Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 23 10
Στριπτιτζάδικα 55993
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το επισκέφτηκα χθες και επειδή το τελευταίο καιρό στην ημερήσια ενημέρωση όλο και κάτι γράφεται καταγράφω κάποιες λεπτομέρειες από την επίσκεψη μου...Κουλ
Το πάρκινγκ χθες ήταν λίγο δύσκολο καθώς απ'έξω δεν είχε και το έβαλα σε ένα στενάκι,θέλει προσοχή όμως καθώς η περιοχή φημίζεται για ζημιές...Κεφάλι σε τοίχο!
Στην είσοδο είναι μία κοπελίτσα η οποία και να μην έχεις πρόσκληση σου δίνει εκείνη με προνόμιο τα 10 ευρώ ποτό και ένα χορό δωρεάν...Καλή κίνηση...Ματάκι
Το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικό και στο μπαρ που πέρασα να πάρω ένα νεράκι αλλά και ο σερβιτόρος....
Πλήρωσα 10 ευρώ με την πρόσκληση και μου έδωσαν μία καρτούλα ΄όπως σας ανέφερα για χορό απλό....
Η τιμολογιακή πολιτική είναι:
5 ευρώ ο απλός χορός που γίνεται πίσω στους καναπέδες σε κοινή θέα...
50 ευρώ το πριβέ που και αυτό γίνεται εκεί απ'ότι κατάλαβα...
και 100 ευρώ το σπέσιαλ πριβέ όπου θα υπάρξει συνεννόηση πριν κατά την προσωπική μου άποψη για τις υπηρεσίες που προσφέρει η κοπέλα στο πρόγραμμα αυτό...Εμμμμ
Ρόστερ φτωχό λόγω των ημερών...
Άρτεμις,ξανθιά μπαμπάτσικη κοπέλα πρώην αλκατράζ λίντο και γενικά με αρκετή προυπηρεσία σε ιδρύματα...
Φρίντα,ξανθιά και αυτή ίσως η πιο όμορφη χθες...Ωραίο σχετικά σώμα με λευκή επιδερμίδα και συμπαθητικό πρόσωπο...
Μόνικα,μελαχρινή με ωραίο κορμό και κάπως συμπαθητικό πρόσωπο..
Αντζελίνα,ξανθιά σκίνυ παρουσία με μαύρο κορμάκι...
Αυτές ήταν οι κοπέλες που εργαζόντουσαν χθες και λογικά ήταν και άλλη μία αλλά δεν πέρασε από το τραπέζι...
Δεν χρησιμοπόιησα την κάρτα για απλό χορό καθώς θα περιμένω να την αξιοποιήσω σε επόμενη επίσκεψη μου όπου θα έχουν επιστρέψει τα πιο δυνατά χαρτιά του ιδρύματος...!Ναι!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, Kerveras και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού