Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Aς πω κι εγω δυο λογια για την εμπειρια μου με την Αλεξα λοιπον,που ηταν εντελως διαφορετικη με του φιλου απο κατω,χωρις να θελω να τον αμφισβητησω για το πως περασε εκεινος.
αλλωστε εχει ξανασυμβει πολλες φορες,με μια που περασα εγω καλα,να μην περασει καποιος αλλος και το αντιστροφο.
οι διαφορετικες γνωμες πρεπει να γραφονται απο ολους.
ομως κι απο συζητησεις που ειχα με αλλα δυο μελη εδω μεσω πμ μετα απο τη συναντηση μου με την Αλεξα μαλλον συμφωνησαν μαζι μου. τελος παντων.


ειναι γνωστο οτι γενικα τα πετιτ κορμια μου αρεσουν.τα προτιμω σε σχεση με κατι αλλο.
ετσι λοιπον μου εκανε κλικ κι η Αλεξα.
κοντουλα,αδυνατουλα με σχετικα γλυκο προσωπο κι ετσι εστειλα μηνυμα για να τη συναντησω.
που να ηξερα τι με περιμενε ομως.ΛύπηΛύπη
παιρνω λοιπον δωματιο απο την ευγενεστατη κοπελλα του γραφειου κι ανεβαινω πανω στο γνωστο ξενοδοχειο.



υποδοχη απο το κοριτσι με ενα μαυρο κομπινεζον και με το τσιγαρο στο χερι.
εκει αντικριζοντας την κοπελλα διεκρινα τα πρωτα σημαδια οτι ειχα πεσει εξω στην εκτιμηση μου.
το προσωπο και το φερσιμο της κοπελλας ηταν καπως ξινο απο την αρχη.ΛύπηΛύπη

μου λεει σε ενοχλει?
οχι λεω και περναω μεσα. τι να πω?Money MouthMoney Mouth
το δωματιο μεσα στον καπνο ντουμανι. ειναι που ειναι και μικρο,ηταν εκει μεσα σαν τεκες για θεριακληδες.
λεμε καλησπερες κλπ και παω στο μπανιο αφου μου εδωσε μια πετσετα να σκουπιστω σε μεγεθος ποτηροπανου.
μπορει και να ειχαν τελειωσει οι μεγαλες,δεν ξερω.

η ''μουρη'' της κοπελλας αρχισε και φαινοταν τωρα πιο εντονα.
βγαινω απο το μπανιο λοιπον για την εναρξη του αγωνα.
(σημειωτεον οτι ειχα ξανακανει προ μιας ωρας στο σπιτι.ημουν ξυρισμενος,αρωματισμενος και ολα τα σχετικα για μια τετοια συναντηση)


εκει λοιπον αρχιζουν τα μη και τα οχι απο την κοπελλα.ΛύπηΛύπηΛύπη

κανω να τη φιλησω στο στομα.
εισαι αξυριστος μου λεει και τσιμπαει.Money MouthMoney Mouth
κατεβαινω λιγο πιο χαμηλα στο στηθος και στα πλευρα.
α δε μπορω μου λεει γαργαλιεμαι.Money MouthMoney Mouth
λεω μεσα μου δε θα τα παμε καλα και προσπαθουσα να βρω κατι που να της αρεσει.
κατι που να την κανει να αρχισει να συμμετεχει και να μην ειναι σαν παγωτο.
προσπαθω πιο κατω για γλυφομουνι μου λεει ''only kleitor'' εννοωντας να την φιλαω και να την αγγιζω μονο στην κλειτοριδα της.
(συγνωμη που το εγραψα ετσι,αλλα ετσι μου το ειπε)
και δεν την ειχα αγγιξει με τα δακτυλα εκει ουτε κατα διανοια ακομα. δεν προλαβα.
λεω relax baby και κανω μια τελευταια προσπαθεια μηπως γινει κατι.

ματαια ομως.ΛύπηΛύπηΛύπη
σηκωνομαι λοιπον και τη ρωταω με ηρεμο υφος:θελεις να κανουμε σεξ ή δε θελεις?
αν δεν θελεις πες μου να φυγω. δεν τρεχει τιποτα.
η κοπελλα απλα με κοιτουσε απορημενη.
απαντηση δεν πηρα,σηκωθηκα λοιπον,ξαναντυθηκα,τη χαιρετησα κι εφυγα ακυρωνοντας το ραντεβου.
λεφτα δεν ειχα δωσει. ειχαν περασει 5 λεπτα εκτος απο το χρονο μου στο μπανιο.


