Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
βλεποντας την αλινα,μου εκαναν εντυπωση οι φωτογραφιες της ,ηθελα και κατι με μεγαλο στηθος,θετικο και η μικρη εκπτωση στην τιμη και αποφασισα να κανω ενα κασκαντεριλικι παρολο που με του συγκεκριμενου γραφειου δεν μου χει κατσει κανενα απο τα 2-3 που ειχα κανει στο παρελθον.βλεποντας το κοριτσι λοιπον,εμφανισιακα υπαρχει αρκετη αποσταση απο τις φωτο στο προσωπο.εχει "μακρυ" προσωπο με τραχια χαρακτηριστικα οχι γλυκο οπως φαινεται στις φωτο.εδω,καλο ειναι το γραφειο να τους υποδεικνυει να βαφονται και λιγο,μειωνει αρκετα την αποκληση απο τις φωτοσοπαρισμενες φωτο και την αρνητικη εντυπωση οτι παιρνεις κατι αλλο απο αυτο που ειδες.στο σωμα ειναι εντυπωσιακα ψηλη 1,80+ λιγο αχαρη αλλα το μεγαλο ατου της ειναι τα βυζια της που πραγματικα ειναι μεγαλα {3,5} και με ωραιες ρωγες,αλλα την ψιλοενοχλουσαν τα πολλα φιλια και ζουληγματα.αγωνιστικα,η πιπα της μετρια με χερι,βιαστηκε να περασει το λαστιχο μολις ειδε οτι ειμαι ετοιμος.στο κυριως πιατο παντως ειναι καλη,με πολλες εναλλαγες στασεων και δεν δυσανασχετησε ,επισης φιλια δεν παιζουν.επικοινωνια χωρις να πουμε και πολλα,αρκετα καλη στα αγγλικα.γενικα τιποτα το ιδιαιτερο να θυμασαι εκτος ισως απο τα ωραια βυζια της..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
callahan
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.843
Πόντοι:
3.820
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, wired77 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού