Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Call-Girls 10423
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερομηνία ενδεικτική, σε πολύ καλό ξενοδοχείο στη Μοναστηρίου. Φτάνω 10 λεπτά νωρίτερα, στέλνω sms και σε 5'λαμβάνω αριθμό δωματίου. Υποδοχή στο δωμάτιο με μαύρα εσώρουχα και ένα μαύρο διχτυωτό ρουχακι από πάνω. Κατευθείαν φιλί με γλώσσα αλλά πολύ μηχανικό, λες και δεν φιλούσε αλλά εψαχνε να βρει θησαυρό στη στοματική μου κοιλότητα. Μπαίνω για ντουζάκι και βγαίνοντας είχε βγάλει το από πάνω. Βυζί φυσικό κανονικού μεγέθους, κώλος αρκετά πεσμενος και αγύμναστος, καμια σχεση με τις φωτογραφίες. Όμορφα πράσινα μάτια και πολύ μακριά μαύρα μαλλιά. Ξεκινάμε με γλειφομούνι όπου με τη βοήθεια των δαχτύλων (δέχεται μπροστά) τελείωσε με τρελούς σπασμούς κρατώντας με απο το κεφαλι για να μην απομακρυνθώ. Στη συνεχεια πηρε η ίδια σειρά, όπου μετά απο ενα μέτριο τσιμπουκι χωρις χρήση χεριού, καθόλου υγρό, με πολύ γρήγορη ταχύτητα σαν να μου τραβουσαν μαλακια με το στόμα, κατέθεσα στο στόμα της και τα κατάπιε χωρίς να μου ζητήσει εξτρα. Περιποίηση αρχιδιών παρέχεται και με το παραπάνω. Μετά απο ντουζάκι, μασαζ απο πλευράς της και έναρξη με πίπα αντίγραφο της πρώτης. Μετα τη χρηση λίγου τζελ ανεβηκε απο πανω μου και μετα απο λιγο γυρισε σε reverse cowgirl με θεα τον πεσμένο κωλο της. Καταθεση στο ελαστικό στα 4, οπου ειχε στραβώσει τη μέση για να μπαίνει ο μισός. Αγγλικά τα πολύ βασικά, δε βγάζεις άκρη. Εν κατακλείδι, θεωρω οτι ήταν μια πολυ μέτρια συνάντηση, δεν αξίζει τα 150.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alkisxania, tergo, blizardeye και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού