Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στοχευμένη κατάθεση στο εν λόγω μαγαζί για να πάρω την Λάουρα.Την είχα δει σε φωτογραφίες από το εταίρο μπουρδελοσαιτ και αν και γνώριζα ότι σίγουρα από κοντά δεν θα ήταν κάτι ιδιαίτερο μου χε μπει στο μυαλό να την πάρω.Ετσι σήμερα την είδα από κοντά.Μια μεγαλογυναικα αντίκρισα, ψηλή,με πιασίματα, μέτριο πρόσωπο, βυζί νερουλό κλπ.Δεν ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα αλλά είπαμε την είχα στόχο.Προγραμμα όλα πλην κώλου στο 20 αρι όπως και οι περισσότερες εκεί.Μπηκα δωμάτιο και ετοιμαστηκα.Μπηκε μετά από κάνα 5 λεπτο.Ειναι πολύ ομιλητική σε σημείο που κάποιος μπορεί να μην γουστάρει.Εγω δεν είχα τόσο θέμα με αυτό.Λοιπον προκαταρκτικά παίζουν φιλιά και γλυψιματα σε όλο το σώμα και όταν ήμουν έτοιμος χωρίς να ρωτήσει ανοίγει καποτα και την βάζει για πίπα.Εδω έκανε φάουλ καθώς έπρεπε να ρωτήσει πως θέλω έστω για το τυπικό της υπόθεσης.Εδειξε ότι προσπαθεί να το αποφύγει αν και ανακοινώνεται στο σαλόνι.Τεσπα δεν καιγομουνα να της τον δώσω ακα αλλά είπαμε ας ρωταγε για τους τύπους.Εκανε λοιπόν πίπα με καποτα ασχολήθηκε και με τα αρχειδια αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο ( καμία σχέση με Υβόννη από το ίδιο μαγαζί). Όταν ολοκλήρωσε το πνευστό την εστησα ιεραποστολικό.Εκει άρχισα να την καρφώνω ενώ παράλληλα ήταν δεκτική σε στοματοφιλα και αυτό είναι στα θετικά.Ειχε καλή συμμετοχή μπορώ να πω.Την δοκίμασα και στα τέσσερα με θέα την ηλιοκαμμενη κυταριτιδοκωλαρα της μέχρι να χύσω.Λιγο σοσιαλ ακόμα και για χαρανταν.

Εν κατακλείδι μια μέτρια κατάθεση με μια μέτρια μιλφ και η οποία δεν θα επαναληφθεί από εμένα.Παμε για αλλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, dinos34, johnnybgud2nite και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού