Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσα στη γενικοτερη εορταστικη ατμοσφαιρα που υπαρχει γενικοτερα στη χωρα,
τωρα που επιτελους τελειωσε το προγραμμα ΜαλακίαΜαλακία
και βγηκαμε απο την επιτηρηση και τα μνημονια του Αλεξη ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
κι αφου το τριτο μερος των διακοπων μου πηγε χαμενο αφου ακυρωθηκε,ειπα να διασκεδασω λιγο παραπανω.

την Αντζελινα την ειχα σταμπαρει λοιπον απο την αφιξη της. δεν ξερω τι με κρατουσε απο το να τη δοκιμασω.
μολις εμαθα απο το φιλο και συναγωνιστη ΒΑΣΙΛΗ και δυο τρια πραγματα παραπανω με πμ,τοτε το αποφασισα κι εφυγα τρεχοντας.


το ραντεβου κλειστηκε ευκολα με το γραφειο,με λιγα μηνυματα στο viber για το απογευμα της ιδιας μερας
και ναμαι κατω απο το γνωστο ξενοδοχειο να περιμενω δωματιο.
ανεβαινω και μολις μπαινω μεσα κι αντικρυζω το κοριτσι,αυτο που μου βγηκε αυθορμητα και της ειπα ηταν
ohhh what a beauty!!!!!
και δε το ειπα απλα και μονο για να πω κατι σαν κοπλιμεντο. οχι.
η κοπελλα ειναι πραγματικα πολυ ομορφη. τολμω να πω οτι οι φωτο της την αδικουν.
κανονικου υψους,αδυνατη,καλλιγραμμη,μακρια ξανθα μαλλια,υπεροχα ποδια,περιποιημενα ακρα,ομορφα ματια και ωραιο χαμογελο.
δεν πολυμιλαει καλα Αγγλικα αλλα τα καταφεραμε να "μιλησουμε" πολυ καλα.
φορουσε ενα ωραιο σετ εσωρουχων που αναδεικνυε την κορμαρα της και αυτον τον πραγματικα υπεροχο κωλο.

μετα λοιπον απο ενα φιλι καλωσορισματος μου εδειξε το μπανιο και περασα για ενα φρεσκαρισμα.
βγαινοντας ειδα αυτον τον αγγελο να με περιμενει στο κρεββατι καθημενη στις γαμπες της
και εχοντας βαλει μουσικη στο smartphone να παιζει δημιουργωντας μια ωραια ερωτικη ατμοσφαιρα.

αμεσως αγκαλιαστηκαμε και αρχισαμε τα χαδια και τα φιλια. φιλουσε πολυ ωραια παθητικα και βαθια.
δεν τσιγκουνευεται καθολου μπορω να πω τα φιλια και χρησιμοποιει πολυ ωραια τη γλωσσα της φιλωντας βαθια
και δαγκωνοντας ελαφρα ποτε ποτε τα χειλη του παρτενερ της.
οσο φιλιομασταν της αφαιρουσα σιγα σιγα το πανω μερος των εσωρουχων,χαιδευα την πλατη και χουφτωνα τον κωλο της.
ειχε πολυ ωραιο δερμα,μαυρισμενο και με ωραιες tan lines κι αυτο μου αρεσε ιδιαιτερα.
την εγειρα κατω στο κρεββατι,της αφαιρεσα και το σλιπακι και αρχισα φιλωντας την να κατεβαινω χαμηλα.
ωραιο,περιποιημενο και φουλ ξυρισμενο μουνακι που το χαρηκα για αρκετη ωρα ΓλώσσαΓλώσσα
η διεγερση μου ειχε φτασει πολυ ψηλα.
σηκωνομαι και της ζηταω να με γλυψει κι αυτη.
γονατιστη καθως ηταν πανω στο κρεββατι ξεκινησε φιλωντας μου πρωτα την κοιλια κι υστερα αρχισε πρωτα με το κεφαλι και χαιδευοντας τα μπαλλακια. σιγα σιγα τον επαιρνε ολοκληρο βαθια μεσα στο στομα της. αργα αργα και στριφογυριζοντας τη γλωσσα της πανω στο πουτσοκεφαλο με ειχε φερει σε επικινδυνα επιπεδα καβλας κι ετσι αποφασισα να την αφησω να με τελειωσει ετσι.
η πρωτη καταθεση επηλθε λοιπον μεσα στο στομα της και δεν αφησε σταγονα να παει χαμενη,μεχρι να ηρεμησω τελειως και να σηκωθει να παει να τα φτυσει.
αφου πλυθηκαμε κι οι δυο γυρισα να ξαπλωσω στο κρεββατι για λιγη κουβεντα. σοσιαλ οπως συνηθιζουμε να το λεμε εδω. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

αμ δε. η Αντζελινα ειχε αλλα στο μυαλο της.

