Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πληροφορίες από έμπιστους συναγωνιστές, τίμησα σήμερα το μεσημέρι την milf Άννα, για να πνίξω τον πόνο μου λόγω της απουσίας της Νατάσσας που εργάζεται στο ίδιο οίκο. Τελικά οι συναγωνιστές είχαν απόλυτο δίκιο,ΚαπέλοΚαπέλο αφού πρόκειται για ένα VFM - milf. Είναι μελαχρινή με σχετικά κοντό μαλί, μέτριο πρόσωπο, λίγα κιλάκια επιπλέον τα οποία όμως είναι σωστά κατανεμημένα, μέτριο στήθος, και γενικά καλό σώμα σχετικά με την ηλικία της.
Ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή, και γενικά είναι πολύ ευγενική και με πολύ θετική αύρα. Άρχισα να της ρουφάω τις ρώγες, ενώ όταν τη ρουφούσα / φίλαγα στο λαιμό, έδειχνε να της αρέσει πολύ. Ανταπέδωσε με ελαφριά γλωσσόφιλα, φιλιά στο λαιμό, μου πιπίλισε τα αυτιά και τις ρώγες, και γενικά έκανε πολύ θερμά προκαταρκτικά.
Στη συνέχεια άρχισε το τσιμπούκι, το οποίο ήταν αρκετά καλό Ναι!Ναι! Deepthroat δε μπορεί να κάνει, αλλά δούλευε ωραία τη γλώσσα της πάνω στον πούτσο μου, ειδικά όταν τον έγλυφε από το πλάι σαν παγωτό ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Τα μπαλάκια μου τα έγλυψε με στοργή, ενώ δεν αισθάνθηκα καθόλου τα δόντια της. Ενώ αυτή με πίπωνε, εγώ της δαχτύλιαζα τη μουνάρα της, και δεν έδειξε την παραμικρή ενόχληση παρόλο που μπαινόβγαζα με δύναμη 2 δάχτυλα Ναι!Ναι! Μόνο όταν πήγα να της βάλω δάχτυλο στον κώλο, μου είπε ευγενικά όχι.
Παρόλο που το τσιμπούκι της δεν ήταν σούπερ, με καύλωσε πολύ, κι έτσι άδειασα το σπέρμα μου στο στόμα της. Αφού βεβαιώθηκε ότι δεν είχε μείνει στάλα, πήγε και τα έφτυσε στο νιπτύρα, με αποχαιρέτησε με ένα φιλάκι στο μάγουλο κι έφυγε χαμογελαστή.
Σίγουρα η πίπα της δεν είναι η κορυφαία, είναι όμως αρκετά καυλωτικός ο τρόπος που γλείφει τον πούτσο από το πλάι. Έχει πάρα πολύ θετική αύρα, καυλωτικά προκαταρκτικά, και γενικά προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη όπως μπορεί Καπέλο Δεν είναι ισάξια της αγαπημένης μου Νατάσσας, είναι όμως σίγουρα μια πάρα πολύ καλή επιλογή για όλους τους milf-άκηδες, και θα ξανατιμηθεί σύντομα Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, coscoras, bane4444 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2018
Το κακο με αυτή την Άννα είναι πως είναι ιδιαίτερα άσχημη εμφανισιακά ειδικά σε σώμα τελείως ατσουμπαλη κοντόχοντρος μπόγος χαλια πόδια τώρα υπηρεσίες ίσως είναι καλή
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1