Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφροδιτη, ειχα χρονια να την επισκευτω, και μου ειχε ληψει για να περασω καλα, οποτε κατευθηνθηκα απογευματακι για αυτην
και μονο, την βλεπω στο σαλονακι, πλεον στο καινουριο κτηριο στην θεση του παλιου. Η Αφροδιτη ελαμπε μεσα
στα λευκα εσωρουχα, εχει ομορφυνει ελαχιστα, η σιλουετα της παραμενει οπως την θυμομουνα. Αδυνατη με τις σιλικονατες
βυζαρες της.
Το κακο ειναι οτι το μαγαζι θυμιζει μπουρδελακι του βαρδαρη και οχι στουντιο του μυλου, αν και καινουριο κτηριο,
μια μποχα διαχεοταν στο σαλονι, και ευτηχως σταματησε εκει και δεν μυριζε το ιδιο και στο δωματιο.
Το δωματιο κλασικο απλο χωρις περιτα φρου φρου και αρωματα.
Η Αφροδιτη μπηκε στο δωματιο και τα λογια ειναι περιτα, η κοπελα παραμενει αποδοτικη και με ορεξη να
ευχαριστισει τον πελατη, σε ολα ηταν αριστη, απο το καλημερα μεχρι το γεια σου ηταν οπως θα πρεπει
να ειναι μια γυναικα του χωρου, στο κρεβατι ηταν ακομα ποιο θερμη απο οτι την θυμομουν χωρις να μου
χαλασει χατιρια και στασεις, και παντα προθυμη και χαμογελαστη, που σε καποιους μπορει να μην αρεσει.
Τριψιματα χαμουρεματα, χερια στο μουνακι της αφησε χαιδεματα, πιπα καταπλικτικη χωρις βυασινες και βρωμολογα
που με αναψανε και δεν μπορεσα να κρατηθω παραπανω.
Η Αφροδιτη παραμενει σταθερη αξια στο χωρο, η τελευταια της κλασης της, ο χρονος περναει απο πανω της φυσικα
χωρις να την επιρεαζει πολυ, αλλα μου φανηκε ποιο ομορφη απο παλια, και το ιδιο γλυκια οπως πριν σχεδον
10 χρονια που την γνωρισα και παραμενει εργατρια του σεξ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παπας βενεδικτος θ΄, big_boy, al pacino και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού