Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
βρεθηκα στην περιοχη και ηθελα ενα στανταρακι να βρω ωστε να μην πανε χαμενα τα λεφτα μπαινω μεσα στο μπουρδελακι βλεπω την ευγενικη τσατσα μαζι με το μαρακι. Το οποιο φοραγε ενα μαυρο εσωρουχο ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ εμφανισιακα ειναι ξανθια αδυνατη κοντολα αυτο μου αρεσει ιδιατερα σε γυναικα και ειναι ευχαριστη παρουσια ερχεται στο σαλονι και ανεβαινει πανω μου δινω το 20 ευρω και μπηκα στο δωματιο στο βαθος ηταν πολυ ησυχα δεν Ειχε πολυ κοσμο. περιμενα κανενα 5 την μαρια ηρθε και μιλησαμε για λιγο περι ανεμων και υδατων και μετα ξεκινησαμε το ματσακι με χουφτωματα μου τον εκανε καγκελο και ξεκινησε ενα καλο τσιμπουκι. Χωρις καποτα συνεχιζε για καποια λεπτα την στααμτησα ωστε να αρχισουμε το σεξ καναμε δυο στασεις στην αρχη ανεβηκε πανω μου την γαμησα για λιγο εκει και το κυριως πιατο δοθηκε στο πισωκολητο σε αυτην την σταση την εχυσα. Εκει τελειωσε το πρωτο ματσακι διοτι μετα απο κανενα μισα ορο ξαναγυρισα και καναμε και δευτερο ματσακι στα ιδια επιπεδα η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου ανεση χρονου υπηρχε και ολα πηγαν ωραια και καλα η μαρια τιμαει το 20 ευρω .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Dirty69, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού