Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρώτη φορά που γράφω κριτική για κάποιον αλλά άνθρωπο και μάλιστα για τόσο προσωπικές μου στιγμές αλλά το κάνω για να βοηθήσω τους φίλους μου που ψάχνουν το πάθος και την σωστή κοπέλα στον ωκεανό της πληροφορίας που ζούμε.
Η Λίζα παρόλο που δεν έχει κριτικές μου έγινε σύσταση από φίλο μου που την πήρε και πέρασε υπέροχα. Επέμενε μάλιστα να την πάρω και εγώ, οπότε λύγισα! Το ραντεβού μου το έκλεισε ο φίλος μου και μάλιστα με πήγε και στο ξενοδοχείο όπου περίμενα το μήνυμα για το δωμάτιο της Λίζας.
Σε λίγη ώρα το μήνυμα ήρθε και με τις ευλογίες του φιλαρακου μου ανέβηκα στο δωμάτιο.
Την πόρτα άνοιξε η Λίζα, μια 25χρονη καλονη μετρίου αναστήματος με λεπτά μακριά πόδια, γαλάζια μάτια και ξανθά μακριά μαλλιά. Είναι Ρωσίδα αλλά μιλά καλά σχετικά Αγγλικά με πολύ καυλιαρικη φωνουλα. Η πόρτα έκλεισε και ο πάγος έσπασε με ένα φιλί , στην αρχή λίγο δήθεν και απρόσωπο, σύντομα όμως πήρε φωτιά και η γλώσσα της χάθηκε στο στόμα μου παίζοντας με την δική μου. Την κρατούσα στην αρχή από την μέση αλλά μόλις φούντωσα άρχισα να χαϊδεύω όλα τα επίμαχα σημεία. Το στήθος της στο μέγεθος που γουστάρω όπως είναι στις φωτό με υπέροχη αίσθηση και σκληρές ρώγες , καυλωμένες θα έλεγα. Ο κωλος της γυμνασμενος και τουρλωμενος καλυμμένος με ένα κόκκινο στρινγκ εκλιπαρεί για άγρια γούστα και μπατσουλες! Της έβγαλα το νεγκλιζε και την οδήγησα να γονατίσει και να με πάρει στο στόμα.
Έμπειρη στην πίπα με συνεχόμενα σαλλιοματα γλυψιμο από το κεφάλι έως τα αρχιδια και εκπληκτικό ρούφηγμα του πουτσοκέφαλου. Άψογη! Από ψηλά παρατηρούσα τις βυζάρες της με τον κόλο της να λικνιζεται ηδονικά αφήνοντας μικρά βογκητα και μπουκώματα ρίχνοντας μου συχνά πρόστυχες ματιές με τα υπέροχα μάτια της. Δεν ήθελα να τελειώσω. Της κρατούσα το κεφάλι και την μπούκωνα με πάθος λέγοντας της και καμιά προστυχιά να γουστάρω! Έχυσα στο στόμα της και προς τιμή της δεν σηκώθηκε αμέσως να τα φτύσει αλλά τα κράτησε στο στοματάκι της και με περιποιήθηκε με την γλώσσα της για λίγα λεπτά μέχρι να ηρεμήσω λίγο.
Γδύθηκα τελείως μέχρι να πλυθεί και όταν επέστρεψε με βρήκε στο κρεβάτι να τον χαϊδεύω. Μου χαμογέλασε με νόημα και κάθησε στην πολυθρόνα απέναντι από το κρεβάτι, άνοιξε τα υπέροχα της πόδια και άρχισε να χαϊδεύει το υπέροχο αποτριχωμενο μουνάκι της καρφώνοντας με στα μάτια με λάγνο βλέμμα. Και γαμω τις εμπειρίες, τέτοιο μουνι σε απόσταση αναπνοής να τρίβεται ενώ σε κοιτά και να το κάνει τόσο αληθινό!
Σύντομα το μουνάκι της έτρεμε από καύλα και τις ζήτησα ένα 69 για να πιω τους χυμούς της. Ευλύγιστο κορίτσι κάθισε στο πρόσωπο μου και με λάτιν ρυθμούς έτριβε το γατάκι της στο πρόσωπο μου με την γλώσσα μου να έχει πάρει φωτιά. Πότε στο μουνι και πότε στην κολοτρυπούλα της εχωνα την γλώσσα μου όσο μπορούσα και η Λίζα το γουσταρε τρελά. Έσκυψε να μου τον γλύψει λίγο και μου φόρεσε κοστούμι. Την γύρισα στα 4 και άρχισα να την γαμω με μανία έως το τέλος του κόσμου. Απίστευτη καύλα και στενή τρυπουλα, σαλιωμενο δαχτυλακι στον κόλο (ίσα που έμπαινε δεν με άφησε περισσότερο). Η θέα από πίσω εκπληκτική με τα μαλλιά της να ανεμίζουν όσο χτυπιέται με μανία πάνω στον πούτσο μου με σχετικά δυνατές κραυγουλες. Όνειρο κατάσταση η οποία άρχισε να φτάνει στο απόγειο. Της έδωσα πιστεύω 2 οργασμούς και δεν κατάλαβα αν προσποιείται , το κάνει πολύ αληθινό ή απλά γουστάρει τον πούτσο τρέλα ! Λίγο πριν το τέλος βγήκα και την γύρισα για να την γαμησω και ιεραποστολικά προκειμένου να καμαρώσω την ηδονή στην φατσούλα της και να γευτώ στην ιστατη στιγμή τα γλυκά της γλωσσόφιλλα. Με μικρές δαγκωματιες στο λαιμό με έκανε να τρέμω από καύλα, τον έβγαλα και την έστησα στα 4 για να χύσω στο πρόσωπο της. Όσο έχυνα αυτή βογκουσε και πετούσε προστυχολογα στα Αγγλικά και Ρωσικά και με την γλώσσα της μου καθάρισε τον πούτσο για αρκετή ώρα μετά το ψεκασμό! Άψογη επαγγελματίας, αν ήμουν 20χρονια νεώτερος θα την ξαναγαμουσα!
Συζητήσαμε λίγο για τις εμπειρίες της από την χώρα μας και φιληθηκαμε για καληνύχτα! Σίγουρα θα την ξαναπάρω , το κορίτσι είναι ορεξατο και πιστεύω ότι το αγαπάει το σπορ!
Για αυτό είναι οι καλοί φίλοι! Άξιζε με το παραπάνω τα χρήματα που έδωσα συν τα έξτρα για τα 2 χυσιματα στο στόμα και το πρόσωπο. Τόση ευχαρίστηση δεν αγοράζεται, χαρίζεται! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GMetaxas , rodriguez65, lavios και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2018
Συμφωνω πηρα και εγω απλως εχει λιγα παραπανισια κιλα κατα τα αλλα αψογη Μεγάλο χαμόγελο
19 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αλλά τα 180 ευρώ πουλά πολλά μου ακούγονται!!Money Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2