Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όταν άνοιξα τη πόρτα του δωματίου είδα γκομενάκι δυνατό, που δεν ήταν προκλητικά ντυμένο, με τα μανικιούρ και τα πεντικιούρ της στην πένα.

Γδυθήκαμε μαζί για να έχω την αίσθηση ότι ' και καλά ' είμαι με τη γκόμενα μου. Μόλις τα βγάλαμε όλα αρχίσαμε το χαμούρεμα στα όρθια. Η ανάσα της άρχισε να γίνεται πιο έντονη όσο της φίλαγα το λαιμό και το αυτί. Άναψα με την όλη φάση και της ζήτησα να πάμε στην πολυθρόνα του δωματίου για να ξεσκιστούμε. Την έβαλα από πάνω μου και μια γλείφοντας τα μικρά της βυζιά μια με παθιάρικα γλωσσόφιλα έριξα το πρώτο βόλι.

Χωρίς να κάνω διάλειμα ξεκινήσαμε τα ίδια στα καπάκια. Πάλι λίγα προκαταρκτικά με φιλιά και γλειψίματα. Χωρίς να το καταλάβω το γυρίσαμε σε 69. Ρωτώντας την για κώλο πήρα το οκ οπότε την έστησα στα τέσσερα και της ζήτησα να κρατάει ανοιχτά τα μικρά της κωλομέρια. Έβαλα λίγο λιπαντικό στην καπότα και μπήκα μέσα με στοργή αλλά γρήγορα αγρίεψα και άρχισα να τη γαμάω σα ζώο. Κάποια στιγμή σκέφτηκα μια σκηνή του Rocco και την έβαλα όρθια να κοιτάζει τοίχο όσο την ξέσκιζα από πίσω μέχρι που άδειασα.

Εις το επανιδείν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
bekatsas13
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
198
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 merts, panionios, Ntountaras και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού