Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική αλλά στο περίπου σωστή.

Πρώτη δοκιμή με το γραφείο και η εξυπηρέτηση άμεση με 2-3 μηνύματα, κλείνω 2 ωράκι με την Ελενίτσα σε γνωστό γαμιστρώνα ΝΠ. Το μωρό στην ώρα της με μαύρο φορεματάκι και ψιλό παπούτσι, ήλπιζα να φοράει και τις μαύρες της κάλτσες αλλά από ότι μου είπε το μωρό σκίστηκαν κατά το προηγούμενο ραντεβού, shit happens (Forest Gump).

Στα του αγώνα ο τίτλος τα λέει όλα, πέχτηκαν 3 γύροι, ο πρώτος με μπόλικη αργή πίπα και βλέματα στα μάτια και λίγο μπροστινή τρυπούλα. Ο δύσμοιρος δεν μπόρεσα να κρατηθώ πάνω από 5 λεπτά μέσα της όσο αυτή ήταν απο πάνω μου και εγώ φίλούσα τα μπομπόνια της. Ντουζάκι και στο κρεβάτι για λίγο social και τσιγαράκι. Δεν πρόλαβα καλά καλά να τελειώσω το τσιγάρο, το μωρό ήταν με τα πόδια ανοιχτά και με προσκάλεσε να περιποιηθώ την τρυπούλα της, ενέδωσα στο δευτερόλεπτο. Γλύψιμο μέχρι να μουδιάσει η γλώσσα και μετά στα 4, μπόλικο σφυροκόπημα με διακοπές για λίγο γλύψιμο της τρυπούλας και το τέλος με βρήκε στο στόμα της.
Ντουζάκι και πάλι, τσιγαράκι και τσουυυυυυυπ, το μωρό έχει πιάσει τον Φρίξο και γλυφει ότι βρίσκει, κεφάλι, κορμό, μπάλες και πάλι απο την αρχή. Στα 4 και πάλι αλλά αυτή την φορά στόχεψα κουλούρι, "θέλω να πάρω το κωλαράκι σου" της είπα, "Πάρε ότι θές" μου είπε (αυτά είναι, λίγα λόγια για να εποινωνούμε εύκολα). Τέτοια θέα ούτε το ηλιοβασίλεμα στην Σαντορίνι, το μωρό να κρατάει τα κωλομέρια ανοιχτά, να βρίζει και εγώ να καταθέτω ιδρώτα στο βωμό της σούφρας. Μετά απο μπόλικο πρωκτικό και αφου την είχα γυρίσει ανάσκελα και συνέχιζα να παίρνω το κουλούρι (και το μωρό να έχει κατεβάσει όλο τον Μπαμπινιώτη σε βρισιές) της είπα να γονατίσει και να τον πάρει στο στόμα της.... κάπου εκεί και τα τελευταία μου παιδάκια βγήκαν να τρέξουν.

Συμπέρασμα, το μωρό απλά δεν παίζεται. Στον αγώνα Λεωνίδας και στην κουβέντα κυρία, άσε που ταίριαξε και η χημεία μας λόγο ζωδίου από ότι είπε το κορίτσι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
340€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
SilverAries
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.808
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, elizabeth32, filiposs και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2018
Τωρα καταλαβα Ματάκι Σε ευχαριστω γιαβρι μου για οσα μοιραστηκες με τους φιλους Έρωτας
21 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα μπορούσα να μην τα μοιραστώ με όσους ενδιαφέρονται να μάθουν τι εστί Έλενα. Φιλιά και keep fucking
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2