Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόσφατη συνάντηση με την Αγάπη σε ξενοδοχείο στα Νότια... Την είχα λοκάρει από μέρες μιας και ο συνδυασμός πιτσιρίκας και Ελληνίδας μου εξάπτει τη φαντασία... πιτσιρίκα είναι, Ελληνίδα πάλι όχι...αλλά είναι μεγαλωμένη στην Ελλάδα με άψογα Ελληνικά και πουλάει καλά το παραμύθι...

Χτύπησε την πόρτα στην ώρα της και το άνοιγμα επιφύλασσε μία ευχάριστη έκπληξη...η Αγάπη είναι κουκλίτσα! Ξέρει επίσης να βάφεται όμορφα και δε φοβάται να χαλάσει το μακιγιάζ της. Το κορμί της είναι νεανικό και σφριγηλό, όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες. Αν ήταν και λίγο πιο ψηλή θα μιλούσαμε για ατυχήματα στο πέρασμα της... Γλώσσα Αποχωρίστηκε γρήγορα τα λιγοστά της ρούχα, μιας και δε φορούσε καθόλου εσώρουχα και άρχισε να κουνάει την κωλάρα της ρυθμικά...φαίνεται ότι έχει πάρει μαθήματα από τη Λίλα στο κούνημα και είμαι σίγουρος ότι έχει να μάθει πολλά ακόμα από αυτήν...

Με αυτά και με τα άλλα δεν ήθελα και πολύ και έπεσα πάνω της θολωμένος από κάβλα...η συνέχεια στο κρεβάτι με την Αγάπη να τον παίρνει στο στόμα της αργά και εγώ να χαζεύω το κωλαράκι της από τον καθρέπτη κάνοντας όρεξη για το κυρίως πιάτο...ήθελα και τις δύο τρυπούλες της και της το είπα...η Αγάπη δε μου χάλασε το χατήρι και μετά τον πρώτο γύρο που τελείωσε στο μουνάκι της, ξεκίνησε την προετοιμασία για μια φιλόξενη υποδοχή από πίσω...το κωλαράκι της δεν έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα και φαίνεται, είναι αψεγάδιαστο και σφιχτό και αυτό με έκανε να το λαχταρώ ανυπόμονα...μετά από λίγη φροντίδα λοιπόν προσπάθησα να εισβάλλω...ανεπιτυχώς όμως αρχικά...τότε υποσχέθηκα στην Αγάπη ότι θα είμαι τρυφερός μαζί της και να το προσπαθήσουμε ξανά...Το μωρό λοιπόν ξάπλωσε μπρούμυτα με τα πόδια ενωμένα και μετά από λίγη ακόμα προσπάθεια ήμουν μέσα στο κωλαράκι της... η αίσθηση ήταν μεθυστική...όμως οι ανάμεικτες από πόνο και κάβλα κραυγές και εκφράσεις της μικρής δε μου επέτρεπαν να κρατηθώ...οπότε και μετά από αλλαγή μίας στάσης σε ιεραποστολικό και αφού πλέον το κωλαράκι της είχε ανοίξει για τα καλά και τον έπαιρνε βαθιά μέσα...της παρέδωσα ό,τι άλλο είχα να της προσφέρω εκτός από τα ευρώ μου... Κουλ

...Η Αγάπη ξαναέκανε ντουζάκι, μου χόρεψε και πάλι γυμνή μπροστά στον καθρέπτη και αφού ντύθηκε και έφτιαξε το μακιγιάζ της αναχώρησε για το επόμενο ραντεβού της...

Εδώ να προσθέσω ότι ήταν ευχάριστη σε όλο το ραντεβού, δεν έλεγε μη και όχι και προσπαθούσε πραγματικά να με ικανοποιήσει. Είναι όμως πιτσιρίκα και έχει ακόμα να μάθει...κυρίως να γίνει πιο χαλαρή, λιγότερη μηχανική η πουτανιά να της βγαίνει πιο αυθόρμητα...αλλά μην τα θέλουμε και όλα δικά μας...είπαμε είναι πιπίνι ακόμα το κοριτσάκι και το μόνο σίγουρο είναι ότι βρίσκεται σε πολύ καλό δρόμο!

Συνοψίζοντας...η Αγάπη είναι όμορφη, sexy και αξιαγάπητη και σίγουρα αξίζει να μπει στην πορνολίστα κάθε πιπινολάτρη...

Να περνάτε καλά και καλά βόλια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
659
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koskam, doc_lin, Ghost Rider III και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού