Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα κάτι ιδιαίτερο, έξω από τα συνηθισμένα. Δηλαδή δεν ήξερα τι ήθελα. Έψαχνα για μέρες ανάμεσα στα όμορφα κορίτσια της σελίδας αλλά την λύση την έδωσε το γραφείο. Ακουσαν με προσοχή και σοβαρότητα τα γούστα μου και μου πρότειναν την Αλίσα. Άψογη εξυπηρέτηση και άριστη γνώση του αντικειμένου.
Τις γουστάρω πολύ τις κοκκινομάλλες αλλά δεν έτυχε ποτέ να βρεθώ με κάποια στο κρεβάτι, και να που το απωθημένο μου έγινε πραγματικότητα.
Η Αλίσα με περίμενε στο δωμάτιο του ξενοδοχείου ανεβασμένη σε στυλατες γόβες ενώ φορούσε ένα πολύ όμορφο σετ λευκά εσώρουχα άκρως καυλωτικά.
Τα Αγγλικά της μέτρια αλλά ποιος νοιάζεται μπροστά σε αυτό το πλάσμα! Όμορφο στητό στήθος καλού μεγέθους με τις ρογες να ξεπροβάλλουν πρόστυχα. Το μικροσκοπικό στριγκακι της χωμένο το μισό στο μουνάκι της ενώ το κορδόνι είχε εξαφανισθεί στον ωραιότερο κόλο που έχω δεί.
Χειραψία, μια χαλαρή αγκαλίτσα στα όρθια και λίγες φράσεις ίσα για να σπάσει ο πάγος. Το κορίτσι σέβεται το χρόνο του πελάτη. Άρχισε να με χαϊδεύει όμορφα και να τρίβεται πάνω μου με χορευτικές ερεθιστικές κινήσεις. Τα όμορφα δάχτυλα της με περιποιημένα νυχακια με έγδυσαν σε δευτερόλεπτα και ενώ άρχισε να μου χαϊδεύει το πούτσο κόλλησε τα χείλη της στα δικά μου. Τέτοιο γλωσσοφιλο με τόσο πάθος μόνο στην φαντασία μου έζησα. Η γλώσσα της χωρίς ενδοιασμούς χόρευε με την δική μου σε ξέφρενο ρυθμό.
Σύντομα αφού με είχε καυλώσει κατέβηκε γλύφοντας και ρουφοντας το στήθος μου στο όργανο μου. Στην αρχή έπαιξε λίγο με το πουτσοκέφαλο σάλιονοντας και ρουφοντας παράλληλα ενώ η γλώσσα της εγλυφε το πίσω μέρος της βαλάνου χαρίζοντας μου ηδονή. Μετά το καυλι μου εξαφανίσθηκε στο λαιμό της. Που το χώρεσε αναρωτήθηκα.
Ο Ρυθμός της πιο τέλειας πίπας αυξήθηκε δραματικά . Η θέα του μωρού στα πόδια μου πεσμένη στα 4 να με ρουφάει κουνώντας προκλητικά την κολάρα της και με τις βυζάρες της να χτυπιουνται και αυτές σύντομα με έφτασαν στην κορύφωση χύνοντας με μανία μέσα στο στόμα της με κίνδυνο να την πνίξω! Τέλεια! Με τελείωσε μέσα σε 15 λεπτά και θέλω και άλλο εννοείται...
Ξάπλωσα στο κρεβάτι και την περίμενα όσο φρεσκαριζοταν στο μπάνιο. Δεν άργησε καθόλου να έρθει.
Ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε να με χαϊδεύει στην κοιλιά και στα αρχιδια στο πούτσο παντού κάνοντας μου ένα σύντομο ερωτικό μασάζ που με καύλωσε ξανά.
Ζήτησα το μουνάκι της και μου το έφερε στο στόμα μου σε στάση 69.
Αποτριχωμενο τέλεια και νεανικό σφιχτό και ζουμερο. Σε κάθε άγγιγμα η δάγκωμα η ανταπόκριση της ήταν αληθινή και ερεθιστική. Το ήθελε πολύ και αυτό μου άρεσε ! Μπράβο στο γραφείο, με έφτιαξε πολύ καλά!
Δεν εγλυφα όμως μόνο το μουνάκι της αλλά εξερεύνησα και πιο πάνω την κολοτρυπίτσα της. Εκεί άρχισε να τρέμει από καύλα και της είπα να μου φορέσει το προφυλακτικό για να την γαμήσω στα 4 όπως το φανταστικα όταν την εγλυφα.
Το φόρεσε με επαγγελματισμό φανερό , γρήγορα αλλά απαλά. Γύρισε στα 4 και έσκυψε τουρλωνοντας τον κόλο της αλλά με το κεφάλι της να είναι στα πλάγια για να βλέπω το όμορφο προσωπάκι της με τα πράσινα μάτια να υποφέρει σε κάθε κάρφωμα μου.
Μπήκα μέσα της δύσκολα στην αρχή μιας και είναι αρκετά σφιχτή αλλά μουσκεμένη αρκετά. Της έδωσα τον ρυθμο και την άφησα να χτυπάει τα κολομαγουλα της πάνω μου με μανία όλο και πιο γρήγορα αφήνοντας μικρές κραυγές και γλυκά βογκητα. Σαλιοσα ένα δάχτυλο και της ετριψα την κολοτρυπίδα ρωτώντας την αν της αρέσει. Μου έριχνε βλέμματα φωτιάς και με άφησε να της χώσω το μισό βογκωντας δυνατά. Αυτό ήταν και το τέλος , ίσα που πρόλαβα να τον βγάλω και να της τον χώσω στο στόμα.
Μου έβγαλε γρήγορα το προφυλακτικό και άρχισε να με παίζει γλύφοντας μου τα αρχιδια ενω με κοίταζε πρόστυχα. Τα χυσια μου πρέπει να φτάσαν στο ταβάνι. Της λέρωσα το πρόσωπο τα μάλια παντού... Χαμογέλασε με νόημα και με ξάπλωσε γλυκά στο κρεβάτι. Ήρθε από πάνω και άρχισε να μου κάνει μια ηρεμιστική και αποχαιρετηστηρια πίπα που θα θυμάμαι για πάντα.
Έμεινα πέντε λεπτά να αλλάξουμε 2 κουβέντες ενώ εγώ ντυνώμουν και εκείνη στο μπάνιο φρεσκαριζοταν για τον επόμενο υπερτυχερό πελάτη.
Τι γυναίκα, θα την ξαναπάρω σύντομα αφού έχω ακόμη κάποια αποθημενα για εκτόνωση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, Wat69, giorgosX6 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2018
Φίλε μου το στήθος της είναι όντως 3άρι ;
Σιλικόνη ή φυσικό ;
Καπέλο
T
Titlover69
26 Αυγούστου, 2018
Φυσικό είναι φίλε. Φωτιά το κορίτσι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2