Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά τη Μελίνα και την 'Ηρα η Samantha είναι η τρίτη κοπέλα που συναντώ απ'αυτό το γραφείο. Αρχικά ήμουν ανάμεσα στην Adele και την Αγάπη, αλλά όταν οι επιλογές είναι τόσες πολλές και το μπάτζετ περιορισμένο κάπου πρέπει να καταλήξεις. Συνάντηση στο ψιλο-ελεεινό ξενοδοχείο στο Μαρούσι με τον τύπο στη ρεσεψιόν έτοιμο να καταρρεύσει και με φοβερή δυσκολία κατάφερνε να μιλήσει. Πήγα σ'ένα δωμάτιο και περίμενα ώσπου να έρθει το κορίτσι. Ήρθε κι αυτή, ξανθό μαλλί πλατινέ, βυζάρα και καλό σώμα γενικότερα, με σαρκώδη χείλη και έκφυλο πρόσωπο. Αλλά κάτι μου φάνηκε απ'την αρχή οτι δεν πάει καλά, και αυτό ήταν οτι η γκόμενα δεν με γούσταρε, αλλά επαγγελματίας είναι το προσπέρασε. Στην πράξη τώρα πέσανε γλυψίματα και απο τις δύο πλευρές για πολλή ώρα, έχει ωραίο μουνί και σουφρί, δάχτυλα δεν αφήνει και μου το δήλωσε απότομα. Το στόμα της έχει ώραίο κυκλικό σχήμα και το ρούφηγμα που κάνει ήταν super. Τα γλωσσόφιλα που έδινε ήταν πολύ περίεργα άνοιγε το στόμα και μάζευε τη γλώσσα της έτσι ώστε δεν γινόταν επαφή, της το είπα και άλλαξε τακτική αλλά μετά απο λίγο επέστρεψε στα προηγούμενα. Πέρασε αρκετή ώρα έτσι, και μου δήλωσε πάλι κάπως απότομα οτι είναι ώρα να μου βάλει προφυλακτικό. Ηρθε απο πάνω αλλά απέφευγε να έρθει κοντά μου και έτσι είχα θέα τις βυζάρες της. Τη γάμησα και στα τέσσερα και στα όρθια με τα χέρια μου να χουφτώνουν λαίμαργα τις βυζάρες της χωρίς να δυσανασχετεί, σαν τον φυλακόβιο που βγήκε με άδεια, και προσπαθεί να κάνει οτι περισσότερο μπορεί μέχρι να γυρίσει στο κελί... Την έβαλα και ανάσκελα και τη γάμησα και στην κλασική ιεραποστολική στάση. Κάπου εδώ η ώρα έφτανε πια στο τέλος της και εγώ πλέον είχα γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα και σε συνδυασμό με τα γένια μου, είχαν ξενερώσει απίστευτα τη γκόμενα, έτσι κόψαμε για λίγο και πήγαμε για μπάνιο. Γυρνάω στο δωμάτιο και τη βλέπω ξενερωμένη να βλέπει τηλεόραση... Πάει κι αυτή για μπάνιο και χτυπάει το τηλέφωνό της. Παρόλα αυτά δεν κάνει καμια κίνηση να επιστρέψει και αναρωτιέμαι τι στο κέρατο θα γίνει στο τέλος! Έρχεται και μου λέει τι θα γίνει πρέπει να φύγω, θα κάτσουμε κι άλλο?... Ρε παιδιά τι υπονοούσε το κορίτσι?!?! Οτι θα φύγει και θα με αφήσει άχυστο ή οτι θα κάτσει και θα την πληρώσω εξτρά?!?! Ημουν έτοιμος να χύσω οπότε της λέω γλύψε με στ'αρχίδια να τελειώσω, εμφανώς ξενερωμένη σκύβει με την πετσέτα τυλιγμένη γύρω απο το σώμα της και σε δευτερόλεπτα τα'ριξα. Της είπα στο τέλος οτι παρατήρησα να ζορίζεται σε κάποιες στιγμές, κι αυτή μου είπε οτι δεν καταλάβαινε τι ακριβώς ζητούσα και το οτι αργούσα να χύσω την ψιλοκόμπλαρε. Εγώ θέλω να χύνω μια φορά και καλή πού είναι το πρόβλημα? Της λέω καλώς δεν ταιριάζουν όλοι με όλους, μάλλον δε γούσταρες και πολύ, και μου λέει όχι δεν ισχύει αυτό αφού έχυσα, μια χαρά πέρασα... Την έκανα να χύσει τη γκόμενα ρε! Καλό ήταν κι αυτό η πίστη μου στην ανθρωπότητα αποκαταστάθηκε... Έφυγε κι αυτή σαν τον Keyser Söze.

Λίγο σοβαρά τώρα, μου φαίνετα οτι απ'αυτές που έχω δοκιμάσει μονο η Ήρα δεν ξενερώνει με τίποτα είναι πολύ δεκτική σε όλα και δεν γκρινιάζει καθόλου, και ήθελα να της γράψω κριτική αλλά δεν έκατσε. Θα μου πείτε αφού το είπες και μόνος σου η γκόμενα δε σε γούσταρε συμβαίνουν αυτά τί άλλο θες τώρα? Τίποτα άλλο την περισσότερη ώρα πέρασα αρκετά καλά απλά εγώ προσωπικά δεν θα την ξανασυναντούσα. Να περνάτε όλοι καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, athensdiva και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2018
Ποιο ξενοδοχείο λες στο Μαρούσι φίλε μου? Γιατί ψάχνω γενικά κι εγώ στη περιοχή. Ευχαριστώ
19 Αυγούστου, 2018
Το Hotel Maroussi κοντά στο σταθμό της Νερατζιώτισας. Πολύ μέτρια πράγματα, δεν παραπέμπει με τίποτα σε γαμιστρώνα, αλλά είναι μια εύκολη λύση αν θες κάτι γρήγορα και κοντά. Για μια φορά μπορείς να δοκιμάσεις αν δεν έχεις κάτι καλύτερο.
S
Sapiokolakias
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2