Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 21 10
Στριπτιτζάδικα 55995
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λίγο μετά τις 11 κατηφόρισα την Τριπτολέμου για να βρεθώ στο String.

Είσοδος ελεύθερη με το κουπόνι στο χέρι Ποτό+Χορός 10 ευρώ.

Κάθισα σε έναν καναπέ και παράγγειλα το ποτό μου.

Στην πίστα ανέβηκε η Ουκρανή Έλενα,δυνατό ψηλό μωρό με πλαστικό στήθος.

Όταν τελειώσε ο χορός ήρθε από το τραπέζι μου όπου και αποφάσισα να την πάρω για τον χορό.

Στο χορό αρκετά επιδέξια και καλή αλλά με άκρως επαγγελματική διάθεση.Χαμόγελο

Γύρισα στο τραπέζι μου και άρχισα να μετράω τις κοπέλες.
9-10 τον αριθμό και για όλα τα γούστα,μικρές,μεγάλες,κοντές ψηλές,παχουλές,λεπτές αλλά και κάποιες με ιδιαίτερα ντυσίματα όπως νοσοκόμα και αυταρχική με χειροπέδες.Μεγάλο χαμόγελο

Στην συνέχεια ήρθε στο τραπέζι μου η Μαργαρίτα,ρωσίδα κατά δήλωση με όμορφο μαυρισμένο κορμί.
Στο χωρό η μαργαρίτα αποκάλυψε το πανέμορφο κορμί της,το πολύ ωραία φυσικό της στήθος και τα απίστευτα ωραία της πόδια,η λίμπιντο ανέβηκε στα ύψη.Ντροπή

Από την είσοδό μου στο μαγαζί είχα σταμπάρει ένα κοριτσι απλό και ομορφούλικο και μικρή σε ηλικία γύρω στα 22-23.Το είδα να πηγαινοέρχεται σε χορούς και μου έκανε πολύ εντύπωση.Αφού λοιπόν γύρισα από τον χορό μου με την Μαργαρίτα ήρθε στο τραπέζι μου οπότε και ενέδωσα.Κουλ

Στο χορό η Χριστίνα(το όνομα της μικρής κορασίδας)ήταν απλά απίστευτη,απίστευτη χάρη και κινήσεις του κορμιού της,πολύ θερμή,σου έδινε την εντύπωση της καυλωμένης γκομενάς σου που θέλει σαν μανιασμένη να έρθει σε επαφή μαζί σου εδώ και τώρα.Η λίμπιντο στα ύψη και η Χριστίνα να επιμένει με ακόμη περισσότερη θέρμη έτσι ώστε να σε κάνει να νοιώσεις μαγικά.Απλά υπέροχη.Ντροπή

Μετά και τον 3ο στο σύνολο χορό αποχώρησα από το String για να συνεχίσω την βόλτα μου.Εμμμμ

Συγκεντρωτικά : To String είναι ένα πολύ καλό μαγαζί που σέβεται το πελάτη.Με κόστος 24 ευρώ έκανα 3 χορούς με καλή διάρκεια και πήρα και ένα ποτό.Οι τιμές όπως έγραψα και πιο πάνω:Ποτο+Χορός με κουπόνι είναι 10 ευρώ και ο επιπλέον χορός κοστίζει 7 ευρώ για ΠΣΚ ενώ για τις υπόλοιπες μέρες τις εβδομάδας το Ποτο+2 χοροί με κουπόνι είναι 10 ευρώ και ο κάθε επιπλέον χορός κοστίζει 5 ευρώ.Γερο-μύστης

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2018
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Bartender 74

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού