Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 441731
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως έχω γράψει κάποτε: τα ακριβά προγράμματα ΔΕΝ αφήνονται στην τύχη. Γερο-μύστης

Είχα συζητήσει με την Έλενα εδώ και μήνες ένα από τα πιο δύσκολα προγράμματα χαλάρωσης (για γνώστες μόνο Κουλ)
Μου είχε πει ότι χρειαζόταν κάποια προετοιμασία και θα με ενημέρωνε όταν όλα θα ήταν εν τάξη.
Μόλις δήλωσε έτοιμη κλείσαμε ραντεβού. Κλείδωσα όλα τα προβλήματα αμέσως απέξω και από την στιγμή που την συνάντησα δεν αναφέραμε τίποτα μα τίποτα αρνητικό.(Βασική προϋπόθεση σε αυτη την ιεροτελεστία)

Η υπέροχη γκέισα έφερε τα σύνεργα της Ιεροτελεστίας του Τσαγιού και έσβησε κάθε φως αφήνοντας μόνο μερικά “ρεσσώ” για ατμόσφαιρα. Με προσεγμένες αρμονικές κινήσεις ετοίμασε και σέρβιρε το προβλεπόμενο πράσινο πικρίζον τσάι μέσα καλόγουστα σκεύη. Όλη η προετοιμασία έγινε με τον παραδοσιακό τρόπο. Ήρεμη συζήτηση χωρίς αρνητικά θέματα να διαταραζόμουν τη στιγμή. Με σε μια χαλαρωτική ατμόσφαιρα ηρέμησα όσο ποτέ άλλοτε.

Ένιωσα το άγχος να φεύγει και μόλις τελείωσα να απολαμβάνω το τσάι ήρθαμε κοντά. Με το άγγιγμα του χεριού μου άρχισε να χύνει. Κι αφού μείναμε για λίγο αγκαλιά με έβαλε στον πάγκο και αφού με ερέθισε με αρμονικές χαλαρωτικές αισθησιακές μου έκανε το πιο τέλειο στοματικό που έχω δεχτεί στη ζωή μου μέχρι τώρα. Ένιωσα μαζί με τα υγρά να φεύγει η πίεση και η στενοχώρια. Μπανάκι και γλυκός αποχαιρετισμός.

Ντόμο Αριγκάτο Ελένη-σαν! Καπέλο
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
netprowler
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
823
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, karota, HarisGB και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού