Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113938
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν μπόρεσα να κάνω την φαντασιώση μου πραγματικότητα,παρά την διάθεση που είχα και παρά την προσπάθεια που έκανα για να περάσω όμορφα με μια κοπέλα που έχει τα εξης δύο θετικά (για μένα) σημεία που μου υπαγορεύει το κάτω κεφάλι και με οδήγησε στην απόφαση να την συναντήσω (εννοείται και η καλές κριτικές απο τους συναδέλφους):
1) το στήθος της, που αν και φτιαχτό έχει κορυφαία αίσθηση και όσοι δοκιμάσουν θα πάρουν την πλάκα τους
2) το κωλαράκι της, που στο doggy και νεκρούς ανασταίνει.
Κατά τα άλλα τζίφος.
Η κοπέλα εμφανίστηκε χωρίς διάθεση , αρνηθηκε να την φιλήσω στις όμορφες πατούσες της και γενικά να παίξω μία ποδομαλακία, σε ενα κορμάκι petit που μου άρεσε σε γενικές γραμμές, αλλά ήταν ξεκάθαρη η διάθεση της να μην το εξερευνήσω...

Όπως καταλαβαίνετε,με διάφορες προφάσεις δεν έδειξε διάθεση να με ικανοποιήσει αλλά τουλάχιστον αποζημιώθηκα απο τα γλωσσόφιλα της, εστω και εαν ήταν λίγα σε αριθμό αλλά ικανοποιητικά απο ένταση.

Νοιώθω ότι μπορεί να μην της άρεσα, μπορεί να μην ταίριαξε η χημεία μας αλλά σε καμία περίπτωση δεν ήταν στα καλά της...

Ελπίζω του χρόνου αν προκύψει να την ξανασυναντήσω, στα 80€ απλά με την εμπειρία απο Αντζελα και Liza Vip αισθάνομαι οτι πιαστηκα μαλάκας με τα 100€ που έδωσα...ισως όμως της δωσω μια δευτερη ευκαιρία, καθώς στην ζωή μου πολλές φορές επαναλαμβάνω τα λάθη μου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
633
Πόντοι:
1.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, αβγδεζ, wired77 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2018
Φιλε η γκομενα μου εχει βιτσιο να μου τον τριβει με τα ποδια της αλλα σιχαινομαι γιατι περπαταει ξυπολυτη μεσα στο σπιτιMoney Mouth
A
acapoeira
20 Αυγούστου, 2018
φιλε γυναίκα που περπατάει ξυπόλυτη στο σπίτι μπορεί να σου κολλήσει και τέτανο στην πούτσα αν δεν τα πλύνει πρώτα και πάει να σε ποδομαλακίσει...ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
21 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε αν περπατάει ξυπολητη και στον τριβει χωρίς να τα πλένει πρώτα, καλως σιχαίνεσαι...Γερο-μύστης
22 Αυγούστου, 2018
Η πιο αρνητική βίζιτα που έχω πάρει ποτε ...
Αυτη όχι μόνο βαριέται αλλα νομίζει ότι είσαι υποχρεωμένος να κανεις αυτα που εκείνη θέλει στο κρεβατι .
Μη το βυζι , όχι έτσι πονάω , όχι γλωσσόφιλα .
Όταν της πέταξα 50 ευρώ στη μούρη κ της είπα ντυσου , έφυγες άρχισε τα συγνώμη κ το κλαψομουνισμα .
Άντε ρε το παρτάλι. Και σιγά την τάπα . Ουστ κομπλεξικια .
22 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

άρα και εσυ φίλε δεν ευχαριστήθηκες όπως και εγώ...ίσως έπρεπε κ εγω να της φερθώ ετσι μπας και με αφήσει να την γαμησω όπως ήθελα εγώ...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5