ετσι ξαπλωμενος οπως ημουν ξεκινησε να με φιλαει αργα και ερωτικα σε ολο μου το σωμα. κι οταν λεμε σε ολο,σε ολο.
μπουτια,προσαγωγους,κοιλια,πλευρα,στηθος,λαιμο,στομα και παλι κατω. η αισθηση και η θεα να εχεις ενα τετοιο κορμι να σε περιποιειται ετσι ηταν τελεια.ΚουλΚουλ
ειχε καταφερει να με ξαναφτιαξει σε χρονο μηδεν.
πιπα ομως δεν εκανε.
αυτο το αργο βασανο το υπεστην δυο φορες απο κατω μεχρι πανω στο κορμι μου.

και ξεκιναει ο δευτερος γυρος με την τελεια πιπα. ειχε δωσει τα πρωτα σημαδια καλου στοματικου πριν και τωρα απλα εδινε ρεσιταλ.
τρομερη πιπα. αργη,ερωτικη,υγρη και βασανιστικη. πολυ καλο καραμελλωμα και στα μπαλλακια που χαιρομουν περισσοτερο τωρα αφου ειχα αδειασε τα πρωτα χοντρα πριν 10 λεπτα.
με λαγνο κοιταγμα στα ματια μετα απο λιγο μου ψιθυριζει it's time for sex now.
πειτε μου τωρα. μπορεις να αρνηθεις?ΧαμόγελοΧαμόγελο

περασμα κρανους λοιπον κι αρχη ΦΥΣΙΚΑ με ιεραποστολικο. ΈρωταςΈρωτας
μπηκα μεσα της αργα και τα στοματα μας κολλησανε αμεσως σε ενα παθητικο φιλι διαρκειας κι εγω δεν ξερω ποση ωρα.
ειχε χαθει ο χρονος.
μετα γυρισαμε κι ανεβηκε πανω μου σε σταση cowgirl και αρχισαμε να ανεβαζουμε ρυθμο.
αρχισα να νιωθω τα πρωτα σημαδια οτι επερχεται το τελος.Λύπη
σταματω,τη γυριζω,την ξαπλωνω και την αρχιζω για λιγο σε φιλια και χαδια για να "ηρεμησω" λιγο. δεν ηθελα να τελειωσει ετσι.
σε λιγο τη φερνω σε reverse cow για λιγο και της ζηταω αργο τεμπο.
για τελευταια σταση κρατησα να τη βαλω στα τεσσερα.
εκει απλα προσκυνησα το φυσικο καλλος και κρατιομουν με χιλια ζορια να μην τελειωσω. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
την πηρα ετσι στα τεσσερα για αρκετη ωρα και ορθιος αφου της αρεσε κι εκεινης οπως καταλαβα.
δεν ηθελα ομως να τελειωσω ετσι.
βγαζω το κρανος λοιπον,ξαπλωνω και της ζηταω να με τελειωσει με στοματικο.

ηταν το καλυτερο τελειωμα. το κοριτσι καταλαβαινε ποτε ερχομαι κοντα σε οργασμο και εκοβε λιγο ρυθμο για να με κρατησει λιγο παραπανω.
μετα απο 5-6 ατελειωτα λεπτα βασανιστικου στοματικου,τελειωσα δυνατα στο στομα της για δευτερη φορα κι η Αντζελινα δε με αφηνε,κρατωντας με μεσα της μεχρι να σταματησει κι ο τελευταιος σπασμος καβλας μου.
αφου πηρε οτι μου ειχε απομεινει λοιπον μονο τοτε πηγε στο μπανιο αφηνοντας με κατακοπο και "κενο" στο κρεββατι.

ηταν μια τελεια εμπειρια. μια τελεια συνευρεση.
το κοριτσι ηταν οτι πιο ερωτικο,οτι πιο αισθησιακο.
ξερει να περιποιειται και να διαβαζει τον αντρα.
ειχε το τελειο κορμι,τα τελεια στησιματα,την τελεια διαθεση,την τελεια ατμοσφαιρα.
ολα οσα χρειαζονται για να περασει καποιος καλα.



ΥΓ ευχαριστω το ΒΑΣΙΛΗ για τις επιπλεον πληροφοριες που μου εδωσε.
ΥΓ2 ρε λετε να ξεμωραθηκα???

να ειστε καλα ολοι και να περνατε καλυτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.946
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, xlm, Marcus77 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2018
Σίγουρα ξεμωράθηκες αλλά δεν πειράζει, προχώρα...Μεγάλο χαμόγελο
22 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά κάνει. Χαίρεται τη ζωή.....Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2