Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49412
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχει μπεί ο Μάιος, τα πουλάκια κελαηδούν και ζευγαρώνουν και ο Φρίξος ψάχνει την επόμενη φωλίτσα να τρυπώσει. Πολλές κριτικές για την Ήρα οπότε είπα να πάω στα σίγουρα.

Εύκολη επικοινωνία με το γραφείο και ραντεβού στον ίδιο γαμιστρώνα ΝΠ (είμαι πιστός άντρας, ούτε γραφείο αλλάζω, ούτε γαμιστρώνα).

Μπαίνει η ¨ηρα στο δωμάτιο, πρώτη εντύπωση οκ αλλά μουνάρα δεν την λες αν και είναι αδύνατη με τεράστια ψέυτικα βύζια (ήταν μόλις τα είχε φτιαξει και ηταν ακόμη με έντονες ουλές και πρησμένα). Γδύνετε και πεφτει στο κρεβάτι με τα 16 ποντα παπούτσια, πολύ καυλωτικό για εμένα τουλάχιστον. Λίγο social και βουρ για μπανάκι, μετά από εκέινη την στιγμή και για τις επόμενες 2 ώρες, ο Φρίξος είπε τον δεσπότη Παναγιώτη.

Φιίλοι συναγωνιστές.... τόσο πίπα, τόσο mouthfuck και τόσο DT μαζεμένο σε 2 ώρες δεν έχι ξανά γίνει ποτέ, μα ποτέ. Το κορίτσι μου παπάριασε με τα σάλια της οτιδήποτε υπάρχει κάτω απο τον αφαλό και πάνω απο την κωλοτρυπίδα, κωλοτρυπίδα δεν την άφησα να γλείψει γιατί δεν μου αρέσει προσωπικά.

Έρειξα 4 μανίκια, 2 μόνο πίπα, 1 στη μπροστίνη τρυπούλα και 1 στο κουλούρι. Το κουλουράκι την πόνεσε λιγάκι γιατί ήταν ο τελευταίος γύρος και ο φρίξος έψαχνε αρκετή ώρα τα τελευταία 1-2 σπερματοζωάρια για να πεί ότι έχυσε.

Η πλάκα είναι πως μετά τα 4 μανίκια είχαμε ακόμη κανένα 10λεπτο. Αντι να με αφήσει στην ησυχία μου, ξεκίνησε και πάλι πίπα "θα σε κάνω να χύσεις 5 φορές γιατί είσαι καυλιάρης" μου είπε (thanks babe), αλλά ευτυχως δεν τα κατάφερε.

Συμβουλή... Πιάστε της την κουβέντα γιατί όταν εμείς κάνουμε τσιγάρο το κορίτσι έχει το μυαλό της στον πούτσο, θα πεθάνει κόσμος στα χέρια της, ή μάλλον στο στόμα της Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
320€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
SilverAries
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.048
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, Andy Dufresne, chris1955 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού