Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον... ήρθε και η σειρά μου να δοκιμάσω την τύχη μου με την Vlada, μόνο που η "αγάπη" άργησε μια μέρα. Η κοπέλα είναι πραγματικά πολύ όμορφη. Απίστευτο κορμί, απίστευτες αναλογίες, πραγματική θεά. Τα ίδια έχουν γράψει άλλωστε και άλλοι συναγωνιστές στις αξιολογήσεις τους. Οι φωτόγραφίες της ελαφρώς επεξεργασμένες για να σβηστούν κάποιες μικροατέλειες. Για εμένα που δεν είμαι gonzo τύπος η επικοινωνία μετράει στον υπερθετικό βαθμό μιας και βοηθάει στον να "συντονιστείς" με την κοπέλα και να την κάνεις να νοιώσει πιο οικεία, να χτίσεις raport και να μην κάνει κοιλιά η συνάντηση. Εδώ λοιπόν είναι που χάλασε το γλυκό. Η Vlada δεν μιλάει τίποτα άλλο πέρα από ρωσικα και στα μεσοδιαστήματα υπήρχε μουγκαμάρα. Επιπλέον επειδή είναι νέα στην δουλειά είναι "μαζεμένη". Πάντως στον αγώνα συμμετέχει όσο περισσότερο μπορει, το προσπαθεί, όμως εγώ έφυγα από τη συνάντησ η με ένα "κενό". Μετά από αυτό το λογίδριο, ας περάσουμε στα ενδότερα

- Εμφάνιση (πρόσωπο): Αγγελικό
- Εμφάνιση (σώμα): Απίστευτο με τέλειες αναλογίες
- Γενική συμπεριφορά: Άψογη
- Επικοινωνία: Μηδενική
- Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: Καλή. Χρειάζεται χιλιόμετρα όμως και πρέπει να την βοηθήσουμε Χαμόγελο
- Σχέση απόδοσης/τιμής: Καλή κυρίως για την εμφάνισή της

Συμπερασματικά. Δοκιμάστε την γιατί τέτοιες γυναίκες τις βλέπουμε συνήθως μόνο σε περιοδικά και στο Fashion TV

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ulyssesu
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
550
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, chris1955, Jack Skellington και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού