Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήθελα πραγματικά να γνωρίσω αυτή την κοπέλα που τόσα και τόσα έχω ακούσει. Δεν είναι ψέμα να πω οτι για αυτόν τον λόγο εκανα την εγγραφή μου στο φόρουμ με σκοπό να την συναντήσω. Σε αυτό το διάστημα που ακολούθησε για να βρεθώ μαζί της αρχικά να πω υπήρξε ενθουσιασμός αλλά λόγο τον πολλών ραντεβού της κοπέλας και πολλών άλλων παραγόντων δεν βρέθηκα μαζί της, και εν τέλη το ενδιαφέρον μου έπαψε να είναι η Αλίκη.  Η ιστορία είναι γνωστή κάποια στιγμή έφυγε για μεγάλο διάστημα για να επιστρέψει, για να ειμαι ειλικρινής δεν περίμενα να απαντήσει, για μένα ύστερα από τις τόσες προσπάθειες ήταν όνειρο.
Ακούω ένα δειλό χτύπημα στην πόρτα, ανοίγω, πρώτη εντύπωση ξαφνιάστηκα, πολύ όμορφη κοπέλα. Ανοιχτόχρωμα πολύ όμορφα μάτια, ξανθά μαλλιά, οβάλ πρόσωπο και κάτι χείλια φωτιά. Συστηθηκαμε, αν και αρχικά σαστισα να την κοιτάω περιμένοντας σαφώς μια υποδεέστερη παρουσία, διαψευστηκα. Ξέρει πολύ καλά Ελληνικά και γενικά είναι ωραίο τυπακι, δεν άντεξα ήθελα να νιώσω τα χείλη της. Πολύ ωραίο φιλί με την γλώσσα τής να ακουμπάει απαλά τα δικά μου χείλη και προσπαθώντας να με ερεθίζει με αυτόν τον τρόπο. Αρχίζει να γδύνεται μένοντας με τα μαύρα της εσώρουχα, ωραίο κορμί μεσογειακου τύπου έτσι όπως το θέλω μαυρισμενη και με γοητευτικό Ποπο. Γυρνάει από το ντουζ ολογυμνη με τα νερά να στάζουν στο κορμί της μα κάτι στήθη απίστευτα. Πήγα κοντά της και άρχισα να τα γεύομαι, έχουν ωραία αίσθηση και κάτι ρόγες καυλα. Την ξαπλώνω στο κρεββάτι για να εξερευνησω το κορμί της, ωραία και μαυρισμενη επιδερμίδα αντιδρώντας σε κάθε μου άγγιγμα. Στοματικό, πιστεύω κορυφαίο, με την γλώσσα της και τα χείλη της να πειράζει ευαίσθητες χορδές του πέους μου. Ακολούθησαν πολλές στάσεις του sex με την κοπέλα να γουστάρει μαζί μου. Θυμάμαι να την έχω στα τέσσερα και η τύπισσα να μας κοιτάει από το διπλανό μεγάλο καθρέφτη και να φωνάζει από καυλα. 
Συνοψίζοντας, δεν περίμενα να περάσω τόσο καλά αλλά και η παρουσία της με εξέπληξε όπως είπα αρκετά θετικά. Και κλείνοντας να γράψω τους στίχους που μου μείνανε από το άκουσμα ενός άσματος και κάνοντας έρωτα μαζί της.
Un'altra te
Dove la trovo io
Un'altra che
Sorprenda me.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
18.332
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, maniouel και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2018
Ωραία κριτική! Την εχω και γω στη λισταΚαπέλοΝαι!
21 Αυγούστου, 2018
Θα μπορούσες εάν είναι εφικτό σε παρακαλώ να μου παραθέσεις σε π.μ. το τηλ. της κοπέλας ;;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2