Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ίδρυμα το επισκέφτηκα δύο φορές πρώτα την προηγούμενη εβδομάδα όπου πέρασα να δω το χώρο για πρώτη φορά.Και μετά χθες το απογευματάκι αποφασισμένος πλέον για είσοδος σε δωμάτιο με κορασίδα....Κουλ

Όμορφος χώρος,απ'έξω δεν σου δίνει την εντύπωση για το τι θα συναντήσεις...Η είσοδος κάπως διακριτική σε ένα κτίσμα το οποίο με το ασανσερ φτάνεις στον τρίτο όροφο όπου στεγάζεται....
Σαλόνι πολύ όμορφο με ωραία διακόσμηση και όμορφα σύγχρονα έπιπλα.Φαίνεται πως η διεύθυνση έχει κάνει καλή δουλειά....Στην υποδοχή δύο πολύ εντυπωσιακές κοπέλες.Γνώρισα και τις δύο είναι η Λαρίσσα και η Μαρία...Πάντα προσεγμένες σε εμφάνιση και σέξι!!!

Επιλογή από το χθεσινό ρόστερ της Αντριάννας....Ντροπή
Πιπινάκι θα το χαρακτήριζα όπως και στον τίτλο,ξανθούλα με χαριτωμένο γλυκό πρόσωπο,ωραίο κωλαράκι,σωματάκι καλλίγραμμο και μικρό και ελαφρώς πεσμένο στήθος.
Μου άρεσε ο τρόπος που έκανε σαλονάρισμα και έτσι την επέλεξα για τα ενδότερα....Γλώσσα
Με συνόδεψε στο δωμάτιο δείχνοντας μου τα κατατόπια και με άφησε να φρεσκαριστώ....Δωμάτιο μικρό σχετικά αλλά εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα.Ντουζιέρα,καναπές για την συνεύρεση,κλιματιστικό,ελαφρύς φωτισμός και γενικά ότι χρειάζεται κανείς σε ένα τέτοιο δωματιάκι...

Έκανα το ντουζάκι μου και την περίμενα ξαπλωμένος στο μασζοκρέβατο...Μπήκε χαμογελαστή όπως και στην αρχή και μιλήσαμε για λίγο...Ξκίνησε το μασάζ βάζοντας μου λίγο λάδι στην πλάτη και μετά στον αυχένα...Κάνει χαλαρό μασάζ με ήρεμες κινήσεις μη φανταστείτε ότι είναι το δυνατό της κομμάτι αλλά έχει όρεξη και μπορεί με τον καιρό να βελτιωθεί.Με χαλαρές όπως σας έγραψα κινήσεις ολοκληρώθηκε το κομμάτι του μασάζ για να προχωρήσουμε στο επόμενο μέρος...Γλώσσα

Σηκώθηκα και ξεκινήσαμε τα τριψίματα ενώ κάποια πεταχτά φιλιά σε λαιμό και μάγουλα ήταν η αρχή....Στο στόμα αποφεύγει να φιλήσει τουλάχιστον γλωσσόφιλα όπως αντιλήφθηκα εγώ.
Πιπίλησα λίγο το στήθος της και κατέβηκα πιο κάτω για περιποίηση στο νινάκι της...Καθαρό και περιποιημένο έδειχνε κάπως να της αρέσει αν και κοιτούσε κατά περιόδους με περιέργεια....
Αλλαγή ρόλων και στοματικό από μέρους της....Καλό στοματικό κάποιες στιγμές βαθύ αλλά καλό και χωρίς πολύ χρήση χεριού....
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!Πρώτη στάση αφού πρώτα με ρώτησε με την Αντριάννα απο πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για την κλασική ιεραποστολική στάση όπου με λίγο πιο αργούς ρυθμούς,πεταχτά φιλιά και καλή σχετικά συμμετοχή μας βρήκε το τέλος....
Χαμογελαστή και ευδιάθετη όπως από την πρώτη στιγμή έτσι και προς το τέλος συζητήσαμε λίγο και με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα για την αποχώρηση...Έρωτας

Η Αντριάννα είναι ένα γλυκό,χαριτωμένο,όμορφο πιπινάκι,με όρεξη τουλάχιστον έτσι έδειξε.Τώρα με τον καιρό στο ίδρυμα θα αποκτήσει και πιο πολύ εμπειρία σε μασάζ και τα συναφή και θα αποτελεί μία καλή πρόταση ώστε να την επιλέξει κανείς για τα ενδότερα.

Αυτά καλά να περνάτε!Προσκύνημα
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού