύρος.. Ξεκίνησε με αυτήν με περιποιείται για να με φέρει σε στύση υπομονετικά και με εργατικότηταΝαι!. παλι στα 4 τη εβαλα παλι τελείωσα γρήγορα! Λύπη τόσο πολύ με γκαβλωσε η άτιμη??? μάλλον....
Στα αρνητικά να πω ότι δεν με τρέλανε με τα φιλιά της, το αιδοίο δουλεμένο όχι με πολύ καλή αίσθηση άσχετος που δεν έβαλε jell και ότι τα 180 γενικά μου φαίνονται πολλά ειδικά με αυτά που βλέπουμε να κυκλοφορούν στην πρωτεύουσα..
Αλλά anyway όλα καλά!
Αν και υπήρχαν κρητικές είπα να γράψω και εγώ χωρίς να έχω να προσθέσω και ουσιαστικό..
Καλό χειμώνα Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
249
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, satyrus, headless_knight και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού