Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η γνωστη σε ολους μας Olia! Δεν την προλαβα τις προηγουμενες φορες και παροτρυμενος απο τις κριτικες των συναγωνιστων ειπα να κανω μαι δοκιμη. Εννοειται πως δεν εχασα. Ολα κανονισμενα με το γραφειο για το dress code που ηθελα και τις υπηρεσιες και συναντηση σε ενα απο τα γνωστα παραβαρδαρια ξενοδοχεια.

Συγκρατημενη στην αρχη αν και μιλαει αρκετα καλα Αγγλικα δεν λαλουσε και πολυ. Την ξεκινησα καπως αγρια λογω αποχης απ το αθλημα αρκετο καιρο και εδειξε να δυσανασχετει λιγο, ομως ηθελε λιγο το ζεσταμα της για να χαλαρψσει και να λυθει. Τελειες αναλογιες και σιλικονατα βυζια, αρκετα σκληρα κατι που με χαλασε και μεγαλουτσικος μαλακος κωλος πραγματικο ποιημα. Δεν εχω να πω και πολλα, οι προλαλησαντες συναγωνισται με εχουν καλυψει πληρως! Μια τιμια εργατρια του σεξ να σε κοιταει παθιασμενα στα ματια και να τρεμει απο την καβλα. Η πιπα της ειναι για οσκαρ απ τις πιο αισθησιακες που μου εχουν κανει, βαζοντας κιολας το προφυλακτικο με το στομα. Δεν χορταινα να γλυφω την κωλαρα της και να την χαστουκιζω, κοκκινιζε και ξαναγινοταν λευκη σε μερικα δευτερολεπτα. Το μουνακι της δε αρκετα σφιχτο στην αρχη, εβαλε και τζελ για να γλυστραει. Την ξεκινησα απο πανω καθιστος στην καρεκλα αφηνοντας της να παρει πρωτοβουλιες οπερ και εγενετο. Αργα αργα και μετα αυξανε τον ρυθμο και να σε κοιταει μεσα στην καβλα. Μετα στα 4, μετα ιεραποστολικο, μετα στα πλαγια, φιλια ατελειωτα χωρις να ανοιγει πολυ καλα το στομα της οπως ειπαν και οι συναγωνισται. Ηρθε η ωρα για το κωλαρακι της και μου λεει "You know it is extra?" Οχι που δεν θα ηταν... Αργα αργα η διεισδυση και μετα σε πιο γρηγορο ρυθμο, φανηκε και παλι να της αρεσει ωσπου ηρθε το τελος σε ιεραποστολικη σταση. Υπηρξε και δευτερος γυρος πιο συντομος τον οποιο το ζορισα συνηθως δεν προλαβαινω γιατι τρεναρω πολυ τον πρωτο.

Καλη επιλογη στα αρνητικα μονο τα σιλικονατα βυζια και οτι δεν μιλουσε αρκετα κατα την πραξη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 21, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
195€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.966
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, Dirty69 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2018
Εμφάνιση 10 και 9;Χμμμ; Τύπε σου έκανε τίποτα ουάου και την ερωτεύτηκες; Με όλους το κάνει, να ξέρεις....Money Mouth
22 Αυγούστου, 2018
μου τα χετε κανει ζεπελιν κι εσυ κι ο αλλος με τις βαθμολογιες! Εχεις δει εσυ ρε τυπε ομορφοτερο προσωπο απο ολες αυτες που κυκλοφορουν; Και σωμα λαμπαδα εχει, λεπτη χωρις πιασιματα δηλαδη τι επρεπε να βαλω; κατω απ τη βαση; εσυ την εχεις δει απο κοντα για να κρινεις;
22 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο άλλος ποιός είναι;Σπασίκλας Εσύ δηλαδή έχεις σαν σημείο αναφοράς τις υπόλοιπες που είναι εδώ και επειδή αυτή είναι η ομορφότερη (δε νομίζω) της έβαλες 10; Ναι την έχω δει. Δεν την πήδηξα όμως, μη ρωτάς γιατί.
Όλοι οι προηγούμενοι δηλαδή έκαναν λάθος;
Σου τα έχω κάνει ζέπελιν και θα συνεχίσω να σου τα κάνω μέχρι να έχουμε μια κοινή λογική εδω μέσα. Όλα τα μπαζόβλαχα που μας φέρνουν εδω παίρνουν 9 και 10 και πραγματικές κροτίδες που πηδιούνται στην Αθήνα είναι στο 8 από τους αντίστοιχους πελάτες....έλεος!
23 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν υπαρχει λαθος που να εκαναν οι αλλοι ρε φιλε. Ειναι υποκειμενικο το πως βαθμολογει ο καθενας και η λογικη δεν ειναι κοινη. Αν ηταν κοινη θα ημασταν ευτυχισμενοι ολοι. Αντικειμενικα ομως αν το παρεις η συγκεκριμενη ειναι ομορφη σε χαρακτηριστικα και σωμα, θα τραβουσε την προσοχη και εξω αν την εβλεπε κανεις
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4