Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αφού μύστες μου έφαγα τις πρωινές μου φόλες, ήθελα οπωσδήποτε να ρίξω κάτι καλό και ποιοτικό για να ρεφάρω. Ο πληρωμένος έρωτας και ο τζόγος είναι αδερφάκια και πολλές φορές πας να ρεφάρεις και στο τέλος στα παίρνουν όλα και σου γαμάνε και την ψυχολογία που είναι το βασικότερο. Στις 10 παρά το πρωί έφτασα στο στούντιο αυτό που επισκέπτομαι για πρώτη φορά παρότι μένω σχετικά κοντά. Ο κόσμος πήγαινε σαν τρελός για τις δουλειές του και εγώ είχα μόνο ένα σκοπό να γαμήσω όμορφα και ωραία...
Μόλις μπήκα σε αυτό το υπερπολυτελές στούντιο, με υποδέχτηκε η ευγενική και χαμηλών τόνων τσατσά. Πρώτη βγήκε η Λίζα, αλλά περίμενα να δω και την Λίντα για να αποφασίσω τελικά ποια θα πάρω. Μου έκανε τελικά κλικ η Λίζα που ήταν και πιπίνι στην ηλικία και έδωσα το 50ρικο για το απλό πρόγραμμα. Η Λίζα είναι ένα όμορφο πιπίνι, ψηλή, αδύνατο στειλιάρη, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, έχει κωλάρα, σώμα χωρίς ατέλειες και μαυρισμένη αρκετά με μικρά βυζάκια. Τα καλά λόγια της τσατσάς και η εμφάνιση δεν μου άφησαν περιθώρια και αποφάσισα εύκολα. Πριν καλά καλά προλάβω να κάνω ένα ντουζ μπήκε μέσα η κοπέλα νωχελικά και κοιμισμένα, έβγαλε τα μαύρα εσώρουχα της και με περίμενε να σκουπιστώ. Έλεος ρε πούστη μου, τακτική μπουρδέλου και εδώ χωρίς να σε αφήσουν να πάρεις ανάσα και να τακτοποιηθείς σαν άνθρωπος. Θυμός. Το έμπειρο μάτι μου είχε ήδη μυριστεί την φόλα που με περίμενε να γευτώ. Πήγα δίπλα της στο κρεβάτι και χωρίς καθόλου προκαταρκτικά, μου πέρασε προφυλακτικό σε πεσμένο πούτσο και ξεκίνησε πίπα του ενός λεπτού. Είχε κουλουριαστεί κιόλας για να μην έχω πρόσβαση σε τίποτα η καριόλα. Επίσης ήταν εμφανός κρυωμένη και ρουφούσε συνέχεια την μύτη της. Καλά ρε γαμημένη τσατσά και γαμημένοι ιδιοκτήτες, δεν σέβεστε τίποτα και βάζετε άρρωστη κοπέλα να δουλέψει και να πάρει τα ωραία μας 50ρικα Θυμός? Δεν φτάνει που πληρώνω 2 μεροκάματα για φόλα, θα κολλήσω και τίποτα Θυμός! Τέλος πάντων ήρθε πάνω μου για πρώτη στάση παίρνοντας απόσταση ασφαλείας για να μην πιάνω τίποτα και ένα μονότονο πάνω κάτω χωρίς καμιά συμμετοχή. Μετά την έβαλα κανονικά και ήταν τελείως απαθείς η κοπέλα και απόφευγε ακόμα και τα φιλάκια στο λαιμό. Για να δώσω τέλος στην βαριά ατμόσφαιρα την έβαλα στα τέσσερα και έπειτα από ένα σφυροκόπημα λίγων δευτερολέπτων ήρθε το τέλος. Μόλις πήγα να βγω με συνόδευσε μέχρι την πόρτα η τσατσά και ρώτησε πως πέρασα και της είπα χάλια παρουσία συναγωνιστή που περίμενε στο σαλόνι. Για εμένα έφτασε η σειρά να αποσυρθώ οριστικά από τον πληρωμένο έρωτα. Δεν δίνω ξανά ούτε ένα ευρώ για να γαμήσω. Καλύτερα να τα τρώω τα λεφτά σε ρούχα και βόλτες παρά να τα ακουμπάω σε εσάς. Πάρτε τα ρχιδια μου μαλάκες Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Λίζα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik, PetranGTi, mauros gatos(1) και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2018
Μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλο λογο μη λες.Συμβουλη δωρεαν απο εναν παλαιμαχο.
23 Αυγούστου, 2018
Πολύ κρίμα γι αυτό που σου συνέβη είναι δυνατόν να δινεις50€ο και εισπράττεις μια τόσο χάλια αντιμετώπιση άστα θα σου διέλυσε καί την ψυχολογία μάλλον είναι καιρός πλέον να γίνει ένα μαζικό μποϊκοτάζ εμπάργκο και μηνπαραει κανείς σε στούντιο 50€ο για 15λεπτα ενώ η πλειοψηφία των εργαζομένων μοχθεί και χρειάζεται δύο μέρες να τα βγάλει όχι αυτό παραπαει.Εγω είχα δει μια δυο περιπτώσεις σε αυτό το μαγαζί αλλά δεν θα πάω άντε να χαθούν επιτέλους
23 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ξέρω τύπε μου είναι μεγάλη κουβέντα αυτό, αλλά αν δεν περάσει η κρίση θα καίμε τα λεφτά μας σε φόλες και εγώ βαρέθηκα να τρώω την μία φόλα μετά την άλλη.
H
Hatsumi
23 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η ψυχολογία μου πήγε στο μηδέν φίλε μου. Έλεγα πως αν δώσεις 50ρικο τουλάχιστον θα περάσεις καλά, αλλά φαίνεται ότι δεν ισχύει. Από εμένα μποϋκοτάζ σε αυτό και σε όλα γενικά μέχρι να σφίξουν οι κώλοι και ήμουν παίκτης που άφηνα καλά λεφτά στον αγοραίο έρωτα μέχρι τώρα.
H
Hatsumi
23 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άσε φίλε καλύτερα να μην σου συμβεί αυτό που έγινε με το παιδί που έγραψε την κριτική πραγματικά είναι πολύ άσχημο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5