Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματάκι και επίσκεψη στον παράδρομο. Ο στόχος ήταν είτε η νέα Βαλεντίνα στο Νο7 είτε η Νίκη στο Νο9. Η πρώτη ήταν σε δωμάτιο και δεν είχα πολυ χρόνο για αναμονή, και έτσι πήγα στο Νο9 όπου η αδιάφορη τσατσά (που εκτελεί και χρέη κοπέλας στα κενά σαν Ελένη) από το δωματιάκι έδωσε εντολή στη Νίκη να αυτοπαρουσιαστεί.

Η κοπέλα είναι 30+ με πλατινέ μαλλί, μπλε μάτια (ίσως φακοί), χείλια ροφού, botoxιασμένη, με ζουμερά βυζιά και κώλο. Έδωσα το παράβολο για απλό προγραμμα και πέρασα στο δωμάτιο. 2-3 λεπτά μετά ήρθε και η κοπέλα και βγάζοντας τα εσώρουχα παρουσίασε τα 2,5άρια βυζιά της. Με προειδοποίησε ότι δεν θέλει δαγκώματα και σκληρή χρήση γιατί την πονάνε, αλλά από ότι αποδείχτηκε στο πρώτο γλύψιμο την ενόχλησε και πάλι και διακόψαμε. Έβγαλε το ψεκαστηράκι της και με ψέκασε λες και είδε καμιά κατσαρίδα. Για το καλό μας είπε, και δεν έδωσα συνέχεια. Ξεκίνησε και έγλυψε λαιμό, πλευρά κοιλιά κλπ, και κατέβηκε για τσιμπούκι στο ήδη όρθιο όργανο. Το τσιμπούκι θα το χαρακτήριζα ψιλοαδιάφορο, με γρήγορα πεταρίσματα της γλώσσας στο κεφάλι, και όχι ιδιαίτερο βάθος.

Τη σταμάτησα και της ζήτησα να έρθει από πάνω. Καβάλησε αλλά δεν κινήθηκε με αξιοπρέπεια, και νομιζα ότι θα μου πέσει. Για να μην συμβεί αυτό, τη γύρισα στα 4 όπου είναι και η δυνατή της στάση, και στήθηκε άψογα τουρλώνωντας την κωλάρα της με τέρμα ανοικτά τα πόδια. Το θέαμα με ξαναανέβασε αμέσως και άρχισα το δυνατό καταχτύπι. Δεν δυσανασχέτησε, αλλά φάνηκε σαν να βιάζεται. Έβαλε το χέρι από κάτω για να μου πιάναι τα @@ και έτσι μετά από λίγο ήρθε το τέλος.

Σηκώθηκε γρήγορα, πήγε στο ντουζ να φρεσκαριστεί, και την ίδια ώρα μου έλεγε πόσο καλύτερα είναι στην επαρχία, όπου υπάρχει ακόμα χρήμα, ενώ στην Αθήνα τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα.

Σε γενικές γραμμές δεν ήταν κακή συνεύερεση, αλλά σίγουρα όχι κάτι αξιομνημόνευτο. Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντιστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.730
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, rimondi, dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού