Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω μια απλή φιλοσοφία: Ζήσε όσο πιο έντονα και καλύτερα μπορείς και δε θα απογοητευτείς, αντίθετα με κάτι τύπους όπως ο Μαρξ, ο Λένιν, ο Νίτσε, που έψαχναν δικαιολογίες για τη δυστυχία τους. Τι θα έλεγε λοιπόν ο Μαρξ για τη συναλλαγή μου με την Bella; «Φετιχοποιημένο χρήμα για φετιχοποιημένο εμπόρευμα». Αμ, δεν είναι έτσι Herr Marx! Δεν γνωρίζω τι αξύριστες απολαμβάνατε στην εποχή σας, αλλά η Bella δεν είναι φετίχ κύριε. Δε θα τη βγάλω έξω για να την επιδείξω. Να την πηδήξω θέλω, μέσα σε σκοτεινό δωμάτιο και αυτό είναι libido, όπως θα σας εξηγούσε ο Herr Freud και όχι φετιχισμός Herr Marx!

Ενώ χτυπούσα την πόρτα του δωματίου της Bella, παρατήρησα και έναν άλλο κύριο μουσάτο γκριζομάλλη, που μου θύμισε τον Κοντονή, να κτυπά μια αντίστοιχη πόρτα, λίγο παραπέρα. Δυο μαλάκες για βραβείο σκέφτηκα!

Η πόρτα άνοιξε και με υποδέχτηκε η Bella με τελειότατη ευγένεια. Συστάσεις χειραψίες και ένα καυτό φιλί στο στόμα! Με κοίταξε έντονα με τα γαλάζια μάτια της, με τρόπο που ξεκούμπωνε φερμουάρ από παντελόνι, μια Παβλοφική αντίδραση σε ένα συνηθισμένο συμβάν …

Ας έρθουμε όμως στα τεχνοκρατικά. Ύψος 1,70 με στήθος Α+ εκτιμώ. Φορούσε το μπλε ελεκτρίκ σετ εσωρούχων, όπως εμφανίζεται στις φωτογραφίες. Σώμα φυσιολογικά αδύνατο με όμορφο γελαστό κι έξυπνο πρόσωπο. Μεταξωτή επιδερμίδα, χωρίς ανόητα tattoos και μακριά μαλλιά που ήταν απλά τέλεια! Πρόκειται για ένα μοντέλο από την κορυφή ως τα νύχια! Βέβαια, δε θα συναντήσετε την τελειότητα των φωτογραφιών. Δεν είναι η υπερπαραγωγή Vlada, αλλά είναι πιο ζεστή, πιο επικοινωνιακή, πιο ανθρώπινη. Το δωμάτιο, στον τέταρτο όροφο, πρέπει να είναι το καλύτερο του ελεεινοξενοδοχείου. Μεγάλο διπλό κρεββάτι, πολυθρόνα, σεκρετέρ και μεγαλύτερο μπάνιο. Μεγάλο παράθυρο που έβλεπε στο δρόμο και όχι ανφάς την απέναντι πολυκατοικία σε απόσταση φωταγωγού.

Πλύθηκα σε λιγότερο χρόνο απ’ όσο παίρνει σε λωποδύτη να κλέψει αυτοκίνητο. Με περίμενε με τα καλλίγραμμα πόδια της διπλωμένα στο κρεβάτι και με περίσσιο χαμόγελο στο όμορφο πρόσωπο της. Η Bella λοιπόν, ανοίγει τον αγώνα με τα πλουσιοπάροχα γλωσσόφιλα της, με αναστεναγμούς και με απεριόριστα γλυκόλογα. Από ένστικτο ήξερε, πως με την κολακεία πάντα πετυχαίνεις και δεν έχει άδικο! Θα τελειώσει όσες φορές χρειάζεται, μέχρι να κοντέψεις να το πιστέψεις. Αυτό που έχει σημασία όμως, είναι ο εναλλακτικός τρόπος που χρησιμοποιεί, για να καλύψει το χαμένο έδαφος της έλλειψης πορνοτεχνικής εμπειρίας. Πειθήνια, νεανική και δοτική στον ωριαίο εραστή της. «Θέλω να τελειώσω στο στόμα σου» της ζήτησα. «It is extra you know … ». Kαι τότε μίλησε το χρήμα με στεντόρεια φωνή και η Bella τσακίστηκε στα γόνατα, για να παραλάβει τα έξτρα ενός ευυπόληπτου πολίτη, που μετατράπηκε σε παράσιτο της κοινωνίας μέσα σε ένα μόνο απόγευμα …

