Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565122
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία είναι στο περίπου. Που λέτε είχα συνευρεθεί στο παρελθόν με την Μόνικα και για να σας πω την αλήθεια μου με ξεπέταξε στο λεπτό. Αλίμονο από εμένα που είμαι λάτρης των νταρντανομωρών!
Πράγματι λοιπόν, προ ολίγων ημερών είχα παρατηρήσει ότι η Μόνικα είναι ανακάμψει στην πατρίδα μας Ναι! και αποφάσισα τάχιστα, έστω και σε απογευματινή βάρδια να πάω να την βρω. Μπανάκι-μάνακι και με την Λαμπο Γλώσσα μετέβη εις τον οίκο επί της οδού Ισμήνης. Μπήκα φουριόζος και αφού με υποδέχτηκε η ευγενική τσατσά (ήμουν ο μοναδικός πελάτης) ζήτησα την Μόνικα, δίνοντας το 50αρικο μου. Ανέβηκα στο καθαρό δωμάτιο και μετά από λίγα λεπτά ήρθε και εκείνη ζητώντας, ολόγυμνη, συγνώμη για την αργοπορία της. Λέω ΟΚ πάλι θα με ξεπετάξεις, αλλά χαλάλι σου. Υπήρξε μια στιχομυθία στα πολύ καλά αγγλικά τα οποία ομιλεί, με την κοπέλα που λιώσαμε στα γέλια πριν γαμηθούμε. Μετά τα γέλια, έσκυψε και μου προσέφερε ένα απολαυστικό και υγρό τσιμπούκι, όπου την σταμάτησα για να μην την χύσω. Κατάλαβε ότι είμαι λίγο του άγριου, οπότε στήθηκε στα τέσσερα και της άλλαξα τα φώτα. Το μείον της οι ψεύτικες κραυγούλες της. Βρε μανάρι μου, τα "oh baby fuck me" μην τα λες σε εμένα... Δέχτηκε και σκαμπιλάκια στα κωλομέρια, τα οποία μου επετράπησαν λόγω κεφιών της ιδίας. Γενναιόδωρη κατάθεση σπέρματος από μέρους μου και η αφού σοσιαλιαστήκαμε για λίγο έφυγε...
Για την ομορφιά της; Δεν χρειάζεται να πω πολλά, είναι πραγματικός υπερμούναρος.
Για τις υπηρεσίες της; Μόνο αν την πετύχετε στα κέφια της θα περάσετε καλά, αλλιώς θα κλαίτε. Αποψή μου, μην πάτε για το 50αρικό, αν μπορείτε δώστε κάτι παραπάνω..
Αν θα την ξανασυναντούσα; Για πλάκα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα Σέρβα
Lolocotoro
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
236
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, George Mitsibonas, ΦΑΚΙΡΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού