Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
2.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
γυφτοειδες ψιλοκαλο, εκηνη τη μερα ολες οι αλλες ηταν μπαζα γι αυτο περασα. τεραστια φολα, μηδεν προκαταρτικα, στο 3λεπτο μου ελεγε αντε δεν θα τελειωσεις? και τσαμπουκαλευεται κιολας αν της πεις να αλλαξει σταση 2-3 φορες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
326
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, analjunkie, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2018
Είναι φόλα η συγκεκριμένη του κέρατα.. Τσαμπουκαλευεται γιατί την παίρνει επειδή θα φωνάξει άμεσα τους μπράβους.. στο Φυλής 65 όπως κ στο 71 σκάνε άμεσα μύτη τους έχω σταμπάρει κάθονται από κάτω στην Αχαρνών σε ένα καφέ.. Όπως κ στο λιωσιων 73 κάθονται σε μαγαζί σχεδόν απέναντι..
Σε μένα αν γίνει κάτι τέτοιο κ έχω δίκιο θα ξεφτυλιστω κ εγώ σε κάποιους ανθρώπους αλλά οι μισοί θα καταλήξουν με μια σφαίρα ανάμεσα στα μάτια κ οι άλλοι θα πάνε στο μεταγωγων..κ το ξέρουν..
review reaction 1 jik
26 Αυγούστου, 2018
Μα καλά δεν είχες διαβάσει την κριτική για αυτήν που έγραψα πριν μέρες για το 59?
27 Αυγούστου, 2018
Αφου συμπεριφερονται ετσι, μαυρο στους συγκεκριμένους οικους, και στις συγκεκριμένες κοπελες.
29 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν την ειδα την κριτικη σου φιλε, πηγενα για ενα στανταρακι μου αλλα ελειπε και περασα σ αυτη.
ακομα πιο αστειο που ξεχασα να αναφερω στην κριτικη ειναι οτι οταν τελειωσα με τα χιλια ζορια γελαγε και μου ελεγε ελα αληθεια? λεσ κ δεν το πιστευε.
αρα μαλον το εκανε επιτιδες για να φυγω αχυστος το κωλογυφτακι
29 Αυγούστου, 2018
επισις ξεχασα να αναφερω την απιστευτη πιπα των 3 δευτερολεπτων που κανει η κοπελα ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5