Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ντάσα, έτσι μου συστήθηκε, το έγραφε μάλιστα και στο σουτιέν της, είναι πιτσιρίκα, το πολύ 25 χρονών, κοντή, λεπτή, με ωραίο μικρό κωλαράκι. Την είχα ξαναδεί άλλη μια φορά και το είχα μετανιώσει που δεν την είχα επισκεφθεί. Η κοπέλα βγαίνει στο σαλόνι με πολύ ντεκαβλέ στιλ, ίσα που κάνει μια βόλτα αγέλαστη και πάλι πίσω. Στο σαλόνι ήμασταν 7-8 άτομα, εκ των οποίων και ένας λεχρίτης, γύρω στα 60, σαπιοκοιλιάς. Είχαμε μείνει οι δυο μας και ο τύπος το σκεφτότανε να μπει αλλά τελικά την έκανε. Για φαντάσου, σκέφτηκα, ένας τέτοιος χλιμίτζουρας να γαμάει ένα τέτοιο μουνάκι Money Mouth. Αυτή η σκέψη με κάβλωσε, όπως και το ότι φορούσε σαγιονάρες. Η Ντάσα μπήκε στο δωμάτιο και μου φάνηκε τρελούτσικη. Σα να γέλαγε μόνη της, ελπίζω δηλαδή Λύπη. Πίπα δε θυμάμαι, δεν είμαι και φαν, αλλά με άφηνε και χάιδευα το μικρό της πατουσάκι Μεγάλο χαμόγελο, μετά εγώ από πάνω, όπου της λέω να βγάλει το σουτιέν να της φιλήσω τα βυζάκια και μου απάντησε ότι θα μου κόψει τα χέρια και τέλος πισωκολλητό, με την Ντάσα να παίρνει πρωτοβουλία και να ξαπλώνει μπρούμυτα.
Με χαμόγελο βγήκα, γιατί είναι ωραίο μουνάκι για τα γούστα μου κι εδώ και πολλά χρόνια προτιμώ τις ωραίες κοπέλες κι ας προσφέρουν μέτριες υπηρεσίες, από καμιά πατόζα που τα κάνει όλα. Εργάζεται 6 με 12 το βράδυ, αλλά αυτή τη βδομάδα δεν θα ξαναείναι απ' ό,τι κατάλαβα.





Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντάσα
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ThE, sexaddict7 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2018
Δηλαδη πιπα δεν πηρε, δεν εβγαλε καν σουτιεν και βαζεις συμμετοχη 5; Δηλαδη για να παρει ενα 2 τι δεν πρεπει να εκανε; Να μην εμπαινε στο δωματιο;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1