Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πολλα ακουστηκαν για την Νεφελη, οτι ειναι πρωην αντρας, οτι ειναι πρωην πορνοσταρ, οτι ειναι γυναικα, μουναρα, κτλ.
Πηγα να την εξακρυβωσω με τα ματια μου, στο σαλονακι αντικρυζεις οντως μια μουναρα μεσα στο σκοταδι, που σαν
μπουρδελιαρης λες δεν πρεπει να μου ξεφυγει τετοιο τεμαχιο. Πληρωσα το αντιτιμο και περασα στο δωματιο.
Στο δωματιο σαφως περισοτερο φως, και με το που μπενει στο δωματιο λες, κουνας το κεφαλι δεξια αριστερα, και λες αλλη μου στηλανε.???
Ειμουν πιωμενος και ξεσουρωσα.?? Η μηπως πρεπει να ξαναπιω...??? Τελος παντων αποφασισα να συνεχισω και να
μην ζητησω τα λεφτα μου πισω πριν αγγιξω το εμπορευμα, η Νεφελη απο σωμα εχει σωματαρα, αλλα, σιλοκονατα βυζια
σιλικονατα κωλομερια, σιλικονι στα χειλια που μοιαζει σαν παπια, σιλικονι στα μουτρα, παντου σιλικονη σε σημειο να αναρωτιεσε μηπως ο μπαμπας της ειναι ο bison με τις σιλικονες. Γενικα σε λιγα χρονια θα μοιαζει την ντονατελα βερσατσε,
Η κοπελα προσπαθησε αλλα εμενα δεν μου εκανε κουκου, περα της πιπας της που ηταν σε γενικες γραμμες καλη,
απο εκει και περα δεν μπορεσα να μπω σε κατασταση ωστε να την γαμισω και να χυσω, ουτε με κλειστα τα ματια,
οι σιλικονες με χαλουσαν απο τα βυζια της που ηταν σαν πετρα μεχρι τα μαξυλαρια πανω στα κολωμερια της.
Οποτε κατεθεσα τα οπλα και αποχωρησα χωρις να εχω τελειωσει.
Δυστηχως απορω γιατι αυτο το κοριτσι, αν ειναι κοριτσι, γιατι δεν μπορεσα να διακρυνω καλα την μουναρα της
αν και ειχε μεγαλα μουνοχειλα και αυτα τσιμουχαρανε καλα πανω στον πουτσο, γιατι εχει κανει ολες αυτες τις
ακροτητες στον εαυτο της, προσπαθω να την φανταστω χωρις τα πλαστικα και λεω πρεπει να ηταν ωραιο μουνακι, αλλα
με ολα αυτα αν αρεσει σε καποιον αυτος πρεπει να ειναι μονο ο εαυτος της....κριμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.169
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Καστράτο, nik1410, παπας βενεδικτος θ΄ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2018
Ευχαριστούμε για τη κριτική φιλε. Ποιο πρόγραμμα πήρες και πόσο έδωσες?
06 Οκτωβρίου, 2018
Φίλε έκανες λάθος.Η συγκεκριμένη κοπέλα δεν ήταν η Νεφέλη ..η durostick ήταν.Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2