Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο την χθεσινη φολα ηθελα να ρεφαρω. Τοσο πολυ που παρολο που ειχα σηκωθει για δουλεια απο τις 4 το πρωι ηθελα να κανω ενα γαμισι της προκοπης.
Βουρ στο σπιτι της χαρας οπου μεχρι τωρα εχω παρει την Μαργκω κατ επαναλληψη.
Πολυκοσμια στο σαλονι, Η Βικυ και η Λανα να εχουν ξεμουνιαστει.
Περιμενα υπομονετικα να αρθει η σειρα μου για την Βικυ.
Οταν ηλθε, η κυρια μου εβαλε καινουργιο σεντονι/
Η Βικη ειναι ψιλουστικη, ξανθη, με πολυ ωραιο προσωπο, λεπτουλα με ωραιο κωλαρακι, αψογα μπουτια και γαμπες και μικρο βυζακι.
Ηλθε μεσα καλοδιαθετη (ειχα κανει ντουζ) και μου εκανε τα προκαταρτικα του αιωνα. Και που δεν με φιλησε, μεχρι και τα σκελια μου ανοιξε και μου φιλησε τα μπουτια και τα αρχιδια. Στηθος, λαιμος ...κανενα μερος του σωματος δεν εμεινε παραπονεμενο.
Η πιπα αψογη, με κλαρινοπαραλαγες, βαθια, υγρη, δυναμικη, τρυφερη, περιποιηση των @@. Τα ειδα ολα παρολο που ημουν πτωμα.
Στο 69 δεν επεμεινα πολυ απο σεβασμο στον κοσμο που περιμενε εξω. Αλλαξαμε τις κλασσικες στασεις (cow girl, ιεραποστολικο, πισωκολλητο). ΣΕ ολες η αποδπση της ηταν φανταστικη, αλλα λογω κουρασης στο πισωκολλητο δεν εχυνα.
Της ειπα να με τελειωσει με το χερι. Εβγαλε την καποτα και αρχισε πιπα με μαλακια, παλι δεν εχυνα αλλα αυτη δεν διαμαρτυρηθηκε καθολου. Οταν ενοιωσα τα χυσια να ανεβαινουν την εβαλα στο πλαι πισψκολλητα και εχυσα στο μουνι ενος ξανθου αγγελου.
Θα ξαναπαω με τα χιλια.
Την συστηνω ανεπιφυλακταΝαι!Γερο-μύστης
Η τσατσα κυρια με τα ολα της. Μανατζαρει την πολυκοσμια αψογα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cavalaris, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, professorx και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2018
"Της ειπα να με τελειωσει με το χερι. Εβγαλε την καποτα και αρχισε πιπα με μαλακια, παλι δεν εχυνα αλλα αυτη δεν διαμαρτυρηθηκε καθολου. Οταν ενοιωσα τα χυσια να ανεβαινουν την εβαλα στο πλαι πισψκολλητα και εχυσα στο μουνι ενος ξανθου αγγελου".

Αφήνεις να εννοειθεί ότι έχυσες στο μουνί της χωρίς καπότα! Τι έγινε;
C
Cavalaris
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1