ειδοποιω το γραφειο κατεβαινοντας και η κοπελλα χωρις αντιρρηση δεχτηκε αμεσως τις ενστασεις μου και το λογο ακυρωσης του ραντεβου και μου προτεινε μια αλλη κοπελλα,την οποια τιμησα και περασα τελεια.
ευτυχως που ειχε λοιπον ευτυχη καταληξη η ολη ιστορια.



συμπερασμα?
μια απαθεστατη κοπελλα,με ξινισμενη μουρη μεχρι το πατωμα,χωρις να θελει να προσφερει ουτε τα πιο βασικα και χωρις να εχω καταλαβει,τουλαχιστον σε οσο με αφορα το λογο.
απο κουβεντα που ειχα επειτα με πμ εδω με καποιους συναγωνιστες,οι δυο μου ειπαν πανω κατω τα ιδια κι αυτοι,αρα μαλλον το κοριτσι ηρθε για αλλο λογο εδω.
ενα δευτερο συμπερασμα ειναι η πολυ καλη διαχειριση του συμβαντος απο την κοπελλα του γραφειου και μπραβο της,αφου δειχνουν ετσι οτι υπολογιζουν τον πελατη κι ακουνε τα τυχον παραπονα που εχει καποιος.


παμε παρακατω λοιπον,συμβαινουν κι αυτα αλλα προχωραμε.
να ειστε καλα ολοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
188
Likes:
47.135
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zebu, TOMCRUISE, xlm και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2018
Σώζεις "ζωές" Κουλ
review reaction 1 TOMCRUISE
24 Αυγούστου, 2018
Φίλε μου εγώ σε πιστεύω. Μία φορά πήρα από γραφείο με incall (οχι το συγκεκριμένο) και από το χάλι που αντίκρυσα κατάλαβα και δεν ασχολούμαι πλέον. Δεν θέλω να εμβαθύνω περισσότερο στο θέμα. Σου εύχομαι να σταθείς πιο τυχερός την επόμενη φορά.
25 Αυγούστου, 2018
Απομένει τώρα νά γράψουν κριτική οι δύο συνάδελφοι μέ τήν παρόμοια εμπειρία. Ώστε η κάθε Aleksa2 νά μπαίνει στή μαύρη λίστα.
review reaction 1 TOMCRUISE
25 Αυγούστου, 2018
Παρόμοια εμπειρία με την δικιά μου....
review reaction 1 TOMCRUISE
25 Αυγούστου, 2018
Στη θεα του τσιγάρου εγω θα είχα φύγει.... Τελοσπαντων με ποια πηγες εν τέλη;
review reaction 1 TOMCRUISE
25 Αυγούστου, 2018
Σ’ευχαριστουμε peter για την ενημέρωση Καπέλο

Το γραφείο έχει πιάσει σωστά το νόημα! Γερο-μύστης Εάν έρθει κάποια κοπέλα η οποία δεν αποδειχθεί «καλος» συνεργάτης Κεφάλι σε τοίχο! τότε όχι μόνο θα προσπαθήσει να «τακτοποιήσει» Μεγάλο χαμόγελο τον πελάτη με άλλη κοπέλα Κατσικογάμης αλλά θα ενημερώσει και άλλους πελάτες όταν ζητήσουν ραντεβού μαζί της για τυχόν λάθος συμπεριφορές της!
Είναι η σωστη επαγγελματική πλευρά ενός γραφείου που ξέρει ότι οι πελάτες είναι οι αιμοδότες της Ναι!
review reaction 1 TOMCRUISE
25 Αυγούστου, 2018
Σωτήρια κριτική!!!
review reaction 1 TOMCRUISE
30 Αυγούστου, 2018
Ακριβώς την ίδια εμπειρία είχα και εγω με δαύτην και μάλιστα ενημέρωσα και το γραφείο.Στα 5 λεπτα είχε φάει σουτ από το δωμάτιο μου. Δεν γράφω κριτική γιατί με εχεις καλύωει πλήρως.

review reaction 1 TOMCRUISE
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8