Ξαναβγαίνοντας από το μπάνιο αντίκρυσα την Bella ολόγυμνη μπροστά από το παράθυρο να απολαμβάνει την καλοκαιρινή θέα μιας καλοκαιριάτικης και νωχελικής Αθήνας. «The view is beautiful» μου είπε. Το ίδιο και από εδώ μου είμαι εγώ μονολόγησα … Για να την εντυπωσιάσω χρησιμοποίησα κάτι από Ρώσικα που μαθαίνω στους παππούληδες: “Yellow blue bus”, (ακούγεται σαν το «Σε αγαπώ» στα Ρώσικα) της είπα και το κορίτσι γέλασε με αυταρέσκεια. Σκέφτηκα πως δεν είναι έγκλημα να λες ένα καλό ψέμα, όπως δεν είναι κι έγκλημα να λες στη γυναίκα σου, πως ο κώλος της δε φαίνεται μεγάλος.

Απαίτησε να μου προσφέρει μασάζ για να με χαλαρώσει. Αν και δε μου αρέσει το μασάζ, είμαι της άποψης, πως όταν είσαι με μια όμορφη γυναίκα δε φέρνεις πολλές αντιρρήσεις. Το μασάζ ήταν συμπαθητικό, αλλά πολύ γρήγορα εξελίχτηκε σε ένα ερέθισμα της πλάτης μου με τα μακριά της νύχια. Σύντομα έπεσε πάνω μου και άρχισε να με φιλάει τρυφερά σε όλο μου το σώμα. Είχαν περάσει ίσως δέκα λεπτά μόνο από την απόλαυση του στόματος της, άρα αδύνατον να έχω τόσο σύντομα πάλι στύση. Η Bella με τα γλωσσόφιλα της, αψήφησε τα λόγια του Ιησού και πέρασε την κάμηλο από το μάτι της βελόνας. Δικαίωσε την πριαπική μου φήμη, που υπερφίαλα καλλιεργεί ο Μπλιζαρνταής, όπου σταθεί κι όπου βρεθεί. Κάποιοι έχουν λιγότερο νου κι απ’ όταν γεννήθηκαν …

Μετά από άφθονο σεξ, κραυγές, επιφωνήματα, θριαμβευτικούς χαρακτηρισμούς και παρ’ ολίγον αληθινούς οργασμούς της κοπέλας, φτάσαμε σε μια ευτυχή και επιτυχή στοματική αγαλλίαση. Η γαλανή ματιά της Bella ενώ βρίσκεται στα τέσσερα και με το στόμα γεμάτο, ήταν το highlight της συνάντησης!

Προσοχή στο άρωμα της και στο κραγιόν της. Απομακρύνονται πιο δύσκολα απ’ όσο θα περίμενε κανείς. Μικρές πράξεις που μπορούν να έχουν μεγάλες συνέπειες. Είναι αυτό που οι επιστήμονες αποκαλούν Θεωρία του Χάους …

Το ζήτημα του καθωσπρεπισμού και των κοινωνιστικών αντιλήψεων με έχουν απασχολήσει επανειλημμένως και έχω αναφερθεί και σε άλλες πληκτικές κριτικές μου. Τα ανεπαρκή στοιχεία του χαρακτήρα μου, είναι πολύ ισχυρότερα από τους πολιτισμένους φραγμούς που επιβάλλει η κοινωνία. Το στυγνό σεξ από την άλλη μεριά, θεωρώ πως είναι το τελευταίο προπύργιο του πρωτογονισμού, σε έναν κατά τα άλλα πολιτισμένο κόσμο. Απορρίπτει κάθε σκέψη πολιτικής ορθότητας και αποτελεί καταφύγιο απέναντι στις Ερινύες της ηθικής συνείδησης. Ευγένεια, ορθοδοξία, ανοχή και ισότητα μπορούν να αγνοηθούν με ασφάλεια. Δε δίνει δεκάρα για τα οικονομικά προβλήματα, για την ανεργία, για την ισότητα των δύο φύλων, για την ισλαμική τρομοκρατία, για τους μαλάκες που άφησαν ανθρώπους να καούν, για το διάγγελμα προς ηλιθίους από την Ιθάκη. Γι αυτό και αισθανόμαστε ωραία! Πρέπει να δίνουμε λογαριασμό για κάθε μας συναίσθημα;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, The Keeper, chris1955 και 54 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2018
δυνατη φιλοσοφική πορνοαναζήτηση.....Σπασίκλας
22 Αυγούστου, 2018
Τέτοιες κριτικές, ανεβάζουν κατά πολύ τον πήχυ των προσδοκιών! Κύριε Πρέσβυ, μας κακομαθαίνετε... Γερο-μύστης
Τα σέβη μου, όπως πάντα για την πληροφόρηση, τη συγκίνηση και την ευρηματικότητα! Καπέλο Καπέλο Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
22 Αυγούστου, 2018
μπράβο.
άψογα φιλοσοφημένο πόνημα...
J
john100
22 Αυγούστου, 2018
καταπληκτικός για μια ακόμη φορά Προσκύνημα
22 Αυγούστου, 2018
Η τελευταία παράγραφος πρέπει να μπει ατόφια στο "Μεγάλο βιβλίο της ζωής"!

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
23 Αυγούστου, 2018
Karl Marx & Sigmund Freud (που παρεμπιπτόντως δεν είναι πια Herren, καθότι μακαρίτες), τα έγραφαν αυτά έχοντας κατά νου την προτεσταντική ηθική, το πνεύμα του "ορθολογιστικού" καπιταλισμού και την οικονομική αιτιοκρατία (οικονομικό ντετερμινισμό sic), που διέπνεε την γερμανική κοινωνία της εποχή τους, και που κοντολογίς επέβαλε και αναπαρήγαγε τις περισσότερες από τις ιδεοληψίες που καταφέρεστε.

Κατά τα άλλα, και αν αφήσουμε κατά μέρος τους ανεπάγγελτους μέθυσους θαμώνες κωλοχανείων, που ζούσαν μονίμως με δανεικά και τους χρυσοκάθηκους δογματικούς κοσμοιερείς καλβινιστές καταναλωτές πατρικής περιουσίας Γερμανούς φιλοσόφους, καθώς και τους νταμιράκηδες-ηρωινομανείς-κοκάκηδες μπαϊσέξουαλ Γερμανούς ψυχιάτρους, συμφωνούμε απόλυτα ως προς συμπέρασμά σας. Δεν υπάρχει κανένα ίχνος "πολιτισμού" στα: "Πιάσου μωρή καρίολα από το προσκέφαλο του κρεβατιού, για θα σε σμπρόξω γερά" και στα: ¨Σκίσε μου το μουνί μου γαμιά μου με την ψωλάρα σου, και πέτα μου την μήτρα στα βράχια της Πειραϊκής".
23 Αυγούστου, 2018
Τα ειπες (και τα εκανες) ολα.ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
23 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ καταρχήν για την επαναφορά των πετυχημένων εκφράσεων σας, που σας είχα ζητήσει, αλλά και για το σχόλιο σας γενικότερα.

Σχετικά με την προσφώνηση "Herr", έχω την άποψη, πως μόνο προς τον μακαρίτη Freud ήταν οπωσδήποτε λανθασμένη, μου διέφυγε. Στον Marx απευθύνομαι σε δεύτερο πρόσωπο, ωσάν αυτός ήταν εν ζωή ευρισκόμενος. Μόλις πριν, που αναφέρομαι αρχικά στον Marx σε τρίτο πρόσωπο, απουσιάζει η προσφώνηση "Herr". Εκτιμώ πάντως την ευγενική σας επισήμανση.
24 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ορθότατη η άποψή σας, κύριε. Αλλά και για τον Freud υφίσταται το ελαφρυντικό της "συγγραφικής αδείας" προκειμένου να αποδοθεί "ύφος".

Άλλωστε πρόκειται περί πταίσματος συγκρινόμενο με την τακτική θνησιμαίου υπέργηρου νηματοθέτη -που κατά δήλωση του δεν τον πλησιάζει ούτε θηλυκή γαλή- να μεταμορφώνεται -συγγραφική αδεία πάντα- στις κριτικές που αναρτά, σε νταυραντισμένο καλοδιατηρημένο μεσήλικα, που καταγαμεί ό,τι ανευρίσκεται έμπροσθεν, όπισθεν και πλαγίως του, στο πέρασμά του.
30 Αυγούστου, 2018
Just sex!

Μου άρεσε η κριτική, άψογος! Ως συνήθως.

Πρώτη και τελευταία παράγραφος, «κλέβουν» τον αγώνα αλλά τι να κάνουμε...
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10