Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η συνέχεια της πορνοεκδρομής δόθηκε σε αυτό το μπουρδέλο με τσάτσο το γνωστό γερόντι τον Άρη. Είχα παρκάρει σταθμό Λαρίσης δίπλα στον Σκλαβενίτη και ξεκίνησα βόλτα με τα περισσότερα μπουρδέλα να είναι κλειστά στις 08:30 το πρωί. Μόλις είχε πιάσει βάρδια η Κορίνα και ήμουν ο πρώτος πελάτης. Την Κορίνα την έχω ξαναπάρει χωρίς να με τρέλανε, αλλά μόλις ήρθε επιθετικά και μου έφερε τις βυζάρες της μπροστά μου, καύλωσα και πείστηκα να μπω μέσα και ας ήξερα ότι μόλις βγάλει το σουτιέν, αυτές οι βυζάρες θα πιάσουν πάτωμα. Η Κορίνα είναι ένα όμορφο μιλφ με βυζιά 4άρια και βάλε, αλλά κρεμαστά σαν της αγελάδας. Είναι ξανθιά και ενδίδει αμέσως στα γλωσσόφιλα. Μόλις μπήκε μέσα άρχισε μια ωραία ακάποτη πίπα με ηχητικά εφέ και με καλό παίξιμο της γλώσσας στο πουτσοκέφαλο. Μου είπε να μην χύσω στο στόμα της και κρατήθηκα. Πρώτη στάση ανέβηκε πάνω μου και εγώ έγλυφα από κάτω τις βυζάρες της και δίναμε γλωσσόφιλα. Μόλις πήγαμε να αλλάξουμε στάση, η καπότα βγήκε από τον πούτσο μου έτσι όπως πήγα να τον βγάλω και έμεινε στο μουνί της. Αυτή για να μην χάσει δευτερόλεπτο το βγάζει από μέσα της και μου την ξαναπαιρνάει. Συνεχίσαμε με εμένα από πάνω της και στα 4 λεπτά και 39 δευτερόλεπτα από την στιγμή που ξεκινήσαμε, μου λέει με έντονο ύφος να τελειώσω. Η κυρία συναγωνίζεται επάξια τις πιο φόλες του Μεταξουργείου. Της ξέφυγε και ένα μπινελίκι στα Ρώσικα εκεί που την γάμαγα, αλλά έκανα σαν να μην κατάλαβα τίποτα. Για τέλος την έβαλα στα τέσσερα και πίεσα τον εαυτό μου να χύσω για να μην την βλέπω μπροστά μου. Και το καλύτερο είναι στο τέλος που πήγα να βγάλω την καπότα και είχε πάνω αίματα, αλλά πάλι έκανα το κορόιδο για να μην αρχίσω τίποτα καρπαζιές στο μπουρδέλο και μας δείξουν στις ειδήσεις Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, VAGGELIS VARVATOS, ΦΑΚΙΡΗΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού