Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Μαρία στο Priamos Μεταμορφωση μετά απο κάποιες αποτυχημένες προσπάθειες αφού συνήθως την αναζητούσα τελευταία στιγμή & μια φορά δεν τα κατάφερε η ίδια.
Με το που ανοίγει η πόρτα βλέπεις ΑΚΡΙΒΩΣ το σώμα που περίμενεις απο τος φωτογραφίες στην σελίδα της και στην άγγελια. ΑΨΟΓΟ. Καλλίγραμμη,στηθος «μπομπα» ,μαυρισμένη με ωραίο φορεματακι και ψηλές πλατφόρμες.
Ισως σε καποιους ξενίζει λιγο η προφορά της και ο τόνος της φωνής της όμως η Μαρία είναι ευγενική, χαμογελαστή και φαίνεται ότι δεν έχει καβαλήσει καλαμι.
Μου ζήτησε συγνώμη που δεν μπόρεσε να βρεθουμε την τελευταία φορά και με συνοπτικές διαδικασίες μπήκε για ντουζακι όπου έκανε αρκετη ωριτσα και εγω προσωπικά το θεωρώ θετικότατο.
Βγήκε με την πετσέτα, την άφησε να πέσει και επιβεβαιωσε και πάλι τις φωτογραφίες. ΑΨΟΓΟ κορμί, το στήθος της είναι με σιλικόνη αλλά οχι το «πέτρινο» και οι ρώγες της απίστευτες και κωλος υψηλού επιπέδου. Δέρμα απαλό, μύρωδια θηλυκή και ωραία άκρα σε χέρια & ποδια.
Την χαρακτηρίζω MILF, είναι η γυναίκα που στο γυμναστηριο θα τραβήξει πολλά βλέμματα πάνω της και στο δρόμο θα γυρίσεις να την κοιτάξεις εύκολα.
Στο πρακτικό κομμάτι δεν λέει οχι σε κατι. Είναι δεκτική στα χάδια και στα φιλιά. Καθότι γουστάρω να γλυφω μουνακια, η Μαρία δέχτηκε το γλύψιμο χωρίς παράπονο αλλά οχι και με ιδιαίτερη καβλα. «Παίξαμε» με ιεραπόστολικο,και περίπου στο 20λεπτο βγάζω καποτα, και καθότι κύριος Μεγάλο χαμόγελο πήγα στο μπάνιο έπλυνα το εργαλείο να μην μυρίζει πλαστικούρα και γυρισα πίσω για το «φιναλε» στο στοματάκι της. Η πίπα της σε πολυ καλό επίπεδο. Οχι κορυφαία αφού δεν την πίεσα κι εγω για να μου δείξει μέχρι που παει αλλά την είδα ελαφρώς επιφανειακή. Με επιφύλαξη όμως αφού ισως κι εγω δεν πίεσα.
Δεύτερος γύρος δεν παίζει εύκολα.Μπανακι , κουβεντούλα και στα 35’ λεπτά της είπα ευγενικά να φύγει, ενώ με ωραίο τροπο μου είπε πως μπορούμε και δεύτερο γύρο δίνοντας βεβαια την αίσθηση όπως είπα και στην αρχή ότι το κανει απο καλούς τρόπους...
Συμπεράσματα:

Κορμί απο τα λίγα σχεδόν αψεγάδιαστα.
Συμπεριφορά κυρίας με καλούς τρόπους αλλά και επαγγελματισμό
Επιδόσεις καλές, οχι κορυφαίες αλλά ισως φταίω κι εγω.

Απο όσες εχω δει να κυκλοφορούν στην αγορά και ζητούν 80e για πλάκα ενω ξεχειλίζουν απο «τουπέ» & κυτταρίτιδα, η Μαρία είναι Value for Money Χαμόγελο
Το ισως πάει γιατί δεν εχω καταλήξει αν οι επιδόσεις της ήταν αποτέλεσμα της δίκης μου νωχελικότητας Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
639
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, THV, koumanidas και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού