Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Bella σύντομα ξανάρχεται. Έρωτας
Την προηγούμενη φορά την πήρα τη 2η μερα της σε duo με τη φιλενάδα της τη Mira. Έχω γράψει κριτική
Εκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι ότι κάθε μέρα μεταξύ 12:00 που άνοιγε το τηλέφωνο του γραφείου και βαριά 12:15 είχε φουλάρει το πρόγραμμα της βρεθήκαμε 4 όλοι κι όλοι να γράψουμε κριτική. Κεφάλι σε τοίχο!
Φαντάζομαι κι αυτή τη φορά θα παίξει το ίδιο σενάριο. Fully booked και ολα τα μαγκιτόνια σιγήν ιχθύος!!!Χμμμ;
Η Bella αξίζει και με το παραπάνω.Καπέλο
Το πρόσωπο είναι ίδιο με τη φωτογραφία με το δερμάτινο μπουφάν που υπάρχει στο site του Glamour.
Σώμα πάρα πολύ όμορφο και το κυριότερο απίστευτη διάθεση.
Την ξαναείδα δύο φορές μετά το duo. Απόλαυση και οι δύο.
Η Bella το απολαμβάνει και χύνει με όμορφους σπασμούς.
Το ότι τα παίρνει άνετα στο στόμα-πρόσωπο χωρίς μα και μου στα πολύ θετικά!!!
Προσωπικά είχα αφήσει ένα ανεξόφλητο γραμμάτιο απο την πρώτη φορά -όπως έγραψα και στην προηγούμενη κριτική μου- και είπα να τσεκάρω την τύχη μου.
Ο τολμών νικά!!!
Πήγα ταμείο 3 φορές και μάλιστα η κατάθεση έγινε στη θυρίδα της οποία η κλειδαριά ενημερώθηκα ότι ήταν απαραβίαστη. Ματάκι
Ο εκστασιασμός της χύνοντας παίζοντας ταυτόχρονα με την κλειτορίδα της και αυτές οι 3 επισκέψεις ήταν μέσα στα highlights της "καριέρας" μου.Προσκύνημα
Θα επιδιώξω να την ξανασυναντήσω αυτή τη φορά εαν και ειμαι βέβαιος ότι θα γίνει ο χαμός από 12:00 με 12:15 για τη Bella. Ειδικά που το γραφείο δεν κλείνει ραντεβού για την επόμενη μέρα!Μαλακία
Η κοπέλα το αξίζει και με το παραπάνω. Εκπληκτικό VFM!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
330€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixaliss, chris1955, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2018
Ρε φιλαράκι γιατί τέτοιος καημός να ξαναγράψεις κριτική αφού έχεις κάνει ήδη κριτική όπως προιπες και εσύ νταξ το καταλάβαμε. Σόρυ κιόλας ε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1