Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας φάει άκυρο από άλλο πιπινοειδές call girl το προηγούμενο βράδυ, είπα να μην παίξω ρουλέτα βραδιάτικα και να βγάλω το άχτι μου την επόμενη στην Φυλής. Κάνοντας μια μικρή βόλτα στα πέριξ του κέντρου νωρίς το πρωί, έφτασα στο συγκεκριμένο μαγαζί, όπου μου παρουσίασαν την Άννα. Είναι ξανθιά σούπερ skinny, με μικρά βυζάκια και ωραίο κωλαράκι, δηλαδή ό,τι ακριβώς έψαχνα.

Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν το κλασσικό απλό, με ελευθερό στοματικό και τελείωμα στο στήθος. Αν και έψαχνα για κουλουράκι ή πιο πορνοσταρικό τελείωμα, η εμφάνιση της μου έκανε κλικ και έκοψα εισιτήριο για την αρένα. Η κοπελίτσα ήρθε μετά από πεντάλεπτο και αφού μου συστήθηκε με ρώτησε πώς θέλει να με τσιμουκώσει. Της είπα χωρίς, οπότε πήρε μωρομάντιλο και έκανε ένα πέρασμα και ξεκίνησε. Σε αυτό το σημείο την ρώτησα που επιτρέπεται να χύσω (κάπως μου τα μάσαγε η κατα τα άλλα ευγενική τσατσά) και μου επανέλαβε μόνο στήθος. Την ρώτησα για κουλουράκι και μου είπε πως έχει μόλις δέκα μέρες στην δουλειά και ακόμα μαθαίνει.

Η πίπα της σχετικά μέτρια, ομολογουμένως, με χάδια και περισσότερο χέρι από όσο θα ήθελε. Είχε στηθεί ωραία δίπλα μου, δίνοντας μου ωραίο οπτικό πεδίο του κορμιού της και της άρχισε να της βάζω δάχτυλο, αλλά δεν με άφησε για πολύ. Στην συνέχεια πέρασε σκουφάκι και μπήκαμε στο ψητό. Την πήρα σε 2-3 στάσεις και με καύλωσε αφάνταστα όταν την είχα στα τέσσερα και άνοιγε το κωλαράκι της όταν την γάμαγα. Αφού την γύρισα, έβγαλα σκουφί και έχυσα στο στήθος της.

Συνοπτικά, μπορεί να μην προσφέρει κάτι ιδιαίτερο από υπηρεσίες (ως νέα στον χώρο), αλλά οι λάτρεις των skinny σίγουρα θα την εκτιμήσουν και άμα επεκτείνει το πρόγραμμα θα γίνει ανάρπαστη από περισσότερο κόσμο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
foxxxx
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
124
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού