Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ανια ακουγα, καλη διαβαζα, περασα απο εκει να την δω, στο σαλονακι δεν συγγινει, φορουσε ενα δυχτιωτο και
μαυρα εσωρουχα απο κατω, κοκκινα μαλια, προσωπο σλαβικο ομορφο και γυρνοντας να φυγει μια κωλαρα μετρια φαρδυα, και να πληρωνω
για το γλυκο μουνακι της...40€ που ευτηχως ηταν και πεντακαθαρο.
Η Ανια μπηκε μεσα και μεχρι το τελος της συναντησης δεν ανταλαξαμε ουτε μια λεξη, τα σωματα μιλησανε απο μονα
τους, προκαταρτικα και καραμελωμα στα ορθια, τα βυζακια της ειναι φυσικα και σακουλιαζουν απο την βαρυτητα,
αλλα τα προτιμω απο τις σιλικοναρισμενες μπαλες. Συνεχεια στο κρεβατι, φιλια πεταχτα χωρις να ανοιγει το
στοματακι της, το μουνακι της ομορφο πεντακαθαρο το γεφτηκα αρκετα με καποιους πιστευτους σπασμους απο μερους
της, αγγαλιες φιλια παντου, και ο πουτσος μου γυμνος να ακουμπαει στο ολο της το σωμα της, ακομα και στην μουναρα
της χωρις ομως να προσπαθω να τον πουτσοτριψω. Περασμα καποτας, αφου τον πατησε ενα γλυψιμο απο κατω εως πανω γυμνο,
και πιπα παρα πολυ καλη σε σημειο να με τελειωσει αν ηθελα, αλλα την σταματουσα,
χαμουρεμα, ξανα πιπα, ο χρονος δεν την νοιαζει, ανεβηκε απο πανω, μια σταση και μοναδικη
να εχω τα βυζια της στις χουφτες μου και σε γωνια 90 μοιρων το σωμα της με το δικο μου
την εχυσα σε αργο ρυθμο. Κατεβηκε εκατσε διπλα μου τα ειπαμε λιγακι, Ελληνικα πολυ λιγα, Αγγλικα καθολου,
συννεονηση βγενει αν θες.
Η Ανια μπηκε στις λιστα μου για τα καλα, βαζει κατω πολλες που νωμιζουν οτι εχουν ονομα τοσα χρονια και
τις αφηνει και πισω, δεν ειναι η μουναρα που θα σε τρελανει με την εμφανηση της, αλλα στο κρεβατι τα
δινει ολα, πηγα και 2η φορα 6 μερες μετα την ημερα της 1ης φορας, με την ιδια αντιπετωπιση και σερβις
με το καλησπερα, παλι δεν προλαβα 2η σταση την εβαλα απο κατω ιεραποστολικα και την εχυσα. Γενικα τα
προκαταρτικα της και οι κινησεις της η οικιοτητα που βγαζει οτι γαμας το γκομενακι σου σε ανεβαζει
και σε αδειαζει απο το βαρυ το σπερμα γρηγορα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Άνια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παπας βενεδικτος θ΄, big_boy, Cecell και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού