Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπέλα, ενα τρελό κορίτσι με πάθος....εσείς!!

Έτσι έλεγε μια παλιά διαφήμηση του Μαριε Κλαίρ. Τέλος Φλεβάρη και η Μπέλα ζητούσε 200 την ώρα. Της στέλνω μήνυμα για 120 το μισάωρο.
Νόμιζα οτι θα απέρριπτε την πρόταση μου αλλά προς μεγάλη μου έκπληξη μου είπε οτι θα μου έστελνε μνμ για να μου πει. Τελικά την επόμενη
μέρα της το υπενθυμίζω και μου λέει οτι μπορεί για 17:00. Δέκτηκα και κανονίσαμε για Κοάς. Της στέλνω οτι είμαι έξω απο το ξενοδοχείο
και δεν μου απαντά. Τελικά μετά από κανενα τέταρτο μου απάντησε για το δωμάτιο. Λέω από μέσα μου οτι είναι οτι να ναι.. Ανεβαίνω στο 509
όπου με υποδέχεται μια κοπελάρα με μαύρα εσώρουχα με μαύρη ρομπίτσα διαφανή.

Περνάω μέσα στο δωμάτιο με χαμηλό φωτισμό. Παρατηρώ τη Μπέλα. Είναι μετρίου αναστήματος γύρω στο 1,70 οχι πολύ αδύνατη αλλά ούτε και βουβάλι
με πιασίματα, αρκετά μεγάλα βυζιά τα οποία όταν αποκαλύφθηκαν είχαν μια αρκετά μεγάλη ρόγα. ποδαράκια λεπτά. Κώλος αχλάδι σφιχτός με μαυρη
δουλεμένη κωλότρυπα, μουνάκι σφιχτό με μικρά μουνόχειλα. κοιλιά πλαδαρή που θέλει δουλειά σε κοιλιακούς. Μόλις μπήκα την είδα έκπληκτη,
δεν ξέρω γιατί, ίσως γιατί ήμουν αρκετά άνετος. Μάλιστα κατάλαβε οτι το κατέχω το άθλημα και μου το πε οτι πάω με εσκορτ. Συμφώνησα μαζί της
και γδύθικα. Της είπα για μπανάκι και μου είπε γελώντας δεν χρειάζεται, από πότε έχει να κάνεις μπάνιο? Από προχτές...Της λέω το πρωί έκανα.
Πήρε τα λεφτά της αμέσως μόλις τα έβγαλα. Τα λεφτά μου τα λεφτά μου...σιγά της λέω.... πως κάνεις έτσι? Βγάζει ρόμπα μένει με εσώρουχα. Το
κεφάλι της είναι λιγάκι μεγάλο. Εχει ωραία μάτια αλλά το πρόσωπο της καταλήγει σε ένα αρκετά μυτερό πιγούνι. Ωραία άσπρα δοντάκια. Αρχισε
να με φιλά. Πολύ φιλί ρε παιδί μου. Είμαι και εγώ επιρρεπής στα φιλιά. Μου αρ'εσουν πολύ. και βρήκα το άνθρωπό μου. Τι γλώσσες να φεύγουνε
τι σάλια τι χάδια στο πούτσο και την κωλοτρυπίδα μου... Με τρέλανε. βγάζει σουτιέν και αποκαλύπττει τις βυζαρες τις . πλαδαρ'ες μεν μεγάλες δε.
Κατεβα'ίνει και μου γλύφει τις ρώγες. μετά πηγαίνει στο πούτσο και παίρνει πίπα. Καλή πίπα οχι πολύ βαθιά με σάλιο αλλά δεχότανε οριακά την πίεση
που τις έδινα για να τον καταπιει. Συνέχισε να πιπάρει με άλλη στάση και εγώ έψανα να ανακαλύψω το μουνάκι της ανάμεσα στα χοντρά μπούτια
της. κανω στην άκρη το μαύρο στριγκ και ανακαλύπτω τα ξεπεταγμένα μουνόχειλα. Τα τρίβω απαλά μιας και ήταν χωρίς πολλά εως καθόλου υγρά.

Το δακτυλάκι μου χάιδευε το μουνάκι της απαλά ενώ έκανε βόλτες και από την κολοτριπίδα της. Αυτή η τέλεια αίσθηση του κολάντερου με τρελαίνει.
Τα φιλάκια έδιναν και έπαιρναν. Σε μια φάση στα 4 εκείνη περνάει απο μπρός μου. Ευκαιρία να της γλύψω τον κόλο. Αυτός ο σφιχτός και χοντρός
κόλος είχε τέλεια αίσθηση στην αφή. Δεν χορταίνεις να τον χουφτώνεις και να τον χαιδεύεις. Κατεβαίνω από τα πλάγια και της ανοίγω τα κολομάγουλα.
Η κολότρυπα ήταν μαύρη περιφερειακά και ροζ στη μέση. Πρέπει να κάνει μια λεύκανση πρωκτού!!! Βάζω την γλώσσα μου και γλύφω την πεντακάθαρη
και χωρις οσμές κολότρυπα. παράλληλα με το χέρι μου το περνάω από την μέση της και χαιδεύω απαλά το μουνάκι της. Αυτά τα δύο την τρελαίνουν.
Τα επιφωνήματα ευχαρίστησης ήταν έντονα από μέρους της. Εβαλέ και εκείνη τα δακτυλάκια της και χάιδεψε το μουνί της. Της έγλυψα και τα λεπτά
δακτυλάκια της. Μετά έρχεται από πάνω μου. Βγάζει γρήγορα μια καπότα και μου την φοράει. Με ρωτάει πως θέλω. Δεν της απαντώ γιατί ήμουν σε
άλλο πλανητη. Της φυλάω το στήθος της και εκείνη στήνεται στα 4. Της βάζω την πούτσα μέσα της. Απαλά την γαμάω διαπιστώνοντας την στενή μούνα της.
Με τα χέρια μου της χαιδεύω την απίστευτη κολάρα της. Κάνε πως ανασηκώνει την λεκάνη της αλλά εγώ την πιέζω να μείνει κάτω με το πρόσωπο στα σεντόνια.
Δεν χάνω ευκαιρία και με τα δάκτυλά μου καθώς γαμούσα, της ανοίγω τα κολομάγουλα. Βλέπω την υπέροχη κολότρυπα της να συσπάται. Το θέαμα με τρελαίνει.

Βγαίνω από μέσα της. Εκείνη σηκώνεται και βγάζω την καπότα. Σκύβει και εγώ παίζω το πούτσο μου. Εβαλε τη γλώσσα της μπροστά από το πουτσοκέφαλο.
Με τα δακτυλάκια της μου έτριβε τα αρχίδια μου ενώ ήθελε να μετέχει στο παίξιμο της πούτσας. Δεν την άφησα. αντίθετα, της οδήγησα τα χέρια της μακρυα
από τον πούτσο μου. εκείνη επέμενε και χαιδεψε αρχίδια και με τα δακτυλάκια της μου έτρυψε την κολοτρυπίδα . Το τέλος δεν άργησε να έρθει.
Πετάω όσα χύσια μπορούσα πάνω στο στόμα της. εκείνη τρελαμένη μου πίεσε το πουτσοκέφαλο και εκεί πόνεσα λιγάκι. οι σταγόνες από τα χύσια είχαν πάει στο
μαγουλό της και στο πιγούνη της. Γλύφει τα χύσια. Ηθελε να την ταίσω με σπέρμα κάτι που καμία πουτάνα μέχρι τώρα δεν ήθελε. Η Μπέλα ήταν η πρώτη
που είχε σκοπό ν φάει χύσια.


Εβγαλε μαντυλάκια και σκουπίστικε. Μετά σκούπισε και το πουτσοκέφαλο κάτι που κάνουν οι πουτάνες στα μπουρδέλα. Δεν αποκλείεται να είχε ξεκιν'ησει
από μπουρδέλο και να πέρασε σε εσκορτ καταστάσεις. Νόμιζα οτι θα με έδιωχνε αλλά έκανα λάθος. Φιλάκια αγκαλίτσες ... μου έδειξε φωτό από τα μέρη της.
Εβγαλε το κινητο της που είχε φωτό από τις διακοπές της στα νησιά Μύκονο, Σαντορίνη Ρόδος Κέρκυρα Κρήτη. Μου έδειξε βίντεο με το χιονισμένο Πέτερσμπουρκ.
Μου έδειξε αυτοκίνητα να σπινάρουν στο χιονι και να τρακάρουν μεταξύ τους. Ανθρωποι έξαλοι να βγαίνουν από τα αμάξια τους καθως εκείνα τρακάρουν το ένα με το άλλο
πάνω στα χιονια. Μου έδειξε το αμάξι που θα ήθελε να πάρει, μια Μερσεντάρα.. Της λέω με 200 την ώρα πολύ σύντομα θα είναι δική της. Αλλά εκείνη άλλα ήθελε..
Μάλλον ψάχνει το κορόιδο που θέλει να το γδύσει... Μετά μου έκανε ερωτήσεις για το τι δουλειά κάνω, τι περιουσία έχω και γενικά έψαχνε το κορόιδο που θα του τα φάει.
Οποιος την παντρευτεί δεν θα γαμήσει, θα τον γαμήσει από όλες της μπάντες. Γυναίκα δηλητήριο η Μπέλα μας. Σε καποια φάση λέγαμε για ξενοδοχεία.
που μένει κλπ.. μου λέει δεν μένω Ντάνι χοτελ δεν μ αρεσει. μόνο κύ παλάς και χοέι παλας. Α μωρή βλαχομούρα ήθελα να της πω. Εχεις καλομάθει στη πολυτέλεια!!
Αυτό είναι το κακό με αυτά τα κορίτσια. Μαθαίνουν στην πολυτέλεια και μετά γίνονται επικίνδυνες. Παρόλα αυτά της Μπέλας της αρέσει το σεξ
ζει γι αυτό και υπάρχει όσο θα γίνει μια φακλάνα που δεν θα χωράει από τις πόρτες και δεν θα της δίνει κανείς καμία σημασία. ....

