Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση προ ημερων σε γνωστο πορνοχοτελ του Μεταξουργειου.
Αφιξη της κοπελας στην ωρα της και με την εισοδο της παθαινω τη πλακα μου. Προσωπο παρα πολυ ωραιο, και σωμα εξαιρετικο.
Βγαζει το τζιν της και ενα τοπακι (εσωραχα δε φοραγε) και φανερωνεται ενα απιστευτο σωμα, ακριβως οπως στις φωτογραφιες.
Χαλαροτητα πουθενα με ενα στηθος απιστευτο. Ξεκιναμε ενα χαμουρεμα, χωρις γλωσοφιλα, και συνεχιζει με ενα πολυ αργο στοματικο με πολυ καλη τεχνικη, αλλα μικρης διαρκειας..δυο στασεις και δε μπορεσα να κρατηθω αλλο και τελειωσα. 10 λεπτη ξεκουραση και ενας ακομη γυρος με μια απο τα ιδια.
Οσον αφορα τα 130 που ζηταει ειναι οκ, σε σχεση με την εμφανιση της και το νεαρο της ηλικιας της. Το μονο που μπορω να πω πως με χαλασε λιγο ειναι οτι δεν πολυ αντεχει σε γρηγορους ρυθμους, το στοματικο το σταματαγε μονη της και ηθελε να βαλει καποτα για σεξ και ενω της ειπα να συνεχισει το εκανε ,αλλα για κανα λεπτο ακομη. Επισης μερικες φορες μιλαγε αποτομα, το οποιο δε της το καταλογιζω λογω ηλικιας.
Συμπερασματικα ειναι πολυ καλη επιλογη για καποιον που ζηταει μια μικρουλα gfe ,για ηρεμες καταστασεις παντα, και εξαιρετικο value for money. Δουλεια εχει αρκετη αλλα δε βλεπω να γραφει κανεις...(εξου και ο τιτλος).
Οποιος ασχολειται με το αθλημα, κατα τη γνωμη μου παντα, θα πρεπει να δοκιμασει..
Καλες βουτιες σε ολους!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Makis99
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.384
Πόντοι:
1.661
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stallion(2), Agapi Diva, kwstasxat και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2018
κατα τη γνωμη η βιασυνη ειναι παντα φαουλ. η κοπελα πρεπει να ικανοποιει τις αναγκες του πελατη κ το να βιαζεται στην πιπα εμενα μου δειχνει μια υπονοια ξεπετας. γνωμη μου παντα
24 Αυγούστου, 2018
μια σεξουαλικη επαφη κοστιζει 20 ευρω και άλλη μια 20 ευρω συνολο 40.
τι ακριβως αγορασες με τα επιπλέον 90 ευρω?
το gfe=girlfriend experience χωρις γλωσσοφιλα πως το εννοεις? ειχες ποτέ γκομενα που δεν σε φιλουσε στο στομα?
ουτε για πρωκτικο γραφεις κατι Χμμμ;
πραγματικα για ποιο λογο εδωσες 130 για να γαμησεις 1 γκομενα αντι να δωσεις 40 και να γαμησεις 2 διαφορετικες επισης ομορφες κατά την επιλογή σου?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
24 Αυγούστου, 2018
επισης το εχω ξαναγραψει σε μια που την πληρωνεις ως φερραρι 10 φορες ακριβοτερα από φιατακι πρεπει να εχει 10πλασια ταχυτητα από φιατακι.
το λοιπον με τιμες φερραρι vfm δεν υπαρχει θα επρεπε να είναι αεροπλανο και όχι αμαξι σε ταχυτητα, χωρους κλπ.
vfm λεμε πχ τα Toyota και τα Hyundai που είναι αξιοπιστα και οικονομικα προσφεροντας σου ότι περιπου και η φερραρι.

καμμια γκομενα δεν αξιζει 5 φορες παραπανω σεξουαλικα από άλλη ώστε να την θεωρεις vfm όταν εχει 5πλασια τιμη. Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
25 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου κανεις μεγα λαθος. Συγκρινεις ανομια πραματα. Η φερραρι σου προσφέρει "περιπου" τα ιδια με ενα Toyota η ενα Hyundai;;;;;!!!ελεος δλδ...και να σε ρωτησω και κατι...το φιατακι πιανει τελικη 170χλμ...και κανει 15 χιλιαδες ευρω...αν η φερραρι κανει 300000 ευρω ποσο πρεπει να πιανει; 3000 χλμ ανα ωρα; γιατι ετσι που το πας αναλογικα τοσο πρεπει να πιανει.Και οκ..δε θα το επαιρνες..γιατι μαλλον εκτιμας τη ποσοτητα και οχι τη ποιοτητα..το vfm να σου πω την αληθεια ειναι να βρεις γκομενα και να μη πληρωνεις τπτ..(άμεσα τουλαχιστον) η να τον παιζεις...εκει ειναι που δε σου κοστίζει τιποτα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4