Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από χθες που τοποθετήθηκε η Βικτώρια στη σελίδα του γραφείου, μου κίνησε την περιέργεια...Οι φωτογραφίες στη σελίδα της έχουν επεξεργασία όμως το γραφείο φρόντισε να "στείλει" μία σέλφι της κοπέλας στο φόρουμ...Αρκετά καλή κίνηση του γραφείου ώστε να φαίνεται η κοπέλα όπως στην πραγματικότητα!Εμμμμ

Στα συν επίσης πως τοποθετήθηκε και μία θετική κριτική,οπότε μονόδρομος η επιλογή....Καπέλο
Έκλεισα το ραντεβού μου νωρίς το μεσημέρι για το απόγευμα μίας και ήταν διαθέσιμη εκείνη την ώρα.Έφτασα στο ξενοδοχείο και περίμενα τον αριθμό του δωματίου.
Μόλις τον έλαβα ανέβηκα να την γνωρίσω....Μου άνοιξε την πόρτα χαμογελαστή και ευδιάθετη φορώντας μόνο ένα σετ εσωρούχων σε μαύρη απόχρωση...!Πραγματικά η πρώτη εντύπωση άκρως θετική,φιλί ρουφηχτό και τσουπ στο κρεβάτι του δωματίου της....Έρωτας
Εμφανισιακά είναι όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες αφαιρώντας λίγο τη λάμψη αλλά έχει και σέλφι όπου ανταποκρίνεται πλήρως στο τι θα συναντήσει κανείς.
Παρά ταύτα έχει πολύ όμορφα μάτια,ωραίο στήθος με ρώγες όπου στη μία έχει σκουλαρίκι.Κωλάρα θα την χαρακτήριζα κι αυτό θα το καταλάβετε βλέποντας την στημένη στα τέσσερα.Αναλογίες μοντέλου και καλλίγραμμο σώμα με βελούδινη επιδερμίδα....Εν το μεταξύ είναι αρκετά προσεγμένη με τα αρώματα της και τα body lotion της....Με αρκετό χιούμορ από μέρους της ξεκινήσαμε μία πικάντικη συζήτηση....Γλώσσα
Στην επικοινωνία άψογη δεν δυσκολεύεσαι να μιλήσεις μαζί της,καταλαβαίνει πολύ καλά και μιλάει επίσης αγγλικά.
Αφού έβγαλα τα ρούχα μου με βοήθησε να αφαιρέσω και το εσώρουχό μου και ξεκινήσαμε τα τριψίματα ενώ τα γλωσσόφιλα πέφταν βροχή...Φιλά δίχως να τσιγκουνεύεται με γλώσσα και χωρίς να αποφεύγει....
Όπως της φιλούσα το λαιμό και το στήθος της κατέβηκα πιο κάτω για να περιποιηθώ το γατάκι της...Μοσχομυριστό,πεντακάθαρο για αρκετά λεπτά παρέμεινα "εκεί κάτω" βλέποντας στο πρόσωπο της την ευχαρίστηση...Άψογη η συμμετοχή της με αληθοφανείς εκφράσεις και βογγητά....
Αλλαγή ρόλων και στοματικό από μέρους της....
Με αρκετή "μαεστρία" θα την χαρακτήριζα ξεκίνησε τη στοματική περιποίηση με ρουφήγματα σε @@@κια και πολύ καλό γλύψιμο σε όλο το κορμό...Η χρήση χεριού μέσα στα επιτρεπόμενα πλαίσια και όπου χρειάζεται κυρίως προς το "τελείωμα" καθώς δεν άργησε να έρθει και έτσι με πιο γρήγορες κινήσεις σε mouth fucking έφυγαν τα πρώτα σκάγια,με την Βικτώρια να μην αφήνει σταγόνα....!Εμμμμ
Μικρή διακοπή για φρεσκάρισμα και από τις δύο πλευρές και επαναφορά στο κρεβάτι....

Συζήτηση και πάλι για διάφορα θέματα,για τις φωτογραφίες της στη σελίδα της και γενικά για το τουρ της όπου είναι το πρώτο στη χώρα μας....

Με ελαφρά πονηρά κοιτάγματα ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά για την έναρξη του δεύτερου μέρους....
Γλωσσόφιλα και πάλι χωρίς μέτρο και αρκετά τριψίματα από τις δύο πλευρές....Στοματικό και πάλι άριστο όπως και στο πρώτο μέρος με τη διαφορά πως εδώ μετά από λίγα λεπτά την σταμάτησα για να κάνουμε σεξ!Επιτέλους.....!

Πρώτη στάση με την Βικτώρια να στήνεται στα τέσσερα....Με δική της πρωτοβουλία ξεκινήσαμε, όπως και με δική της πρωτοβουλία άλλαζαν οι στάσεις κατά τη διάρκεια...Σπανίως μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο,πολύ δοτική και πολύ άνετη κοπέλα!Εμμμμ
Σφυροκόπημα όπως ήταν στα τέσσερα για ώρα,μετά αλλαγή για ιεραποστολικό όπου φιλιόμασταν διαρκώς και εν συνεχέια με την Βικτώρια από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς....
Οι καταθέσεις των τελευταίων ημερών αρκετές και έτσι καθυστερούσε το δεύτερο τελείωμα,έτσι η Βικτώρια με ένα συνδυασμό ισπανικού και στοματικού κατάφερε να με οδηγήσει στην "έκσταση" και στον δεύτερο γύρο....

Ξαπλώσαμε και οι δύο μούσκεμα στο κρεβάτι και με χιούμορ πάντα όπως και στην αρχή συνεχίσαμε τη συζήτηση που είχαμε...
Αφού έκανα ένα ντουζάκι και ετοιμάστηκα με βοήθησε να ντυθώ και με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον....Φυσικά ο αποχαιρετισμός έγινε ένα ρουφηχτό γλωσσόφιλο όπως αυτό της έναρξης....!Έρωτας

Απ'ότι μου είπε λογικά αφού ολοκληρωθεί αυτό το τουρ θα επανέλθει τέλος Σεπτεμβρίου στην πόλη μας.....Προσκύνημα

Συμπερασματικά μία κορυφαία συνάντηση με την Βικτώρια...Νομίζω πως τοποθετείται στις καλύτερες συνευρέσεις μου μέσα στο καλοκαίρι,.ίσως να είναι στο top three!!!Μου άρεσε πάρα πολύ εμφανισιακά και επίσης κάνει άψογο πρόγραμμα,τουλάχιστον αυτό έλαβα εγώ και επιτρέψτε μου να σας την προτείνω!

Να περνάτε όμορφα!!!!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Magic32, Kerveras και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2018
Εισαι σιγουρος για τις "Αναλογιες μοντελου" που λες ? ... στο 1.75 τα μοντελε σωματα ειναι περιπου 50 κιλα κ οχι 59 που τη δινουν
Ασε και τη πατησα πολυ ασχημα με μια αλλη του ιδιου γραφειου τις προαλλες!
22 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν υπάρχει αυτο το μωρό....!Τωρα για αναλογίες δεν ήμουν με τη μεζουρα αλλα εχω τοποθετησει μια φωτογραφια που την εβγαλα στο φορουμ!Κουλ
07 Σεπτεμβρίου, 2018
Παιδιά για παρθένο αξίζει αξίζει πάω με αυτή ή θα συστηνατε κάτι άλλο ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3