Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είδα στο σαιτ του πρακτορείου 1.80 μπόι και 4αρια βυζιά και φτιάχτηκα. Η πείρα μου έλεγε ότι οι περισσότερες πιθανότητες ήταν να φάω φόλα.
Εκανα το απονεννοημένο και να μαι στη λεωφόρο κάτω από το ξενοδοχείο να περιμένω το δωμάτιο. Η συνεννόηση με το πρακτορείο εύκολη.
Ανεβαίνω χτυπάω πόρτα, μου ανοίγει και μπαίνω μέσα.
Η κοπέλα δεν είχε τίποτα από τη λάμψη των φωτογραφιών. Η περιγραφή που κάνει ο callahan πιο κάτω είναι αντιπροσωπευτική. Εχει και ένα ξεθωριασμένο tattoo στην πλάτη. Επιπλέον ήταν απεριποίητη και βαριεστημένη.

Λέω ημίωρο είναι, άντε να το πιω το ποτήριον τούτο.
Ζητάει τα χρήματα και μου λέει να περάσω στο ντους (όπου υπήρχε μόνο μια χρησιμοποιημένη-βρεγμένη πετσέτα - άλλο φαουλ). ευτυχώς είχα χαρτομαντηλα για να σκουπιστώ.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Βγαίνω, και τη βλέπω να βγαζει τα εσώρουχά της. Πάω να τη χαιδεψω. Εκείνη παίρνει ένα μωρομάντηλο και μου σκουπίζει το πέος. Μετά αρχίζει μια αερόπιπα με χερι. Της δείχνω να βγάλει το χέρι και το κάνει για μικρό χρονικό διάστημα. Μόλις βλέπει το "κατάρτι" σηκωμένο πάει αμέσως να μου φορέσει το προφυλακτικό. Ωπα κοπελιά!!!
Την ξαπλώνω και πάω να γλύψω τα βυζιά της (που ήταν και το πιο ενδιαφέρον σημείο πάνω της). Με αρχίζει στα sensitive και sensitive.
Την ξαναβαζω για πίπα. Πάλι αερόπιπα με υποβοήθηση χειρός.
Αρχίζω να τσαντίζομαι!!! Ελα να σε γαμήσω της λέω!!!
Βαζει τζελ και στήνεται στα 4. Την "σπρώχνω" δυνατά για κανένα πεντάλεπτοΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης και την γυρίζω ιεραποστολικό. Την πηδάω και έτσι κανένα 10λεπτο και τελειώνω πάνω στην κοιλιά της.
Εκεινη αμέσω πιάνει το κινητό της και χαζεύει στο φβ.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Εντελώς ξενερωμένος, σηκώνομαι, σκουπίζομαι, ντύνομαι και την κάνω για το αυτοκίνητο.

Ας πρόσεχα!!! Αφού τα ξέρω...
ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.457
Πόντοι:
3.625
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, chris1955, kwstasxat και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού