Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 168 10
Ξενοδοχεία 131828
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη εδω πριν τις διακοπες. μια απο τις πολλες. ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

ειχα ακουσει εδω και καιρο οτι γινοταν ανακαινιση στον 4ο οροφο αλλα δεν ειχε τυχει να μου δωσουν δωματιο σε αυτο τον οροφο. αυτη τη φορα λοιπον το ομορφο νεο κοριτσι στη ρεσεψιον μου εδωσε το 402.
καρτουλα ηλεκτρονικη για την κλειδαρια λοιπον,τηλεχειριστηρια για τηλεοραση και κλιματιστικο ανα χειρας και ανοδος στον 4ο για να περιμενω την παρεα μου που δεν θα αργουσε.

η δουλεια που εχει γινει με την ανακαινιση λοιπον πολυ καλη.
ομορφα γηινα χρωματα στο δωματιο σε αποχρωσεις του γκρι,καινουργιες κουρτινες και επιπλωση. φωτισμος ωραιος σταθερος αλλα και με ρυθμικα φωτα,τηλεοραση με τεσσερα πεντε καναλια και κλιματιστικο αθορυβο επιτελους.

στο μπανιο καινουργια ειδη υγιεινης,καθαριοτητα σε μεγιστο βαθμο,ντουζιερα μεγαλη που χωραει ανετα
δυο -ισως και τρια ατομα- ΜατάκιΜατάκι
σαπουνακια,σαμπουαν,σεσουαρ για τα μαλλια ολα κομπλε
δυο ζευγη πετσετες μεγαλες και μικρες,μπουρνουζια,παντοφλες μιας χρησης ολα μια χαρα.
η διαρρυθμιση του χωρου πιστευω καλυτερη απο πριν και γενικα ολο το δωματιο μυριζε καινουργιλα.
η τιμη στα 22 ευρω κλασσικα,με κερασμενα καφεδακι,νερα και μπισκοτακια.

αυτα.
ευχομαι γρηγορα η ανακαινιση να προχωρησει και στους υπολοιπους οροφους.
1710507522438
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.970
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2018
Αυτά τα δωμάτια θέλουν και δυνατή παρέα Ναι!Ναι!που μάλλον θα είχες Peter.(όντος το μπάνιο είναι για πολλά γούστα εκεί μεσαΝαι!
f21
f21
20 Αυγούστου, 2018
το πιπινακι που περιμενα ηταν πυραυλος φιλε.
στο μπανιο ομως δεν το καναμε Χαμόγελο
20 Αυγούστου, 2018
Ευχαριστω το φιλο συναγωνιστη που μου επεσημανε σε πμ το μικρο λαθος στην κριτικη μου.
το Μπιλ εχει διψηφιο αυξοντα αριθμο στα δωματια του και προφανως αναφερομαι στο Νο 42.
αν μπορει να διορθωσει καποιος εχει καλως. ευχαριστω.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3