Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δύο μετά τα μεσάνυχτα, ξημερώματα Παρασκευής 24 Αυγούστου 2018. Κατευθείαν στο Ιάσωνος 19Α. Στόχος, μια ξεπέτα με Λάουρα. Είχα περασει όλο το προηγουμενο απογευμα με μια παντρεμενη που μου έρχεται συχνά για άγριο μαρσάρισμα! Η κυρία παρόλο που τον έφαγε άνετα στην αρχή, στη συνέχεια και για κανα τρίωρο με έπρηξε με τα ψυχολογικά της, τον άντρα της, τα παιδιά της, το σύνηθες άλλωστε ρεπερτόριο της, το οποίο τωρα το έχει διευρύνει με το προβληματικό αμόρε της κόρης της και τα προβλήματα παχυσαρκίας του γάτου της. Όταν ξεκίνησε το ντελίριό της, αντελήφθην ότι δεν παίζει δευτερος γύρος και μου καρφωθηκε η ιδέα για ένα στα τέσσερα με Λάουρα!!!

Ο οίκος ήτο ανοικτός και στο σαλονάρισμα βλέπω να προσέρχεται μια εργαζόμενη του ιδίου σωματοτύπου με Λάουρα, αλλά όχι η Λάουρα! Πιο αδύνατη, στα όρια της κοκκαλιάρας, με γυμνα τα παιδικά της, ένα πλάς, βυζάκια, μακρια ξανθά μαλλιά, προς νόστιμο προσωπάκι, όμως με ελαττωματική και κιτρινισμένη οδοντοστοιχία. Παρόλες τις ατέλειες, το πορνο-ένστικτο μου διέκρινε μια εργάτρια που θα στηθεί και θα τον φάει χωρίς πολλές-πολλές αντιρρήσεις και σούξου-μούξου. Πέρασα!

Η εργαζόμενη προσήλθε πάραυτα. Συστήθηκε ως Ρόζα από Ρουμανία. Πιάνει τη μισοκαυλωμένη μαλαπέρδα μου και με τρομο δηλώνει αμφιβολία αν μπορεί να την πάρει. Την καθησυχάζω και της υπόσχομαι πως θα ειμαι καλός!!! Της γλύφω τα βυζάκια και πάω να πιπιλίσω τις ρώγες της. Με προειδοποιεί ότι βγάζουν ακόμα έκκριμα γιατί είχε γεννήσει! Απορώ πως αυτή η κοκκαλιάρα γέννησε, αλλά τέσπα!

Της ζητάω να στηθεί στα τέσσερα και της τον καρφωνω με δυσκολία. Μετά από λιγες πουτσιές έχω μπει κανονικά και την αρχίζω σε άγριο μπασεβγάλε! Σε λιγότερο από λεπτό τραβιέται και προφασίζεται ότι φοβήθηκε μην έσπασε η καπότα. Της δείχνω ότι όλα είναι στη θέση τους, αλλά δε θέλει να ξαναστηθεί στα τέσσερα και της προτείνω ιεραποστολικό. Διστάζει αλλά δέχεται! Ξανακάρφωμα, βάζει χέρι και προσπαθεί να αποφύγει το βαθύ γαμήσι. Την αφήνω. Mε το που μπαίνω στο ρυθμό, την αρχίζω σε δυνατά γκάζια και συνεχίζω σταθερά για πάνω από πεντάλεπτο. Κάνει γκριμάτσες πόνου και βογκάει κλαψουρίζοντας, αλλά μένει στη θέση της! Όταν φτάνω στην τελική, μουγγρίζω , καρφωνω βαθιά και τη χύνω! Προσπαθεί να τραβηχτεί και νιώθω το σφίξιμο του μουνιού της. Την κρατάω λίγο και την απελευθερώνω!

Διεκπεραιωτική! Για όσους δεν έχουν πρόβλημα με σκίνι! Επι τη εξόδου μου, ο γενειοφόρος τσάτσος με πληροφορεί ότι το σου-κου νυκτερινή θα εργαστεί η Λάουρα, και οτι η προσφιλέστατή μου Ντιάνα επιστρεφει μετά 15μέρου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρόζα
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Steve Madden, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, sweeper και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού