Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έψαχνα κάτι που να με τραβήξει, κάτι έξω από τα συνηθισμένα. Ήθελα να έχω μια πιο γνήσια εμπειρία με μια κουκλίτσα δίχως επαγγελματική αντιμετώπιση, ίσως με λιγότερο θέατρο. Αφού διάβασα τις κριτικές των αξιόλογων φίλων αποφάσισα ότι η Ιουλία ειναι το κορίτσι που γουστάρω να πηδήξω με την ψευδαίσθηση οτι θα την μυήσω ίσως σε νέα ερωτικά μονοπάτια λόγω του νεαρού της ηλικίας της.
Έστειλα μήνυμα στο γραφείο και σύντομα περίμενα στο ξενοδοχείο που μου υπέδειξαν να περιμένω το μήνυμα με τον αριθμό δωματίου. Ανυπομονώ και αισθάνομαι σαν σε πρώτο ραντεβού. Εδώ θέλω να τονίσω ότι η εξυπηρέτηση από το γραφείο είναι άψογη, μπράβο!
Ήρθε λοιπόν το πολυπόθητο μήνυμα και ανέβηκα γρήγορα στο δωμάτιο όπου με υποδέχθηκε η Ιουλία όπως ακριβώς φαίνεται στις φωτογραφίες της. Χωρίς βελτιώσεις , που έτσι και αλλιώς δεν τις έχει ανάγκη γιατί το μωράκι είναι όλα τα λεφτά. Ευχάριστη παρουσία, χαμογελαστή, μικροκαμωμένη, όμορφη με καταξανθο μακρύ μαλλί και πράσινα ματάκια. Βυζάρες οχι πολύ στητες αλλά για χαιδεμα φυσικές με υπέροχη αίσθηση στο άγγιγμα και στο ελαφρό δάγκωμα γιατί το κορίτσι διαμαρτύρεται αν υπερβάλεις.
Φορούσε νεγκλιζε και από κάτω διακρίνονταν τα λευκά και καθόλου φθηνιαρικα εσώρουχα.
Τα αγγλικά της πολύ καλά και με διάθεση αστεϊσμού έσπασε τον πάγο πολύ γρήγορα. Δεν χρονοτριβεί καθόλου . Με πλησίασε όμορφα με γελακια και βλεματακια πονηρά και ανταλλάξαμε τα πρώτα φιλάκια με λίγο γλώσσα αλλά αρκετό πάθος θα ελεγα. Τα χέρια της παράλληλα μου ξεκουμπωσαν το πουκάμισο και ύστερα το παντελόνι και σε χρόνο μηδέν το γκαυλί μου ήταν μέσα στο στοματάκι της. Καλή αλλά λίγο άπειρη στην πίπα αλλά εμένα με κάλυψε. Περιποίηση του πουτσοκέφαλου με αρκετά σάλια και συχνά κι ανέβαινε στα αρχιδια ρουφοντας απαλά και καραμελλονοντας συγχρόνως. Με άφησε για λίγο να ξαπλώσω στο κρεβάτι και ήρθε και κάθησε πάνω στο πρόσωπο μου για ένα τέλειο 69. Καθώς φορούσε ακόμη τα εσώρουχα , παραμέρισα λίγο το στριγκακι της και βυθισα την γλώσσα μου στο αποτριχωμενο και πενεμορφο μικρό και ευωδιαστό μουνάκι της.
Οι ρυθμοί ανέβηκαν. Τα ρουφηγματα της πιο δυνατά , μικρά βογκητα και το κούνημα της λεκάνης πάνω στην γλώσσα μου που μου έδινε την εντύπωση ότι την γαμουσα με τη γλώσσα μια στο μουνάκι και μια στην όμορφη κολοτρυπίδα της, με έφτασαν στο απόγειο της καύλας και έχυσα με δύναμη στο στόμα της.
Η αντίδραση της πολύ φυσική και με χαμόγελο σηκώθηκε και πήγε να τα φτύσει στο μπάνιο με τρόπο όμως και όχι με αηδία. Μου άρεσε αυτό.
Χωρίς καθυστερήσεις πλύθηκε και με όμορφες κινήσεις με πήρε πάλι στο στόμα για να ετοιμάσει τον πούτσο μου για το μεγάλο πήδημα. Σε ούτε 5 λεπτά τον είχε κάνει κόκκαλο και κουστουμαρισμενο! Ξάπλωσε σε ιεραποστολική στάση και με άφησε να την γλύψω λίγο πριν διησδύσω. Ήταν ήδη καυλωμένη και υγρή. Το μουνάκι της στενό λόγω της ηλικίας και της μικρής εμπειρίας της. Άφηνε μικρές ηδονικες κραυγές που με τρελαιναν περισσότερο, το προσωπάκι της γλυκό και τυρανισμένο από τον χοντρό πούτσο μου με κοιτούσε σαν να με παρακαλούσε να την βγάλω από την τυραννία της. Αν έμενα σε αυτή τη στάση θα έχυνα γρήγορα και εγώ ήθελα να απολαύσω όσο περισσότερο χρόνο μπορούσα έτσι την γύρισα στα τέσσερα.
Τέλειο κολάρακι η θέα με το πλούσιο μακρύ μαλλί, η νεανική τρυφερή και απαλή επιδερμίδα της πλάτης της αλλά κυρίως η σφιχτή της κολοτρυπίδα που αντιδρούσε στα απαλά τριψιματακια με τα δάχτυλα μου (δυστυχώς δεν με άφησε να χώσω μέσα ούτε το μικρό δαχτυλο) Χτυπούσε τους γλουτούς της πάνω μου με δύναμη και το μουνάκι της μουσκεμα μεν σφιχτό δε με έσυρε στην ολοκλήρωση χύνοντας στην πλάτη της με δύναμη. Αμέσως γύρισε και καθάρισε το ικανοποιημένο καυλι μου με την παιχνιδιαρα γλώσσα της.
Μπήκαμε μαζί στο μπάνιο και στα 10 λεπτά που έμειναν μου πρόσφερε μια περιποίηση λουτρού ικανοποιητική.
Πηρε τα χρήματα που είχα αφήσει στο τραπέζι μέσα σε φάκελο και χωρίς να τα μετρήσει τα έβαλε στο συρτάρι του κομοδίνου. Καλή κίνηση, μου άρεσε.
Γενικά είναι ένα πρόσχαρο κορίτσι που τα καταφέρνει μια χαρά στη συζήτηση (Αγγλικά) και στο κρεβάτι. Δεν είναι 10ρι αλλά έχει μια γνησιότητα που σε κερδίζει. Θα την ξαναπάρω σίγουρα και για περισσότερες ώρες. Ελπίζω να βοήθησα τους εκλεκτούς που θα διαβάσουν την κριτική μου.
Καλά και υγιεινά γαμησια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 poutsokrator, pussyadicted, mad_max και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού