Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133668
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ποιός να μου το έλεγε πως θα το ζούσα και αυτό.

Ημερομηνία ενδεικτική αλλά περίπου μέσα Ιουλίου και ενώ οι περισσότεροι τρέχουν στις παραλίες να δουν κανένα νεανικό κωλαράκι, αποφασίζω να κάνω απογευματινό ραντεβού για να σκίσω ένα.

Το κορίτσι στην πραγματικότητα πολύ πολύ πιο όμορφο απο ότι στις φωτό που το δείχνουν πιο άγριο, μπαίνει στο δωμάτιο, φιλάκι και ξαπλώνει στο κρεβάτι για να μου δείξει πως ήρθε ξεβράκωτο, κρίμα της λέω... που λεφτά για βρακάκια. Κάπως έτσι έσπασε ο πάγος και το μωράκι ξεδηπλώθηκε.

Γρήγορο ντουζάκι και κατευθείαν στον αγώνα. Επειδή βαριέμαι να γράφω αναλυτικά, θα τα πώ σε μορφή τηλεγραφήματος.

1. 3 γύροι
2. Κώλος ποίημα αλλά μετά απο κανένα 5λεπτο ζήτησε να παέι τουαλέτα να ελέγξει το έντερο. Όλα καλά οπότε γύρισε στο κρεβάτι όπως την έιχα πριν και μου λέέι "μια χαρά είμαι, γάμα όσο αντέχεις"
3. Χύσιμο όπου ήθελα με καλύτερο το τελευταίο που τα πήρε στα μούτρα / μάτια (Sorry)
4. κωλοχάστουκα μεχρι να μελανιάσει το χέρι
5. Χαστουκάκια στα μούτρα και το μωρό να θέλει και άλλα
6. Social καλό με λίγες χαζομάρες της ηλικίας της, πετούσε κάτι Αγγλικά κάπου κάπου.

Σε γενικές γραμμές το μωρό πολύ δυνατό, θα κανονίσω επαναλητπικό γιατί ξεμελάνιασε το χέρι μου και θέλω να δω και μια αλλαγή που μου είπε πως θα έκανε παρόλο που η τιμή ανέβηκε λιγάκι, δεν βαριέσαι, εάν αυτό είναι το ελιξήριο της νιότης, ας το πληρώσω λίγο ακριβά.

Γαμάτε γιατί χανόμαστε, θα μας πάρουν τον αέρα τα 19 χρονα Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
340€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
SilverAries
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.048
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, wired77, Dirty69 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2018
Προσκύνημα κλαιω με το 2 και την ωμότητά του!!! Καπέλο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μερκά πράγματα καλύτερα να περιγράφονται μόνο με ένα τρόπο...ωμάΝαι!Ναι!Ναι!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2