Γενικά η Μπέλα είναι μια τρελάρα που έχει κάτι το διαφορετικό με τις μέχρι τώρα συναντήσεις μου. Εχει μια τρέλα μια παιδικότητα, μια αφέλεια
αλλά και μια υστεροβουλία και μιαν αγάπη για το χρήμα και την πολυτελή ζωή. Χαλάλι της. Εγω θα πάρω αυτό που μου αρέσει. Δύσκολα να την ξεχάσεις.
Η Μπέλα δεν ξεχνιέται για πολλούς λόγους. Εχει εναν τρόπο ν αποκτά άμεσα οικιότητα με το υποψήφιο θύμα... εεε συγνώμη ... με τον πελάτη. Του κάνει
οτι θα ήθελε. και σάλιο στη πίπα και γαμήσια και χυσίματα. μόνο στο deep δεν το χει ίσως γιατί φοβάται!! Κατά τα άλλα αν πας για να γαμήσεις θα
περάσεις καλά. Σε βοηθάει σε όλους τους τομείς. Ηταν μια συνάντηση που θα την ξαναέκανα!! υπό προϋποθέσεις...

Εμφάνιση πρόσωπο: 6 ωραία μάτια αλλά μεγάλο κεφάλι έντονα ζυγωματικά με μάγουλα
Εμφάνιση σώμα: 6 σφιχτό κορμί με μεγάλα βυζά παχουλή. αν χάσει 4-5 κιλά θα γίνει κορμάρα!! αρκετά ψηλή 1,70
Γενική συμπεριφορά: 7 αρκετά επικοινωνιακή που όμως τα χαλάει στις συχνές αναφορές της στο οικονομικο. αναλογα με τις μέρες της. την έχω πιάσει ν τ χ γραμμένα
Επικοινωνία: 9 ξέρει ελληνικά και αυτό βοηθάει. το κατέχει το κομμάτι αυτό αρκετά,.. καλύτερα από την καθε μια
Διάθεση συμμετοχή σεξ: 9 Από διάθεση και συμμετοχή άλλο τπτ. πάρε ν χεις οτι και οσο θες.
Σχέση απόδοσης τιμής: 7 εδωσα 120 το μισάωρο και κάθησα 45' μετά από συννενόηση μαζί της. Τσιμπιμένη τιμούλα σε σχέση με Αθήνα.




--------------------------------------μ.ο= 7,33-----------------------------------------------

φωτο: εχει πέσει αρκετό φωτοσοπ. μπορώ να πω οτι ορισμένες την μεγαλώνουν κιόλας. πιο αντιπρωσοπευτική η φωτό που είναι ορθια στα γόνατα στη καρέκλα με τα χερια μπρος
Φιλί Βαθύ με γλώσσα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα; Σίγουρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
prokopis_proikismenos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.080
Πόντοι:
3.187
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, doc_lin, mallias20 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2018
"Τα λεφτά μου τα λεφτά μου...σιγά της λέω.... πως κάνεις έτσι?" Εγώ εκεί είχα φύγει....
22 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το είπε με νάζι. Βέβαια μου ξέφυγε και ένα φάσκελο. ...
23 Αυγούστου, 2018
Το τηλ που το βρισκουμε?
24 Αυγούστου, 2018
το τηλ θα ηθελα και εγω
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4