Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την νεο-αφιχθείσα Lika! Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή και κουμπωμένη καθώς έχει να κάνει αυτή τη δουλειά 9 μήνες όπως είπε....
Είναι 30 χρονών και όχι 22, έχει πολύ όμορφο πρόσωπο με πανέμορφα ευγενικά μάτια, είναι χαμογελαστή και πρόθυμη, προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη και συμμετέχει όσο μπορεί χωρίς να δυσανασχετεί! Είναι αδύνατη με ωραία μικρή μεσούλα, μικρό βυζάκι που χωράει στη χούφτα και όχι όσο μεγάλο φαίνεται στις φωτογραφίες. Ο κώλος της είναι τέλειος απλά, με ωραίες καμπύλες ειδικά σε τόσο μικρό σκαρί αλλά πρέπει να προσέξει να μην πάρει την κατιούσα!Είμαι skinny lover όπως καταλάβατε!

Μπήκε μέσα λίγο αγχωμένη όπως είπα και πριν αλλά πολύ χαμογελαστή και ευγενική! Έκανε το μπάνιο της και ήπιαμε μερικές γουλιές από τα ποτά μας καθώς μου έλεγε για τη ζωή της στη Μόσχα. Δεν χρονοτριβήσαμε και αρχίσαμε τα φιλιά και τα τριψίματα Ματάκι Φιλούσε χωρίς γλώσσα σε όλο το ραντεβού αλλά τα φιλιά της ήταν θερμά. Έκανε ωραίο τσιμπούκι με ελάχιστη χρήση χεριού και πολύ deepthroat, αρκετά καλή σε αυτό καθώς εγώ χάζευα την θέα του τέλειου κώλου της στον καθρέφτη!Αλλάξαμε ρόλους για να της το ανταποδώσω και ήταν πολύ ευαίσθητη με μικρούς αναστεναγμούς.Καθώς ανέβαζα ρυθμούς κουνούσε την λεκάνη της και μου έσπρωχνε το κεφάλι της όλο και πιο πολύ!Το απολάμβανα και θα μπορούσα να την γλείφω για όλο το ραντεβού! Το απόλαυσε όπως είπε και θέλησε να μου ξανακάνει τσιμπούκι ακόμη πιο καλό για να με ευχαριστήσει! Ξεκίνησε πάλι το τρομπόνι με ευλάβεια και ωραία ρουφήγματα στα μπαλάκια καθώς εγώ δαχτύλιαζα το σφιχτό μουνάκι της!Είχα καυλώσει πολύ και της λέω θέλω να μπω μέσα σου! 'Ναι, κι εγώ το θέλω απάντησε' για να απογειώσει την καύλα μου!! Ξεκίνημα με ιεραποστολικό και αυτήν στα μπρούμυτα, μετά με τα πόδια στους ώμους μου και μετά στα 4! Συμμετείχε και η ίδια ενεργά με κινήσεις και αληθοφανείς αναστεναγμούς σε όλες τις στάσεις! Ενώ ήταν εμφανές ότι πόναγε ανα στιγμές δεν χρησιμοποίησε το τζελ και ήταν δεκτική και χαμογελαστή! Στα 4 η θέα του κώλου της ήταν απίστευτη και καθώς μπαινόβγαινα στο σφιχτό μουνάκι της, την κράταγα από τη μικρή μεσούλα....δεν άντεξα και πολύ!!Εκεί επήλθε η κατάθεση μέσα στο προφυλακτικό καθώς μουγκρίζαμε και οι δυο! Προσφέρθηκε να με καθαρίσει με μαντηλάκια και να με περιποιηθεί αλλά της είπα πως θα κάνω μπάνιο!
Μιλούσαμε καθώς έκανα μπάνιο και τα αγγλικά της είναι αρκετά καλά λόγω της δουλειάς της σε αεροπορική εταιρία!Μόλις γύρισα ήθελα καπάκι 2ο γύρο και δεν χάσαμε χρόνο!Ξεκινήσαμε με ωραίο αργό τσιμπούκι με deepthroat και ελάχιστο χέρι! Πολλά φιλιά απλόχερα αλλά χωρίς γλώσσα και συνέχεια με ιεραποστολικό και πισωκολλητό γιατί δεν είχε μείνει πολύς χρόνος! Η Lika ήταν χαμογελαστή και ευγενική όλη την ώρα, δεν δυσανασχέτησε στιγμή! Δεν άντεχε σε δυνατούς ρυθμούς και έδειχνε σημάδια κόπωσης αλλά προσπαθούσε να τιμήσει τα λεφτά της! Τελικά δεν πρόλαβα να ρίξω το 2ο βόλι γιατί ο χρόνος μας τελείωσε! Έκανε μπάνιο και με χαιρέτησε με ένα πεταχτό φιλί!
Ίσως θα τη ξανασυναντούσα γιατί έχει πολύ ωραίο κορμί, ακριβώς όπως το γουστάρω και θα την έγλειφα για όλη την ώρα πιθανότατα!Δεν έχει όμως αυτή την πουτανιά και τη δίψα για σεξ αλλά ούτε την ενέργεια! Πέρασα καλά και ήταν ένα ευχάριστο ραντεβού!


Καλά γαμήσια φίλοι !!Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, 6Y44, Jim25jim και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού