Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οι διακοπές του Αυγούστου προσφέρονται για σεξονταραβέρια γενικότερα. Πόσο μάλλον όταν ξεμένεις μόνος στην πόλη…
Δύσκολη η επιλογή ανάμεσα στα αστέρια του Glamour! Πραγματικά αυτό το γραφείο έχει ανεβάσει τον πήχη σε εξυπηρέτηση, επιλογές, προγράμματα και προσιτές τιμές, σε τέτοιο βαθμό που ο ανταγωνισμός τους τρώει τη σκόνη τους! Εύγε στη Λίνα (πολύ αυστηρή ακούγεσαι στο τηλέφωνο….Μεγάλο χαμόγελο) και τη Ζωή που είναι εξυπηρετικότατες και ακούνε τα σχόλια και τις υποδείξεις μας.

Στο θέμα μου λοιπόν… Επιλογή Margo αλλά ήταν κλεισμένη την ώρα που μπορούσα και η Λίνα μου πρότεινε στην Alla, γνωρίζοντας τα γούστα μου στο στυλ της κοπέλας.
Η συνάντηση ήταν ημίωρη στο ξενοδοχείο της απελπισίας…

Στο άνοιγμα της πόρτας ξεπρόβαλλε μπροστά μου ένα Ρωσιδάκι με το μόνο του ελάττωμα τα χείλια του ροφού που της χαλούσαν το κουκλίστικο προσωπάκι της. Από σώμα όπως μου αρέσει. Σχετικά κοντούλα, στηθάκι χούφτας με ρωγίτσες υπερευαίσθητες, μεσούλα και πόδια αψεγάδιαστα, άκρα άκρως περιποιημένα (φαινόταν εξάλλου στο τραπέζι με τον καθρέφτη ένα σωρό φτιαξίδια) και ένα κωλαράκι ποίημα. Στο τούρλωμά του ήταν για φάγωμα!!! Και μια βελούδινη επιδερμίδα με ένα μουνάκι τρισχαριτωμένο με ωραία χειλάκια!

Μέχρι εδώ όλα τέλεια! Κατά τη διάρκεια του ντους σκεφτόμουν πόσο ζάχαρη θα περάσω..
Παίρνω θέση δίπλα της στο κρεβάτι αναζητώντας το σπάσιμο του πάγου στα πρώτα χάδια και φιλιά. Με έκπληξη διαπίστωσα ότι λειτουργεί εντελώς μηχανικά. Στην προσπάθεια για φιλί τραβιόταν με τρόπο και όταν επέμεινα της πήρα κάποια ρηχά φιλιά που μόνο διεγερτικά δεν ήταν. Κατέβηκε χαμηλά για να τον πάρει στο στόμα και ο τρόπος που το έκανε μου έδειχνε ξεκάθαρα ότι δεν κάνει για αυτό που την συνάντησα.

Προσπάθησα να της δείξω με ποιο τρόπο ευχαριστιέμαι την πίπα και παρόλο που έδειχνε να αλλάζει, μετά από λίγο τα ίδια.
Πάω να τη φιλήσω ξανά και πάλι αποφυγή με χαμόγελα…. Κατεβαίνω να τη γλύψω μπας και αλλάξει η προσέγγιση αλλά μάταια. Έκλεινε πόδια, γύρναγε τη λεκάνη σε γωνία για να μην έχω επαφή ή τραβιόταν οπότε βάλαμε το προφυλακτικό, ευτυχώς που είχα μαζί μου γιατί το δικό της ήταν Κινέζικο size! Της έκανα και πλακίτσα ότι τον έχω μεγάλο και γελάσαμε να ξεχαστώ λιγάκι. Γενικότερα πιο πολύ πλακίτσα με χαζογελάκια ήταν παρά ένα καβλωτικό ραντεβού.

Της τον έβαλα και ένιωθα ότι ήταν αλλού. Την γύρισα πισωκολλητά, τουλάχιστον να φτιαχτώ με την υπέροχη θέα μιας και είχε επέλθει η πτώση του πέους μου. Εμείς οι εγκεφαλικοί…..
Είδα κι απόειδα και αφού μου το ζητούσε κι αυτή να το λήξουμε με cim ξάπλωσα κι εκείνη με τον γνωστό μηχανικό της τρόπο έληξε την περιπέτεια, πάλι όμως με λάθος τρόπο αφού στη φάση της εκτόξευσης άνοιξε το στόμα της και τα έριξε όλα πάνω μου!

Σημειωτέον ότι ενώ την είχαν ενημερώσει για ημίωρο, εκείνη ρώτησε 2 φορές για ώρα αν και της είχα δώσει 90€ μαζί με το cim.
Δεν ξέρω τι έφταιξε. Δεν της άρεσα, δεν ήθελε το μισάωρο;;; Κατάλαβα ότι δεν κάνει για αυτή τη δουλειά και της το είπα με ωραίο τρόπο και κάπου και κείνη συμφώνησε.
Ευτυχώς δεν ήταν ξινή, ίσα ίσα πολύ χαμογελαστή και ευχάριστη γι’αυτό και δεν αντέδρασα. Και παρά το ατύχημα που είχα στο μπάνιο στην αρχή, όταν με το τηλέφωνο του ντους που είχε ξεκολήσει στο κάτω μέρος, έσκισα το μικρό δάχτυλο του χεριού…
Φεύγοντας την ενημέρωσα ότι θα ειδοποιήσω τη ρεσεψιόν για το πρόβλημα του μπάνιου και μετά ανεβήκαμε με τον υπεύθυνο να το δει για να μην πάθει κανείς άλλος ότι εγώ.

Για την αντιφατική μου συνάντηση ενημέρωσα το γραφείο που μου έχει τονίσει κατ’ επανάληψη να παίρνω επί τόπου τηλέφωνο να του ενημερώνω. Προσωπικά διαφωνώ γιατί αν πρέπει να τηλεφωνήσεις κατά τη διάρκεια του ραντεβού για μη τήρηση των προκαθορισμένων, τότε κλαύτα Χαράλαμπε… Έχεις χάσει διάθεση, κάβλα και δε σώνεται η παρτίδα!

Δεν το ευχαριστήθηκα και στατιστικά το αποδέχομαι όταν έχω υψηλότατο ποσοστό ικανοποίησης σε προηγούμενες συναντήσεις με κορίτσια του γραφείου. Είχα περάσει και μια εκπληκτική ώρα στην αγκαλιά της Bella τις προηγούμενες μέρες οπότε ήμουν και πιο χαλαρός. Ελπίζω να «αποζημιωθώ» στις επόμενες μου επιλογές.
Κι ύστερα ήρθαν οι μέλισσες…. (από τα παλιά….)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
11.613
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, steveman7, NICK TRIVE και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού